-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='basiulka22tychy']ja wiem ja wiem mala Madzia :):):):)[/quote] Brawo!! W nagrode kolejne przerobki:cool3: Z tego zdjecia[IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5724/10023156qd.jpg[/IMG] Powstaly te: [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5486/1002315miki5oj.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/4263/1002315miki23fr.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/7003/1002315miki37bv.jpg[/IMG]
-
Czesc!!:multi::multi: Beda jakies fotki?:cool3:
-
[quote name='Alka']kurcze, takiej do dobrze.;) Ja właśnie wybieram się z odkurzaczek do dużego pokoju, ale co jakiś czas będę zerkać do was :evil_lol:[/quote] Ja tez bym chetnie pomogla w domu, ale nie mam sily:shake: Zgadnijci kto to:evil_lol: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4371/madzia6px.jpg[/IMG]
-
[quote name='Alka']haha, no to do wieczora by ci zeszło :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Jak sie ma czas to mozna siedziec do wieczora:lol:
-
Monia byla na forum i nawet nie wpadla sie przywitac:mad::evil_lol::evil_lol: Tylko pogadalysmy na pv.
-
[quote name='Alka']hej Madziu , co jest ?:cool3: Do innych galeryjek zaglądasz , a do swojej nie zajrzysz :cool3:.Wyciągam Was z 3 stronki.;) Proszę nie zaniedbywać galeryjki Mikiego i zapodać foteczki.:p[/quote] Hihi.......zaczelam jakos od poczatku i powoli zblizalam sie do mojej:lol::lol:
-
[quote name='Alka']ta co płakała ,że nic nie umie...:cool3: [SIZE=1]Madziu, trudne ? Bo ja chyba też się za przeróbki zabiorę ;)[/SIZE][/quote] Wiesz co Alu to wcale nie jest trudne:roll: Klikalam co popadnie i jakos szlo....... [CENTER][SIZE=4][COLOR=Blue][B] Dzien dobry wszystkim!![/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [B]Goniu, Piko, Figusiu, Alu, Basiu, Daisy[/B] dziekuje za odwiedziny:multi::multi:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
A gdzie reszta??:cool3: -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
Ale ladne te przerobeczki. Ciekawe na co sie zdecyduje Pysia:evil_lol::evil_lol: Tyle tego jest........ No wlasnie, a gdzie jest drogi gospodarz?:roll: -
Kasiu dzien dobry i z samego rana pije za [SIZE=5][COLOR=Red]3000[/COLOR][/SIZE] poscik!! :laola::popcorn::popcorn::popcorn::popcorn: I za przerobeczki tenulkowych zdjec:multi:
-
Czesc Aniu!! Ja czekam na jakies fotki:cool3: Wczesniejsze obejrzane
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Hihi...... Lucy to moze jeszcze jedna wiadomosc. Moze Madzia uslyszy:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[I][B]Rozdarte Pampersy ;)[/B][/I][/quote] Wow to w przedszkolu jeszcze pampersy nosza??:evil_lol::evil_lol: Ach, gdzie te czasy:lol:
- 78403 replies
-
[quote name='an3czka'][I][B]Heloł Piotr!:lol: [/B][/I] [B][I]Może dziś się postarasz i uraczysz nas większą ilością zdjęć:cool3:[/I] [/B][/quote] No wlasnie, o ile najpierw naladowales baterie:evil_lol::evil_lol:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='an3czka'][I][B]Witaj Daguś![/B][/I] [B][I]Gdzieś Ty?:roll: [/I][/B][/quote] No wlasnie:placz::placz: Ja chce foteczki! -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'] [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/9214/zdjcie0910pc.jpg[/IMG] [/quote] Ona jest taka przerazona!!:placz::placz: Jak mozesz tak meczyc biedna psinke:mad::evil_lol::evil_lol: Zglosze to do Toz-u -
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/f/2/7/1/3541714_d.jpg[/IMG] Ale zmeciony pies.....:loveu::loveu: Sliczna malutka Szpileczka
-
Dzien dobry Alu i romantyku Ozzy:multi: Musialam nadrobic troche zaleglosci u was, ale warto bylo;) Tyle foteczek. [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/7125/bez12jx.jpg[/IMG] Ale Ozzy zamyslony:loveu::loveu:
- 78403 replies
-
Dzien dobry Alu! U nas snieg nie pada od kilku dni i jest na tyle cieplo, ze powoli sie rozpuszcza. Mam tylko nadzieje, ze juz wiecej nie bedzie padac:roll: Przez to, ze jestem uziomiona w domu to moge spokojnie przygotowac sie na urodziny mamy:cool3: Sliczny zasniezony nosecek:loveu::loveu: [IMG]http://img129.imageshack.us/img129/5040/dscf5867d9hv.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/6754/schowek01ll1sd.jpg[/IMG] Milego dnia!
-
[quote name='edi,feti,gusia']DOBRANOC,MAM NADZIEJE ZE NIE ZANUDZIŁAM :p[/quote] Nas zanudzic? NIGDY!! Hatti jest taki uroczy:loveu::loveu: Czemu nic o nim nie piszesz? Jak tam nauka czystosci, relacje z Miamka i Gumisia:roll:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Dzien dobry Madziu i sliczna Gajeczko! Ala ma racje, nie przemeczaj sie zbytnio i wpadaj do nas;) I na foteczki tez czekamy. -
Dzien dobry Gosiu!! Wracaj do nas:placz: Ja tam niektorych zasad nie rozumiem:shake: Wielka siostra patrzy:evil_lol::evil_lol:
-
Hihi.......widze, ze swinia zrobila furore:evil_lol::evil_lol: Niestety nie mam juz jej fot, ale patrzac na te wszystkie galerie i przerobki postanowilam sama troche sie pobawic.....:lol::lol: Oto pierwszy efekt (narazie poznaje mozliwosci Gimpa) [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/1830/10021430ge.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img78.imageshack.us/img78/8207/100obrobka4le.jpg[/IMG]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Magda replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='sylwiaskalska']Pysia dostałąm zdjęcia dzisiaj usiąde do nich i je przerobione prześlę :)[/quote] A my tez zobaczymy??:cool3: -
[quote name='Teklunia'] [IMG]http://images1.fotosik.pl/36/f6no7wrpot0lcnwq.jpg[/IMG] [/quote] Jaki wielgachny jezorek:loveu::loveu: Dzien dobry Kasiu i Tenulku! Beda jeszcze jakies przerobeczki:cool3: