Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/IMG_5123_zpsff8a7eb1.jpg[/IMG] Ajka ma ok. 7 kg.
  2. Tak ich nie wypychaj, bo na razie iść do domów nie mogą, bo są za malutkie , dopiero mag.da uczy je jeść samodzielnie. Ale chyba nie będzie problemu z ich wydaniem:). Natomiast dom straciła Ajka, ale za to uratowana została inna sunia. Pani z Połańca dowiedziała się, że koczuje tam całą zimę suczka pod balkonem i wczoraj ja wzięła. Bardziej jej sie podobała Ajka i nawet myslała o tym, żeby tamta sunię tylko przechować na czas sterylizacji, a potem wziąc Ajkę. Ale nam też szkoda było tamtej suni, bo biedaczka jak trafiła do domu, to nawet nie chciała z niego wyjść na siusiu, dlatego powiedziałam pani,żeby juz tamtą zostawiła , a my Ajce znajdziemy inny dom.
  3. [quote name='baster i lusi']Cioteczki ze skarpety Barta (który jest w domku)[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/216745-Bart-cudowny-psiak-w-końcu-w-wymarzonym-domku-)/page37[/URL] przeznaczamy dla waszych bid 100 zł .Poproszę o nr konta.Jak kasa dotrze proszę o potwierdzenie.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:), te 100 zł przeznaczymy na staruszka Oskara , który jest bardzo zadłużony.
  4. Jeśli chodzi o 100 zł na kieleckie psiaki , to przeznaczymy je na staruszka Oskara, który jest bardzo zadłużony. To jego watek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/190426-Ostatnia-operacja-Oskara!-Bardzo-prosimy-o-wsparcie-finansowe[/URL]! Bardzo dziękujemy:loveu:. Zaraz podam konto na pw.
  5. Ostatnio wpłynęły wpłaty dla Oskara od Linssi -150 zł i od Radka -35 zł, bardzo serdecznie dziękujemy:loveu::loveu:. Przelałam do Jaagi 200 zł na dt i 80 zł na lek na wątrobę. Za karmę/ 24 kg Hillsa hepatic/ zapłaciłam 300 zł, koszt dostawy zafundowała Oskarowi andzia69, dziękujemy:loveu:. Dług Oskara wynosi [B]- 531,50 zł.[/B]
  6. Ja cały czas myślę o tej małej suni w zaawansowanej ciąży, którą nakarmiłysmy u wylotu wsi. Mam wątpliwości,czy to jest czyjaś sunia. Nie było tam sie kogo zapytac, bo to juz za wsią. Divia_gg, spójrz na zdjęcie, czy to nie ta, której zdjęcie wstawiałas wczesniej? Ale chyba jeszcze inna.
  7. Nie wierzcie węgielkowej, łatwo nie było:cool3:. Nawet siatki do zarzucania, kasarki i podrywki na ryby nic by nie pomogły, gdyby nie udało się zwabic suni na podwórko. Węgielkowa przygotowała smaczne jedzonko , sunia była bardzo głodna i dała sie skusić, weszła na podwórko i tu zaczęło sie polowanie. Trochę biegania po oblodzonym terenie i w końcu savahna wykonała pełen poświęcenia rzut ciałem i przyparła sunię do muru przy pomocy narzędzia rybnego;). Wilma przerażona była maksymalnie, w końcu udawało jej sie tyle razy nas przechytrzyć, ale wszystko dla jej dobra. Miejmy nadzieje, że tak jak Sabunia znajdzie dom:).
  8. Jestem za :).
  9. Zapomniałam zapytać Miry , czy Ajka nie kopie dołów, bo jak tak, to chyba z tego domu nici. A zdjęcia ma teraz bardzo fajne, to może się przydadzą jeszcze :). Wraca zima , podobno w przyszłym tyg. ma być w nocy do minus 17 st. Koniecznie musimy złapać tą dzikuskę z Mostów, bo inaczej jej szczyle zamarzną . Potrzebna ekipa na jutro , albo niedzielę.
  10. To macie wesoło z tymi dzikami:cool3:. I pewnie jeszcze nie wrócą do lasu, bo wraca niestety zima i to podobno na długo:diabloti:.
  11. Dla Bezy będzie sprawdzany dom w Sulejówku pod Warszawa , ale nie robimy sobie dużych nadziei, bo facet nie brzmiał mi za dobrze, ale zobaczymy.
  12. Trzymam kciuki z foksię, oby szybko doszła do zdrowia:).
  13. To jeszcze nikt sie nie zająknął, że dwie suńki pojechały dzisiaj do domków!:multi: Po Silvę przyjechali bardzo mili państwo z małym terierkiem, którego Silva nawet zaakceptowała, przynajmniej na razie:diabloti:. Mamy nadzieję,że będzie wszystko ok,że Silva nauczy sie chodzić na smyczy. W każdym razie państwo sa gotowi ją tego nauczyć, przyjechali przygotowani z długa linką. A Perełka pojechała pod Tarnów, oczywiście bedzie sunią domową:) . Będzie też prawdopodobnie dom dla Ajki w Połańcu:).
  14. Ale piękny wiek, również najlepsze życzenia dla Mamy:loveu:.
  15. Samantho, a siostrzyczka prioryteta to od macochy:razz:?
  16. Ale dziwne, że taki przystojniak jak Misio, nie zrobił żadnego wrażenia na Dziuni:cool3:.
  17. To jest nieprawdopodobne ,żeby takie ładne szczeniaki nie mogły znaleźć domu przez 3 mies.:shake:. Ogłaszane non stop, nawet jednego telefonu nie było:-(. Anka jutro pojedzie do Mostów zorientować sie i zawieźć troche jedzenia. Jak była tam ok.2 mies. temu, to zostawiła u jednego faceta 10 kg ryżu, 10 kg kaszy i 10 kg mięsa. Ciekawe czy dawał, bo przeciez taka malutka psina z pewnością tego nie przejadła.
  18. Następny problem, ta mała dzikuska z Mostów ma szczeniaki ! Divia_gg była tam wczoraj, tej drugiej suni wywalonej nie widziała , natomiast okazało się ta mała ma szczeniaki. Dobrze,ze jakiś facet poiedział divii, że pod płotem w jamce są dwa szczeniaczki, ok. 3 tyg., już patrzą na oczka.. Nie wiem, co zrobimy, nie ma zupełnie miejsca, żeby ją zabrać, a z kolei może teraz przy szczeniakach jest jedyna szansa, żeby ją złapać.
  19. Mag.do, a jakiego nabłyszczacza użyłaś,że Czarosław tak się świeci:razz:.
  20. Szarka, córeczka Czarki w nowym domu:). [IMG]http://i49.tinypic.com/6nz87t.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2i03ehx.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/15pn1x2.jpg[/IMG] I Ajka, która na domek jeszcze czeka. [IMG]http://i47.tinypic.com/2hdm7hg.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2dcfjmu.jpg[/IMG]
  21. Misiu, który nadrabia teraz swoje szczenięctwo jest wzruszający z tą piłeczką:). Rozumiem , że kot Szymek wyszedł cało z tej sceny balkonowej ;). A ja tam dziki, wróciły do lasu?
  22. Zakrapiania się boi:roll:? Przecież to znowu nie takie straszne:).
  23. Nareszcie widać Powiatową, super:). Chyba juz musicie zacząć ją ogłaszać, bo wkrótce już będzie mogła wyfrunąć :).
  24. Andzia69, oczywiście,że chcemy tą karmę, dzięki:). Linssi, Radku, bardzo dziękujemy za pomoc dla Oskarka:).
×
×
  • Create New...