-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Dzien dobry!! Co tam slychac u naszej maleg Kassi?:cool3:
-
Dzien dobry!!:multi::multi: No to mamy nareszcie weekend i mozemy troche poleniuchowac:cool3: [B]Kasiu[/B] co ja mowilam:mad::evil_lol: [B]Madzia[/B] na to z przyjemnoscia zobacze dowego domownika:loveu: [B]Daga, Alicja, Monika, Sabinka [/B]dziekuje za wizyte i zapraszam pozniej na nowe fotki:cool3:
-
[B]Gonia[/B] od dawna mowilam, ze to potworek:evil_lol::evil_lol: [B]Madzia [/B]no to kupuj takiego malego "prosiaczka":loveu: [B]Sabinko[/B] Mikiemu nigdy nic nie bylo po zjedzeniu ucha. Te biale to chyba jest z wapnem, brazowe jasne jest suszone, a brazowe ciemne to wedzone. My kupujemy to suszone, bo Miki je najbardziej lubi (wedzone smierdzi:lol:). [B]Misiaczek[/B] dziekujemy :calus: [I][B]Madzia specjalnie dla ciebie[/B][/I];) [IMG]http://img493.imageshack.us/img493/8126/10021526cs.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4702/10021519hc.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img228.imageshack.us/img228/4702/10021519hc.jpg[/IMG]
-
Dobra ja uciekam. Zdjecia wstawione, galeryjki obejrzane i wszystko nadrobione (ufff..... troche z wami posiedzialam). Teraz idziemy sie troche pobawic, bo Miki jakis grymasny sie zrobil (caly czas mnie odpedza od kompa:lol:) Moze zajrze do was wieczorkiem, a jesli nie to juz teraz mowie wam dobranoc!!:multi::multi:
-
Wrobelek jaki czyscioszek:lol: A Axio co tu duzo mowic:loveu: Hihi....ten sniezek na jego pyszczku
-
[quote name='ewelinabuck']a moze drugi malamut bedzie.....kto wie.......;)[/quote] na fotkach, czy w realu?:crazyeye::crazyeye:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Ale Safineczka urosla!!:crazyeye::crazyeye: Wyzsza sie zrobila, a kochana jak zawsze:loveu::loveu: Hmm.....ciekawe co to za fotki z moda:roll: -
[quote name='Alka']Ciociu Alicjo , dla Ciebie niosę słoneczko:loveu: [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/423/schowek01l6aq.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/2656/dscf52646dd.jpg[/IMG] [/QUOTE] Mi to wyglada na gwiazdke:lol::lol: [quote name='Alka'] a dla wszystkich pączusie, smacznego ! [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7746/dscf52972vi.jpg[/IMG][/quote] Mmm.......az musze leciec do kuchni po nastepna porcje:cool3:
-
Ale wy macie zabawe na codzien w domu:cool3: Az wam zazdroszcze
-
[quote name='basiulka22tychy']prawie tak wielkie jak uszy Safi :D:D:D:D[/quote] Hahahahha!!!! Nie no ja bym na to nie wpadla:lol:
-
[quote name='HuSkYdIaNa']ma 8 miesiecy:]staruch moj kofany:loveu:[/quote] jaki staruch :mad::mad: Zamiast tyle gadac prosze cos wkleic:eviltong:
-
[IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7453/10021533oa.jpg[/IMG] Patrzcie jakie mam ucho:eviltong::eviltong: [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1139/10021547iq.jpg[/IMG] potrzymasz? [IMG]http://img71.imageshack.us/img71/9338/10021601pc.jpg[/IMG] No mysle, ze na dzisiaj wystarczy:eviltong: Na jutro mam przygotowane foty z kapieli:cool3:
-
Slodziutka jest, a ile ma?
-
No i troche swiniaka:lol::lol: [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/38/10021478kc.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/8503/10021481ih.jpg[/IMG] Drapiemy...... [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6452/10021505wm.jpg[/IMG]
-
[quote name='basiulka22tychy'] hehe a z tym kucykiem toprawdziwa gwiazda roka :D[/quote] :ylsuper::ylsuper::ylsuper: hiihihihih.........
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy']madziu ale nikt nas niechce odwiedzac i nic nie pisza :( buuu[/quote] Co mamy pisac skoro gospodarz sie nie odzywa?:eviltong: Zadnych fot...... -
Witamy w galerii:multi::multi: Mozesz powiedziec cos wiecej o swoim piesku?
-
Wieczorami robie sie senny..... [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/9499/10021279ba.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/706/10021286iq.jpg[/IMG] Mala kruszynka:loveu::loveu: [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/8281/10021301xe.jpg[/IMG] Zdjecie w biegu [IMG]http://img118.imageshack.us/img118/5607/10021335ts.jpg[/IMG] Prosimy nie patrzec na tlo!! :lol::lol: [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/738/10020557qm.jpg[/IMG] [IMG]http://img112.imageshack.us/img112/1463/10020580pk.jpg[/IMG]
-
[quote name='ewelinabuck']jaki drugi malamutek:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: jesli chodzi o tego malamuta ze zdjec to dawno sie buck z nim nie bawil[/quote] tak chodzi mi o tego drugiego:eviltong::eviltong:
-
[quote name='marlena924'][COLOR=purple][B]WLAZŁ KOTEK NA PŁOTEK....[/B][/COLOR] [COLOR=purple][B][IMG]http://img297.imageshack.us/img297/9003/kotek6fz.jpg[/IMG][/B][/COLOR] [COLOR=purple][B]I MRUGA I MRUGA...[/B][/COLOR] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/365/kot4fm.jpg[/IMG] [B][COLOR=purple]ŁADNA TO PIOSENKA...[/COLOR][/B] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/1939/kott0hu.jpg[/IMG] [COLOR=purple][B]Niedługa, niedługa![/B][/COLOR][/quote] Z niego to rzeczywiscie kotek:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Moniś']a którego wychodzi nowy MP? :razz:[/quote] Ja wogle nie wiem czy te zdjecia sie pojawia w nowym psie........czekam na foty od Weroniki:eviltong:
-
dzien dobry!! Nareszcie nowe fotki Fanty:loveu: Ale sobie slodko spi.....
-
No to sobie poczekamy............:placz::placz:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Dzien dobry!! Wyciagam was z 3 stronki:mad::mad: Tak byc nie moze...... -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
Dzien dobry Pysiu, Zmoreczko i Szelmo!!:multi: Paczki smakowaly?