Jump to content
Dogomania

erka

Members
  • Posts

    16858
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by erka

  1. Właśnie wróciłysmy z wizyty. Dom super, oddałybyśmy tam psa bez żadnych wątpliwości. Podałyście mi zły adres, to nie Piekoszów, tylko Micigózd. Dlatego , jak wcześniej pisałam,ze niezbyt mi sie podoba to ogrodzenie, to dotyczyło ulicy o tej samej nazwie i tego numeru domu, ale w innej miejscowości. Dzisiaj pojechałysmy tam, otworzyła zdziwiona pani i powiedziała,ze ona żadnego psa nie chce , bo ma już dwa. Zadzwoniłam do pani i wtedy okazało się,ze to nie Piekoszów. W każdym razie taki dom, jakiego szukamy dla naszych psów. Wspaniała psiolubna rodzina, wspaniałe dla psa warunki. Sunia ma mieszkać w domu, oczywiście jest ogród do dyspozycji, dobrze ogrodzony, spacery tez zapewnione. Teraz tylko wszystko zależy od suni, czy będzie chciała zostawac w domu, podczas państwa nieobecności, bo budy na zewnątrz nie ma. Nie wiadomo też , jak ona do kotów, co prawda państwo kotów nie maja swoich, ale od sąsiada przychodzi czasami kotka . Sądzę,że by sobie poradziła z psem, nawet gdyby Bella kotów nie lubiła. Tak,że myślę,że teraz trzeba tylko poczekać na sterylkę i rozglądac się za transportem , państwo moga kawałek gdzies podjechac.
  2. Doszła wpłata 10 zł dla Oskarka od Radka, bardzo dziękujemy:). Dzisiaj przelałam do Jaagi 200 zł na dt w styczniu. Na koncie Oskarek ma [B]66,36 zł[/B]. Będzie teraz potrzebne ok 70-80 zł na szczepienie na zakaźne i wściekliznę.
  3. Mądre psisko, że tych kotów nie pożarł, bo straciłby taki świetny domek:). Ten psiak chyba nadrabia zaległości zabawowe, bo z piłeczką sie nie rozstaje:).
  4. Ramzesik z nieodłączną piłeczką:).
  5. To w takim razie chyba trzeba jak najszybciej ogłaszać Duffy, bo chyba dt tez jej sie kończy. A zdjęć suni nie ma.
  6. Dzisiaj przelalam do Jaagi 200 zł na dt Albinki za styczeń. Albinka jest już na minusie [B]-9,74 zł.[/B] Ewelinka_m, prosze uzupełnij post rozliczeniowy o wpłatę 30 zł od pani ze szpitala i wydatek na dt 200 zł. W tej chwili już praktycznie nie ma wpłat na Albinkę, nie wiem, co bedzie z dalszym utrzymaniem suni w dt.:(
  7. [quote name='Martika@Aischa']Sprawdziłyśmy domek w Będzinie :) Pani urocza :) starsza ...ciepła ...kochana osoba :) szukamy dla Pani suni ok 4-5 letniej :) najlepiej malutkiej do 8 kg ...może też być psiak nie musi być sunia :) Psiak który trafi do Pani będzie kochany ...zadbany ....i niczego mu nie zabraknie :) Cioteczki jeśli macie na uwadze jakiegoś malutkiego psiaczka to proszę przesyłajcie propozycje :) Domek czeka ...Pani czeka :)[/QUOTE] No nie rozumiem, to nie miał byc dom dla Duffy???
  8. Zostały nam dosyć trudne psiaki do adopcji. Napiszcie proszę, czy wszystkie mają ogłoszenia. Na domy czekają : Albinka, Szarka, Irga, Sabunia, Nera, Kajtuń, Terik, 2 szczeniorki Marianki/ ona sama jeszcze na razie nie, bo musimy ją wysterylizować/, Bruno.
  9. Jestem umówiona z panią z Piekoszowa na jutro, zobaczymy.
  10. [quote name='ewelinka_m']i na to wszystko przy okazji i ja jestem skazana :diabloti: później Wam pokażę jak Wąglikowa wyglądała po powrocie od sportowców.. :shake: więcej z nią nie jeżdżę. [/QUOTE] Co tu się dzieje, co się dzieje, kompletne rozprężenie:crazyeye:. Węgielkowa nie dość ,że deprawujesz nam ewelinkę_m, to potem jeszcze wchodzisz na gołego Marianka :diabloti::eviltong:. Ewelinka_m, dawaj te dowody, trzeba będzie cos z tym zrobić:cool3:. Savahna, jesli chodzi o Sabcię, to rób, co chcesz, jesli tylko efekt ma byc;). Ale może wstrzymaj się chwileczkę, bo Ziutka ma pokazac komus znajomemu sunię, może cos z tego wyniknie. Oczywiście o Tosce mamy wieści, małpiszon już dwa razy wyszedł z posesji:diabloti:. Przetestowała dokładnie ogrodzenie i znalazła w nim słaby punkt , w sobotę będzie zlikwidowany. Pani wcale nie zrażona tym faktem, tłumaczy ,ze sunia po prostu chce poznać teren. Oczywiście nie odchodzi daleko, była na sąsiedniej niezamieszkałej działce. Było to w czasie obecności pani w domu, więc to nie jest jakaś tęsknota za człowiekiem, bo wtedy przeciez chciałaby sie raczej dostać do domu.
