Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Wszystkie szczeniaczki bardzo potrzebują domków. Ale szczególnie pilnie potrzebują ich te szczeniorki od pijaka. Jest ich siedem, jeszcze żaden nie znalazł domu:shake: . Znajoma, ktora na razie chodzi je karmić wkrótce wyjeżdża, pijak dalej w ciągu alkoholowym, wogóle sie nie pokazuje. :mad: Tam trzeba by zabrać wszystkie psy, nie tylko szczeniaki. Jeżeli ktoś mógłby nas wesprzeć finansowo, to bardzo prosimy o wpłaty na AFN z dopiskiem"psy z Kielc". Mamy do utrzymania "swoich" ponad dwadzieścia psów, a u tego pijaka karmimy dziewięć, a to nie są jedyne psy którym jeszcze pomagamy.
  2. Wszystkie szczeniaczki bardzo potrzebują domków. Ale szczególnie pilnie potrzebują ich te szczeniorki od pijaka. Jest ich siedem, jeszcze żaden nie znalazł domu:shake: . Znajoma, ktora na razie chodzi je karmić wkrótce wyjeżdża, pijak dalej w ciągu alkoholowym, wogóle sie nie pokazuje. :mad: Tam trzeba by zabrać wszystkie psy, nie tylko szczeniaki.
  3. Tak szkoda Brega, to był taki piękny i bardzo sympatyczny pies:-( Jakaś czarna seria Potter u naszych psiaków....:shake: A kto przygarnie Czarusia, niemłodego juz psiaczka o tragicznej przeszłości, który teraz przeżywa drugą młodość?
  4. Wysterylizować kocicę możemy u nas. Trzeba by tylko znaleźć dom na przechowanie chociaz troche po zabiegu, bo u nas raczej wszędzie masa psów.
  5. Jak zajrzę tu w sobotę i Pyza będzie jeszcze w schronie, to się normalnie:flaming: :cool3: .
  6. Zgadza się beka , pierwszy post jest zawsze uaktualniany. Pilne są te 6-tygodniowe szczeniaczki od pijaka oraz te dwie czarne suczki ze wsi, bo na działce nie mają szans na socjalizację taką jakiej potrzebują. W zasadzie, to wszystkie adopcje są pilne, bo bardzo potrzebuje domu Rudzik - ruda suczka, ktora jest nawet bez budy i też dziczeje bez człowieka oraz Szarotka, też bez schronienia, ona przynajmniej nie jest dzikuską.
  7. Podnoszę maluchy, po świętach , jeżeli nie znajdą się chociaz domy tymczasowe, prawdopodobnie trafią do schronu! A to oznacza jedno :angryy: .
  8. [B]Bardzo się cieszę i dziękuję beka za pomoc![/B]:sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :iloveyou: :iloveyou:
  9. Sprawa jest bardzo delikatna, niestety w takich sytuacjach zwykle wygrywają ci bez żadnych skrupułów.:mad:
  10. Trzymamy z całych sił, żeby wszystko sie udało!:thumbs:
  11. Eruane, to sa aktualne zdjęcia? Te kociczki sa chyba starsze. Ten trzeci pies był odizolowany od tych dwóch , bo niestety nie tolerowały się , wogóle chyba nieakceptuje innych psów.
  12. Tak to właśnie jest, zlitowałysmy się nad tymi szczeniaczkami ze wsi i teraz nie wiem czy uda się je wydać. A przecież my nie jesteśmy schroniskiem, gdzie psy mogłyby przebywać miesiącami. Możemy tylko zapewnić dom tymczasowy na krótki czas. A szczeniaczki są troszkę dzikie, nikt takich nie chce, każdy chce mieć przymilnego, wesołego szczeniaczka. :shake:
  13. Taki sympatyczny, malutki pysio, nikt się nad nim nie zlituje?:shake:
  14. Nie zapomnieliśmy, tylko czekamy na wieści od Neris i jakieś fotki.:lol:
  15. Beka, czy Kumpel już świętuje nowym domku?:loveu:
  16. To fantastycznie, mam nadzieję, że obie sunieczki sie polubią .:loveu:
  17. Podnosze biedulkę!
  18. Tyle czasu siedział w schronie i nic, a tu nagle takie zainteresowanie....:razz:
  19. Podnoszę biedulki, może świąteczny nastrój kogoś skłoni do pomocy.
  20. Malutka, miła sunieczka po sterylce, kto da jej dom?
  21. Bezproblemowy , mały psiaczek, ogromnie wdzięczny za uratowanie. Czy nikt go nie pokocha?:shake:
  22. Żeby to był bieg do nowego domku, tego Marylci życzymy!:loveu:
  23. Eruane, co z Szarotką?
  24. Czy ktoś może Pepika na Allegro? Ja niestety nie mam o tym pojęcia.
  25. Szczeniorki w wielkiej potrzebie!!!
×
×
  • Create New...