erka
Members-
Posts
16858 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by erka
-
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[B]Bardzo prosimy o mocne zaciskanie kciuków! Sabunia pojechała do domu![/B] Pan z Żywca przyjechał niespodziewanie, miał byc w przyszłym tyg. , ale odwoził kogoś na lotnisko w Krakowie i pomyślał,że to niedaleko, więc wpadnie po Sabunię. Bardzo się denerwujemy, pan o wszystkich środkach ostrożności 10 razy poinformowany, ale pierwsze dni bedą z pewnością b.trudne. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[B]Bardzo prosimy o mocne zaciskanie kciuków! Sabunia pojechała do domu![/B] Pan z Żywca przyjechał niespodziewanie, miał byc w przyszłym tyg. , ale odwoził kogoś na lotnisko w Krakowie i pomyślał,że to niedaleko, więc wpadnie po Sabunię. Bardzo się denerwujemy, pan o wszystkich środkach ostrożności 10 razy poinformowany, ale pierwsze dni bedą z pewnością b.trudne. -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
erka replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/696/20120115122239.jpg/"][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/4295/20120115122239.jpg[/IMG][/URL] A co z tym biedakiem uwiązanym w polu na łańcuchu? Gdzie to dokładnie jest? Pewnie da się go zabrac bez problemu. Może jemu też sie uda pomóc. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Był jeden telefon o czarne szczeniorki, wysłałam Marianki, mają się zastanowić. Poza tym , ten jeden mail od Ciebie, ale odpada. Więcej nikt nie dzwonił w ich sprawie. -
[quote name='Lojra']Mam prośbę do tych, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć – niech przynajmniej nauczą się słuchać. Od początku była mowa, że psina nie może iść do kojca! psiak potrzebujący ciepłego, suchego miejsca! [/QUOTE] Lojra , jeżeli potrafisz samodzielnie myśleć, może nawet słuchać, to chyba jednak z czytaniem masz problem:cool3:. Przeczytaj sobie wczesniejsze posty, gdzie była mowa o tym,ze osoby ,które rozmawiały z dt wiedziały o tym,ze sunia miała być w kojcu. Pisała tez o tym wegielkowa po sprawdzeniu domu. A ty teraz piszesz,ze od początku było wiadomo,że szukacie domowego tymczasu. Rozumiem,ze ta sunia takiego dt potrzebuje,ale dlaczego wiozłyście sunię, skoro wiedziałyście, że tam jest kojec i buda??? Miejcie teraz pretensje do siebie. A na przyszłość,to jeżeli prosi się kogoś o sprawdzenie domu, to trzeba dokładnie go poinformować , jakie wymagania ma spełniać dla danego psa. Dla mniej wymagających psiaków ten dt jest bardzo dobry.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Z Ostrowca jest Viris. -
Domek pilnie potrzebny, bo Koni widocznie źle znosi pobyt w schronisku i tak rozlizuje te rany. Chyba trzeba powtórzyć ogłoszenia.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny za ogłoszenia dla kicia:). Odezwał sie już pan chętny z Krakowa, muszę sie rozejrzeć za transportem. Ale gdyby jeszcze było więcej chętnych, to prawdopodonie będzie tez do adopcji siostrzyczka whiskasa, buraska pręgowana. Dt miało ją zostawić, bo syn bardzo chciał, ale pan domu ma alergię i chyba muszą ją oddać. -
Ale cudny misiu i jaki mądry:). Myslę,że mix nowofunlanda może być:). A jak savahna chce robić jakieś inne krzyżówki, to chyba będzie odbierac telefony i tłumaczyc sie ludziom:evil_lol:. Tylko raczej nie piszcie w ogłoszeniach o Brunku i reszcie gangu w tytule, że psy z lasu , bo ludzie boja sie wziąć psa prosto z lasu, jak juz jest nawet kilka dni w dt, to juz ok.
