Wszystkie szczeniaczki bardzo potrzebują domków.
Ale szczególnie pilnie potrzebują ich te szczeniorki od pijaka. Jest ich siedem, jeszcze żaden nie znalazł domu:shake: .
Znajoma, ktora na razie chodzi je karmić wkrótce wyjeżdża, pijak dalej w ciągu alkoholowym, wogóle sie nie pokazuje. :mad:
Tam trzeba by zabrać wszystkie psy, nie tylko szczeniaki.
Jeżeli ktoś mógłby nas wesprzeć finansowo, to bardzo prosimy o wpłaty na AFN z dopiskiem"psy z Kielc". Mamy do utrzymania "swoich" ponad dwadzieścia psów, a u tego pijaka karmimy dziewięć, a to nie są jedyne psy którym jeszcze pomagamy.