Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]a wiecie, ze i może mnie się uda być tam razem z Waami :multi: :multi: :multi: :multi:[/COLOR][/quote] To super!! Moze sie spotkamy......:multi: I nasze psiaki:lol: Ale szkoda, ze nie mozna brac na wystawy swoich psow:placz:
  2. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='grygy']oj ALu, nawet nie masz pojęcia jak dorbze i was wszystkich czytać, nareszcie stara dogo, starzy znajomi,a nie jacys ................:cool3: :cool3: Spotykamy się w KAtowicach??[/quote] Mnie ci jacys....... to juz tak denerwuja! A z wami to bylo naprawde super, moze nie rozmawialam tak jak teraz, ale zawsze czytalam posciki i podziwialam:multi::multi:
  3. [quote name='Daga_i_Oskar'] [COLOR=purple]chcieliśmy iść do parczku przez las, no ale jak wyzej pisalam, Oskarkowi ta droga nie specjalnie sie podobała. Brakowalo jakiegos towarzysza do ganiania się :shake:[/COLOR][/quote] Nam zawsze brakuje towarzysza do biegania:placz: U nas ludzie to tylko wychodza na siuku i do domu, jedynie ja taka wariatka i laze po 45minut..:evil_lol::evil_lol:
  4. [quote name='grygy']Trzeba było kupić czarny :evil_lol: TOlek ma biały i byłoby jak do ślubu :cool3: :cool3: :cool3: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] My mamy czarny:eviltong: To wklej zdjecie Tolki na spacerze to chetnie zobaczymy biala kreacje:loveu:
  5. Ciekawe z kim ja pojade.......:roll: Sama to tak glupio, a czy rodzice puszcza:shake: Ale jak jak jakies beda blisko to czemu nie:lol:
  6. Oskarek pieknie sie komponuje na tym bialym sniegu w swojej fioletowej kreacji:multi::multi: Byliscie w lesie?;)
  7. [quote name='grygy']No to ja licze na spotkanko :p Wydaje mi się, ze z 90% dogomaniaków tam spotkamy :evil_lol:[/quote] Pewnie tak! Juz sie nie moge doczekac:multi::multi:
  8. Znalazlam na forum takie stronki, mysle, ze sie moga bardzo przydac.;) [URL="http://dogocanario.atspace.com/kastracja.htm"]http://dogocanario.atspace.com/kastracja.htm[/URL] [U] [URL="http://psiakosc.rokcafe.pl/materialy/sterylizacja-tak.php"]http://psiakosc.rokcafe.pl/materialy/sterylizacja-tak.php[/URL] [/U]
  9. No to super. Widze, ze za miesiac bedziemy obchodzili rowny roczek!!:multi::multi: [SIZE=4][COLOR=Red]Wszystkiego najlepszego dla Toffika!!!:new-bday::BIG::BIG::new-bday:[/COLOR][/SIZE]
  10. [quote name='Daga_i_Oskar']:loveu: :loveu: [COLOR=purple] aż by się chciało miec znowu takiego sceniorka[/COLOR] :loveu: :loveu:[/quote] No to na co czekasz?? Teraz jest jakas taka moda na dwa yorki....... Czesto sie mnie pytaja, czy nie zamierzam kupic jeszcze jednego....;) (Pewnie, ze zamierzam:evil_lol::evil_lol:)
  11. Ewelinabuck No chyba trzeba isc i przebadac oczeta:evil_lol::evil_lol: Monis To dzieki zdjeciom i wam przede wszystkim:multi: W twojej galerii tez juz stronek jest.....:eviltong:
  12. [quote name='ewelinabuck']:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: ja juz nowe do galerii wstawilam czekam na ciebie i twoje foty:mad:[/quote] Juz dzisiaj wstawialam:eviltong::eviltong: Trzeba tylko popatrzec i podziwiac:evil_lol:
  13. [quote name='grygy']No w tym roku światówka w Poznaniu , wiec grzechem było by nie być :mad:[/quote] Wiem wlasnie:evil_lol: Dobrze, ze mam rodzinke w Poznaniu, wiec bede sie miala gdzie zatrzymac. Mialam byc w ubieglym roku w Poznaniu, ale sie nie udalo:placz:
