[quote name='Nutusia']Mieliśmy kiedyś kocura, który uwielbiał mecze piłki nożnej. A gdy piła znikała z ekranu podchodził do odbiornika i pukał łapą w pudło, żeby mu piłkę oddało. Gdy piłka wracała do gry, z powrotem zasiadał na krześle i dalej oglądał :)[/QUOTE]
ha! świetny:)
ja tez miałam fana futbolu. mój marcelek kibicował bardzo i razem z komentatorami bardzo sie ekscytował:) tylko, że on nie oglądał na ekranie, tylko słuchał:)