  11. Zadzwoniła dzisiaj ta pani z Piekoszowa, mam sie z nią umawiac na wizyte, czy już jakieś inne opcje zostały wybrane?
  12. Jeżeli wiek określali w schronisku, to nie ma sie tym co sugerować. Ona jest ogłaszana z taką informacją o wieku? A kto z was ją widział na żywo, czy rzeczywiście może miec tyle? Niestety przy ogłoszeniach, to bardzo wazne, 7-letnia sunia z pewnością szanse ma mniejsze.
  13. No właśnie jest fatalnie, my tez czekamy na lekki mrozik, bo to o wiele lepsze.
  14. No jest jeszcze ta kobieta spod Kielc, zobaczymy. Miała do mnie zadzwonic, jak bedzie miała czas ,aby sie spotkac, ale na razie nie dzwoni.
  15. [quote name='Martika@Aischa']Cioteczko jak najbardziej potrzebna jest pomoc na sterylkę Daffy ...jutro zapytam o koszt sterylizacji. Ale myślę że nie wezmą mniej niż 250 zł ...niestety...[/QUOTE] Ale przeceiz to mała sunieczka, u nas takie za 150 zł na fundację, oczywiście nie wszędzie. KASTOR prosi o szukanie taniego weta, więc nie wiem, czy za małą sunie tyle by zapłacili.
  16. Oooo, to chyba byłoby najlepsze rozwiązanie dla Belli:). Czy wiadomo, czy Bella spełniałaby te wymagania?
  17. Napiszcie proszę, czy macie kasę na sterylkę Duffy, czy potrzebna jest pomoc.
  18. [quote name='ewab']Szczeniaki Marianki wydawały mi się bardzo duże, dopiero w porównaniu z mamuśką trochę "zmalały".[/QUOTE] No właśnie, ludziom, którym wysłałam zdjęcia też się wydawały za duże:cool3:. Mag.da, jakbyś mogła taką fotkę z daleka cyknąć, żeby nie wyglądały na takie wielkopsy. One są przecież malutkie.
  19. A kto tak określił wiek? Nie można jej trochę odmłodzić? Bo tak, to będzie ciężko z domem. Z naszego doświadczenia wiem, ze np weci zawsze postarzaja nam psiaki. U bezdomniaków , często niedożywionych, albo żywiących się kośćmi , zęby wyglądają zwykle gorzej niz powinny w danym wieku.
  20. Cieszę sie z toskowego domku, bo dużo nerwów kosztowała mnie ta sunia:diabloti:. Po jej powrocie z Poznania były różne telefony, ale wszędzie było coś nie tak, a tu trzeba było juz tak wybrać, żeby nie było powtórki z rozrywki. Na szczęście zadzwoniła pani z Mikołowa i już wiedziałam,ze to jest to:). Pani już napisała,że sunia szczególnie przylgnęła do męża i syna, zresztą u mag.dy była ulubioną sunią jej TZ-ta:). Mąż juz całkiem ugotowany;), leży ogląda telewizję , sunia przy nim, a co sie ruszy, to ona wpatrzona w niego łapę podaje. To dobrze, bo pan , jak w pierwszym momencie zobaczył Toscę, to wydawała mu sie strasznie duża, tak jakby troche sie jej obawiał:eviltong:. Ewelinka_m, widzę ,że Ty juz na chodzie , a węgielkowa pewnie jeszcze urzęduje ze sportowcami:evil_lol:.
  21. Na której str. są aktualne, ładne zdjęcia suni, bo chciałam je komus wysłać? Szkoda,że nie ma ich w pierwszym poście wraz z info o charakterze suni, nie mam czasu przekopywac się przez wątek.
  22. Oczywiście Emilio pożyczaj:). Dzisiaj węgielkowa z ewelinką_m, jak jechały po Toscę, zrobiły rozpoznanie w sprawie tej biednej suni. Może napiszą więcej, ja tylko wiem z rozmowy tel,.ze dowiedziały się ,że sunia należy do ponad 80-letniej kobiety, biega cały czas po wsi, pewnie w poszukiwaniu jedzenia. Miała tylko te dwa szczeniaczki , które zginęły:(. Dzisiaj nie było czasu, ale postaramy się złapac i chociaż wysterylizować sunię. Pewnie inny dom tez by sie jej przydał.
  23. Te na fotkach, to Lola i jej córeczka Szpilka, która juz w nowym domu. Lola czeka dalej, choc nie tak długo, jak Albinka, która juz 2 lata w dt:(.
  24. Ojej, to mocno trzymamy kciuki, oby się chłopak dobrze sprawował:).
  25. A czy ktos go aktualnie ogłasza?
×
×
  • Create New...