-
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
erka replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Czekamy z niecierpliwością na wynik rozmowy. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna , a mogłabyś tak na cito ogłosic kociaka whiskasowego, może na Kielce i Kraków,żeby nie było problemu z transportem. Bardzo proszę:). -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
erka replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Majaa, swego czasu byłaś zainteresowana losem psów z Ameliówki, to chcę Ci donieść, że dzisiaj ostatnie psiaki zostały stamtąd zabrane :). A wszystko dzięki determinacji wegielkowej i pani Joli:). -
[quote name='AgusiaP']Dziewczynki na dziś byłam umówiona z Gabi na szczepienie Dafii ;) Gabi jednak zdecydowała, że jeżeli będzie dzisiaj wolny termin to wysterylizujemy ją, bo Gabi będzie w sobote i niedziele w domu a w tygodniu zaprowadzi ją do rodziców:lol: Pan doktor powiedział, że odrobaczyć ją można po tygodniu a zaszczepić trzy dni po odrobaczeniu. Malenka jak ją odebrałyśmy spała sobie jeszcze w aucie u Gabi na kolanach a w domku troszkę popiskiwała... Dzwoniłam teraz do Gabi i wszystko jest ok;)[/QUOTE] Przeciez 10 dni po sterylce dopiero zdejmuje się szwy, jest to jednak poważny zabieg, który obniża odporność suki, a on chce ją szczepić od razu??? Skonsultuj to z jakims dobrym wetem!
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6131/img5711h.jpg[/IMG] Łatka, to sunia , o której pisałam wcześniej. Została wyrzucona z samochodu pod Kielcami i przez kilka mies. koczowała przy drodze, czekając pewnie na swojego "pana". Ludzie cos tam jej rzucali do jedzenia. Iza dowiedziała się o niej niedawno i jest teraz pod jej opieką, na działce razem z Redem. Sunia ma guza na listwie mlecznej, który sie szybko powiększa, konieczna jest szybka operacja. Ze względu na swoje psy, które nie zgadzają sie z tą dwójką, Iza nie może jej przechowac po zabiegu w domu. Potrzebny jest domowy tymczas na czas dojścia sunia do zdrowia. Czy ktos mógłby pomóc. Potem sunia mogłaby znowu pójśc na działke. -
Ostatnia operacja Oskara! Bardzo prosimy o wsparcie finansowe!
erka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Linssi, ale przydadzą się Twojemu psu te tabletki, czy juz ich nie potrzebuje? Bo jeżeli nie, to może zapytamy na dogo, czy ktos nie odkupi? -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
erka replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Pana zasypało w Żywcu i niestety teraz nie przyjedzie. Mam nadzieję, że się nie rozmysli, bo chyba go jednak trochę przestraszyłam, pisząc o tych wszystkich środkach ostrożności, o tym, jak Sabcia u nas uciekła , no i że ogólnie nie będzie łatwo na początku . Ale wolałam o wszystkim dokładnie poinformowac, żeby potem nie było niespodzianek, bo nasza spryciara potrafi się nieźle kamuflować i usypiać czujność. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Śliczne te Marianki, a wyglądają , jak mini benia i leośka:lol:. -
Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.
erka replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Na razie buda , ale na wolności, to tak by było lepiej. A wtedy byłoby cos więcej wiadomo o psiakach i myslę, że domy by sie znalazły szybko. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Savahna, czy ogłaszałaś szczeniorki Mariankowe? Bo dziwię się,że nie ma żadnego odzewu o tak ładne szczeniaki:shake:. Bardzo bym tez prosiła o ogłoszenie tego kocurka whiskasowego. Kotek ma 3 mies. jest odrobaczony, zdrowy, bardzo przytulny, kuwetkowy. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/11/120110kotek.jpg/][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4372/120110kotek.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/120110kotekzpodpolichna.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/5656/120110kotekzpodpolichna.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Ewelinka_m, jak byłaś u Izy w Kaczynie, to robiłaś fotki Łatce i ON-kowi? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
erka replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bardzo też prosimy o odpisywanie 1% z podatku na nasze psiaki. Umożliwi nam to ratowanie psiaków w przyszłym roku. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/337/podatek2.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/5974/podatek2.jpg[/IMG][/URL]