Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [CENTER][B]MIKI [/B] [LEFT][IMG]http://img428.imageshack.us/img428/5018/1002289proba0zh.jpg[/IMG] [/LEFT] [/CENTER]
  2. To zdjecie podoba mi sie najbardziej. Bylo robione w chwili kiedy Miki wskoczyl na lozko. Musialam je sobie wstawic jako tapete na pulpit:loveu::loveu: [IMG]http://img428.imageshack.us/img428/5018/1002289proba0zh.jpg[/IMG]
  3. [quote name='marlena924'][COLOR=purple]Szkoda, że nowych fotek nie ma :( Podobno już masz aparat :cool3:[/COLOR][/quote] A skad wiesz?? Jesli to prawda to komus sie dostanie:mad::mad::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  4. Tofficzku ty lakomczuchu:evil_lol::evil_lol: Zozolami bys sie nie najadl
  5. Dzien dobry!! :popcorn: za skonczenie pracy Pozdrawiamy Locusia i jego kumpla i oczywiscie wlasciciela:evil_lol:
  6. Dzien dobry Madziu i Gajeczko!! Ja troche spozniona:oops::oops:,ale wypije za 100 stronke i 1000 poscik:popcorn: Gajunia jest sliczna:loveu:[IMG]http://img224.imageshack.us/img224/8854/tndscn33767so.jpg[/IMG]
  7. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='madzia18sosnowiec']ale czekamy :cool3: gosiu będą kropelki?:eviltong:[/quote] I Axelek??:cool3::cool3: A tak wogle to dzien dobry!
  8. Dzien dobry! Kiedy nam pokazesz zdjecia z reszta kokardek??:cool3: Mam nadzieje, ze szybko napiszesz prace i bedziesz miala mnoooostwo czasu na dgm:p Te yorasy sa takie podobne do siebie. Pilka, butelka.....:lol:
  9. Dzien dobry! Ale macie tutaj milosnyh nastroj:loveu::loveu:
  10. [quote name='g_o_n_i_a']Tu także moj "urojony dobek" (nieco świeższe zdjęcie niz poprzednie) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8900/gaja6qy.jpg[/IMG][/quote] Jej...... a ja nawet nie wiedzialam, ze masz dobka:oops::oops: Myslalam, ze tylko dalmatynczyka:cool3:
  11. [quote name='Ola_Kika']Witam ;) Jaki słodziak z tego Mikiego:loveu: :loveu: Ehh..u nas też pruszy, po słońcu ani śladu :shake: Najchętniej poszłabym spac..a muszę zrobic prezentację o norweskich rasach psów, na..norweski:lol: I tak dobrze, że wybrałam sobie ciekawy temat:cool3: Buziaki dla Mikiego :buzi:[/quote] To ciekawy temat;) Napisz nam cos po norwesku:cool3::cool3: [B]Nikusia[/B] dziekujemy:calus:
  12. Dzien dobry Kasiu!! CO tak malo do nadrobienia?:evil_lol::evil_lol: Juz myslalam, ze bedzie kilka stron, a tu niecale pol:roll: Ale Saba ma szczescie:loveu:
  13. Magda

    Zuzia

    Zuzia rosnie jak na drozdzach:cool3: No to czekamy na fotki;)
  14. Biedny Nodulec:-(:-( Miejmy nadzieje, ze to tylko chwilowy katarek. Pozdrawiamy bardzo serdecznie:multi:
  15. [quote name='Ola_Kika']Dzień dobry :smile: A gdzie nowe fotki :mad: ? Jak tam pogoda, śnieg nadal sypie?:hmmmm:[/quote] Czesc Ola! Snieg wlasnie przed chwilka zaczal na nowo sypac:angryy::angryy: I jest bardzo senna atmosferka w domu.... Narazie wkleje takie fotki, bo sie juz pogubilam:lol: [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/6937/10022683cu.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/7922/10022746oq.jpg[/IMG] [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/6183/10022762eg.jpg[/IMG] :loveu::loveu:
  16. [quote name='g_o_n_i_a']A ja tez mam filmik! :cool2: Z dzwiekiem!! :Cool!: Słodziasty Mikuś! Jak szczeka, to merda ogonkiem - czwana bestia... :loveu: A co to miało znaczyć "już...Miki..." - to słowo Miki takie tajemnicze... :cool3: I kto to krzyczał "Magdalena!!" :evil_lol: :cool3: [CENTER][SIZE=5][COLOR=deepskyblue]Więcej filmików!! :mad: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/quote] Hihi.......to fajnie, ze dziala:multi: "Magdalena" krzyczala moja mama, bo sie zdenerwowala, ze Miki szczeka, a wczesniej to byla moja odpowiedz (ze zaraz skonczy:p) Masz jeszcze kilka, ale sa slabej jakosci.......no coz aparat to nie kamera
  17. Sprawdzilam jeszcze, ze da sie go otworzyc przez Windows Madia Player:roll: Sprobujcie jeszcze raz:lol:
  18. Ano wlasnie:shake::shake: Przez Winampa sie nie otwiera. Film jest zapisany w Quick Time Player, ale jesli ktos ma np. Vplayer to sie otworzy. Nie wiem czy mozna przepisac plik, aby sie otwieral w innym programie..........
  19. Dajcie znac czy sie udalo:roll: Troche to skomplikowane, ale mysle, ze wykonalne:cool3:
  20. Wklejam [URL="http://rapidshare.de/files/14676159/miki_szczeka.MOV.html"]filmik[/URL] szczekajacego Mikusia W tabeli nalezy kliknac FREE. Pozniej trzeba poczekac, az skonczy odliczac sekundy, przepisac literki (takie duze) i nacisnac Download. Potem wybrac, czy chcecie sciagnac na dysk czy obejrzec z serwera;) Mam nadzieje, ze sie uda........:roll:
  21. [quote name='madzia18sosnowiec'] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/293/tndscn34030an.jpg[/IMG] [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/4218/tndscn34044kr.jpg[/IMG][/quote] Dziewczyny gora!!:multi::evil_lol::evil_lol: Tak trzymac
  22. [quote name='g_o_n_i_a']:eviltong: Idź Ty okrutnico! :shake: :placz:[/quote] No co! Wszyskie (J)Yurki sa moje:evil_lol::evil_lol:
  23. Ciekawe co to jest:roll::roll: [IMG]http://img343.imageshack.us/img343/56/10022693qg.jpg[/IMG]
  24. [quote name='g_o_n_i_a']No wiesz? Nie wystarczy Ci Miki? :evil_lol: Ja nie mam zadnego Yorka... :placz:[/quote] A to pech:evil_lol::evil_lol:
  25. [quote name='g_o_n_i_a']Dzień dobry!!! A ja sie już odbraziłam :evil_lol: To było przejściowe tylko :evil_lol: Prosze ucałowąć słodką mordulkę Mikiego. Ma cudne oczka :loveu:[/quote] Juz caluje. Miki wlasnie sobie spi po obiedzie:loveu::loveu:
×
×
  • Create New...