  14. [quote name='Pasavera'][URL="http://img75.imageshack.us/img75/6742/10015485xi.jpg"]http://img75.imageshack.us/img75/6742/10015485xi.jpg[/URL] :loveu: szałowe to ubranko Prześliczne wspólne zdjątka :multi: :angel: :multi: ;)[/quote] Dzieki:oops: Musze kupic jakies, albo poprosic o uszycie, bo to to jakies takie.....:shake:
  15. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='grygy']Oj nie, ja jestem zbyt leniwy na tak czesste cykanie foteczek :evil_lol:[/quote] Pff.........:angryy: No to bedziesz je wklejal w yorkowych galeriach:eviltong: A szkoda, bo z przyjemnoscia poogladalabym fotki Tolki i czarnej ........ (zapomnialam imienia:oops:)
  16. [quote name='grygy']No szczerze mówiac, dzieki Gosi przywędrowałem na galerie i nie żałuje :evil_lol: Więc teraz ''odkopuje'' Yorkowe galerie i przeglądam inne :roll: wiec zaglądał będe często :p :p A z sezonem to w sumie spoko, bawimy sie w odżywianie włosa i te sprawy, ćwiczymy kondycje i to tyle :cool3:[/quote] Ja sie postaram byc na jakiejs wystawie, moze te co beda w poznaniu..... Musze sie w koncu wybrac, bo tak dumam i dumam:lol:
  17. [quote name='anetta']Jejuuuu :loveu: no po prostu mnie rozbroil tymi minami :loveu: swietne Maga, mam cos dla Ciebie. [URL="http://dogocanario.atspace.com/kastracja.htm"]http://dogocanario.atspace.com/kastracja.htm[/URL] [URL="http://psiakosc.rokcafe.pl/materialy/sterylizacja-tak.php"]http://psiakosc.rokcafe.pl/materialy/sterylizacja-tak.php[/URL][/quote] Anetta moge wykorzystac te strony i wkleic na innym forum?
  18. :loveu::loveu::loveu:Sliczna ona jest!!:loveu::loveu::loveu:
  19. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='grygy']No własnie zabiore n a następny spacer do lasu aparacik i pocykam foteczek tych szaleńców, to Wam potem pokaże :cool3:[/quote] No to bedziesz mogl zalozyc wlasna galerie:lol: Chetnie bedziemy ja odwiedzac;)
  20. Ja tez chce takie lekcje informatyki!!:angryy: I oczywiscie male diably na wszystkim testowaly swoje mleczki:evil_lol::evil_lol: Sliczne:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]widzę, ze też sobie sami robicie fotki :lol: :lol: [/COLOR] [COLOR=purple]ładnie razem wyglądacie :loveu:[/COLOR][/quote] Niestety musimy sami, bo nie wychodza tak ladnie:evil_lol: Dziekujemy za komplement, w koncu dobrana z nas para:loveu:
  22. [quote name='Pasavera'][CENTER][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/681/10059989xs.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/7510/10060007ig.jpg[/IMG] [/CENTER] Niestety jakość kiepska :roll:[/quote] jaka kiepska mi pasi!!!:evil_lol: Sliczna Figusia, a ta grzywa.....:ylsuper:
  23. Magda

    Chruma

    [quote name='anetta']Nic nie widze :bigcry:[/quote] ja chyba tez nic nie widze.........:shake:
  24. [quote name='KaRa_TC']Co za zła pancia,że takiej damy nie chce wpuścić do domu:mad: :mad: :mad:[/quote] Do domu przez okno:evil_lol::evil_lol:, ktore wczesniej zajal Edzio:eviltong:
  25. [quote name='grygy']HAhaha kosmiczne ubranko :D:D takie indiańskie :evil_lol: albo szamańskie :cool3: :lol:[/quote] Ooo Maciek do nas zawital:evil_lol: Tak sie wlasnie zastanawialam kiedy sie tu pojawi:eviltong: Po dluzszej przerwie znowu zawital na forum. Jak tam przygotowania do sezonu? Tolka miss wystaw:loveu:
×
×
  • Create New...