-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='Alka']Magda, wpadłam tylko na chwileczkę , zapodałam foteczki i już uciekam:evil_lol:. Wiesz , kilka osób chce się dorwać do kompa. :cool3: A tak wogóle to mamy trochę rodzinnych problemów i jakoś moje samopoczucie jest kiepskie.:diabloti:[/quote] Rozumiem te problemy z domownikami o kompa:evil_lol::evil_lol: Na zle samopoczucie polecam goraca kapiel;)
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Masterek powalony na lopatki, w koncu sie cwiczy na domownikach:evil_lol::evil_lol: -
A jej nie jest zimno?? Tak sobie slodka bryka po sniegu:loveu::loveu:
-
[quote name='Alka'] nieco wkurzony czeka aż Pańcia rzuci piłeczkę :cool3: [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1126/dscf4588a4nx.jpg[/IMG] [/quote] Ooo:crazyeye::crazyeye: To trzeba uwazac na tego groznego psa:evil_lol::evil_lol: A jai sliczny sweterek:loveu:
-
Tuffi wyglada jakby czarowal oczetami:loveu::loveu::loveu: Czemu tu tak cichutko?:placz:
-
[quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Nitka&Gosia[/SIZE] Ja nadal czekam na zdjecie Nitki :mad:[/FONT][/quote] ja tez:mad::mad::evil_lol:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia'] No przeciez wstawiam codziennie fotki :) :lol: A co myślałaś??;)[/quote] Wiem, wiem...... dawno do was nie zagladalam:roll: -
Sikorecki!!:multi: Jakie slodziutkie:loveu::loveu: A ja chce wiecej Axelka:mad: Dla mnie kilka jego fot to za malo:evil_lol:
-
Beata swietnie ja obcielas!! Musze sobie zobaczyc reszte zdjec w galerii:lol:
-
Jakie sliczne pieski w tej galerii!:loveu::loveu: fafik jest boski, a te zmarszczki:loveu:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
Ale duzo fot Zmoreczek!!:multi::multi: Nareszcie, bo juz myslalam....... A jaki sliczny kotecek:loveu::loveu: -
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
Magda replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
[quote name='sota36']Remoncik to sie robi u nas; po pierwsze kiedy jest czas (ferie), po drugie - kiedy kasa! Stad teraz :):):)[/quote] A jakie beda kolorki w domq?:lol::lol: Sliczny pycholek, tylko wycalowac w sam srodek.:loveu::loveu: Wiecej fot, w koncu masz ferie!!:mad: -
Ale fryz!:evil_lol::evil_lol: Skad my znamy to spanie na poduszkach:roll: Ja tez kupilam takie nosidelko kiedy Miki byl jeszcze malutki, ale jakos nie lubi w nim podrozowac, bo sie mu kojarzylo, ze idzie do weta:lol::lol: Wiec go nie bede zmuszac;)
-
[quote name='moniakmc']Ewuś! Bardzo się cieszę, że nasze psiaki mają urodzinki w ten sam dzień. :multi: Co do wagi to myślę, że mój Pinek nigdy nie osiągnie takiej wagi, ponieważ straszny niejadek z niego.[/quote] Trzeba sobie kupic drugiego psa:evil_lol::evil_lol: Jak beda dwa to bedzie im razniej jesc;) Zreszta moj to tez nie lubi jesc codziennie tego samego. Wolalby tak jak my i to co my:lol:
-
Kasiu, a moze obetniesz tak Tenusia??:evil_lol::evil_lol: Reszta fotek super!! I powiem, ze Tenus tez MOJ:evil_lol::evil_lol::loveu:
-
Uff...nareszcie mam chwilke, aby do was zajrzec;) Wrocilam z treningu i jestem padnieta, ale spelnie obietniece. U nas tez jest cieplutko, tylko ta mgla:roll: Typowa angielska pogoda:lol::lol: Zaraz postaram sie nadrobic inne tematy i powklejam zdjecia:razz:
-
Ich to w sumie nie trzeba suszyc suszarka, bo maja taka krotka siersc:lol: Swietne foty!!:multi::multi:
-
A Suzi jak wyglada, hahahahha......... Alex ma troche cialka:lol:
-
[quote name='Alex_i_Suzi'][CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Dzisiejsza kapiel :lol: :lol: :lol: [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/29.01/11.jpg[/IMG] [IMG]http://fotomag.superhost.pl/york/29.01/10.jpg[/IMG] [/SIZE][/FONT][/CENTER] [/quote] Hihihi......ale male myszki!!:loveu::loveu: Widac, ze Suzi ucieka (zreszta podobnie jak Miki:evil_lol:) Kapiesz je co tydzien? Czy jak?
-
[quote name='Figusia']No dobra to od dzisiaj zostawiam tutaj 5 postów dziennie;) Jeszcze Ci się znudzimy hehe:eviltong:[/quote] NIGDY!! mi sie nie znudzicie:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Alex_i_Suzi']Wlasnie szykuje fotki z dzisiejszej kapieli :lol:[/quote] O to w takim razie nie moge jeszcze isc:evil_lol:
-
No dobra! Mozna was zliczyc na palacach dwoch rak:evil_lol::evil_lol: Nie bede tu robila spisu:lol:
-
[quote name='Figusia']Jak to nikt???A ja to co? Uwielbiam oglądać Wasze fotki:p :loveu: Może nie piszę za każdym razem jak tu wchodzę, bo tak to byś miała jakieś 5 postów moich na jednej stronie, ale zaglądam prawie zawsze jak wchodzę na dogomanie:p[/quote] Oj nie zaszkodzi zostawic 5 postow:evil_lol::evil_lol: Dzieki wam dziewczyny!! Teraz to ja na 100% ide:oops: Miki czeka pod drzwiami, zeby pojsc na spacerek;)
-
[quote name='g_o_n_i_a']Pa Madziu! Koniecznie jutro wklej nam troszke fotek. I ucałuj Mikiego! :buzi:[/quote] Z pewnoscia ucaluje!! Foty wkleje, ale nikt ich nie oglada.....:shake: Hihi......:evil_lol:
-
Hihi........ no strasznie zly pies!! Juz sie z wami zegnam, bo pora juz na mnie:evil_lol: Postaram sie jutro zajrzec i wkleje zdjecia z kapieli:lol: Maly, mokry myszor:p