szejla! to jest ta sunia o która pytałam was niedawno. ona była niedaleko pelego na kwarantannie. przeurocza. z tego co wiem, nie ma wątku, więc może jej załóż? znajdziesz na to chwilę? ona jest sliczna, malutka, wesoła i taka spokojna sie wydaje - na pewno szybko znajdzie domek, ale trzeba ja trochę poreklamować:) ja pomoge z allegro i np. wydarzeniem na fb.