-
Posts
3841 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by paniMysza
-
ale nie trzeba brac noclegu. ja po wystawach wsiadałam w pociąg i jechałam do domu, przeciez u hodowcy spędza sie góra godzinę. ale ta cała rozmowa jakoś dziwnie zboczyła.
-
ona juz jest blada jak - za przeproszenie - d... :) buzie ma tylko opalona jak narciarz na stoku - reszta juz wyblakła. tez lubię opalone grzywacze. ale wystarczy tylko 15 miniut na wiosennym słoneczku i już :) poczekajmy jeszcze 4 miesiące! :P
-
to trzeba sie przesiadać:) nie można od hodowcy wymagać jeszcze podwiezienia szczeniaka. z reszta, lepiej jest zobaczyć w jakich warunkach zwierzęta sa trzymane.
-
[quote name='mychaaaaa']No, ale jak komuś się nie chce, znajdzie 150 wymówek. Ech, Pani Myszo, niektórzy w ogóle nie powinni mieć zwierząt... ale cóż z tym poradzić... :shake:[/QUOTE] myśle, że duzo by dało egzekwowanie prawa i wsadzanie na te dwa lata do więzienia za znęcanie się. nie rozdzielanie kar pienieznych na 10-20 rat (wychodzi po pare złotych miesięcznie) i zakazywanie posiadania zwierząt - dożywotnio.
-
ja jestem z wrocławia, a po marcelka jechałam pod warszawę. nie mielismy auta. zapłaciłam znajomej rodziców za paliwo i tyle. na wystawy jeździłam pociagami. na wakacje z psami - autokarem.
-
[quote name='mychaaaaa']Fakt, ale porównajmy ilość wyrzuconych pseudorasowców i psów rasowych. Niebo a ziemia. Prędzej ktoś psa takiego sprzeda dalej, niż przywiąże w lesie do drzewa. :shake:[/QUOTE] ech, niedobrze się robi. ludzie są okropni.
-
[quote name='Tasha']A jak ktoś nie ma auta i rodzice nie mają i facet, czy mąż tez nie, a hodowca nie ma możliwości dowozu?[/QUOTE] pociąg, autobus, znajomi :)
-
śliczne te psiaki są! wszystkie:)
-
[quote name='togaa']Ogladałam niedawno film o 'Peruwiańczykach". Nie wiem jaka jest rożnica miedzy nimi a Grzywaczami chińskimi? Dla mnie sa identyczne,ale mniejsza o to. Otóz w Peru były one wykorzystywane jako termofory....:razz:[/QUOTE] inna budowa ciała, inna głowa, inne owłosienie:) do tego xolo i peruwianczyki moga byc mini, srednie lub duże.
-
[quote name='mychaaaaa'] Ja uważam, że ceny jakie są za psy rasowe są ok. O ile łatwo przychodzi wyrzucenie psa na ulicę za 400zł, o tyle ciężej wyrzucić te 1500zł. A zakup jest bardziej przemyślany.[/QUOTE] tu sie akurat nie zgodzę. jak ktoś nie chce psa i ma zamiar wyrzucić, nieważne ile wcześńiej za niego dał, i tak wyrzuci. niestety znam przykłady porzuconych psów rodowodowych... ale tak, czy siak - rozmnażanie psów bez papierów i rozmnażanie kundelków to bezmyślność. jak kogoś nie stać, powinien udac sie do schroniska, lub kupić psa od hodowcy, ale niewystawowego.
-
frania w piżamce: [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/6421/fotka009resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/916/fotka018resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img704.imageshack.us/img704/9229/fotka019resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/1432/fotka020resize.jpg[/IMG] :)
-
"podwórko" to taka przenośnia tylko. chodzi mi, żebyś zaczęła od najbliższego ci środowiska tłumaczyć, ze nie wolno popierać pseudohodowli. bo jak sie ma ten twoj podpis na dole do tego, że twój ojciec kupuje psa bez rodowodu?
-
[quote name='Tasha']Hm, to w 100% prawda, ale ja chcę wytłumaczyć, dlaczego np. ludzie wolą psa z pseudohodowli niż ze schroniska. Prosty przykład. Mój ojciec, któremu zupełnie na rasie nie zależy, a nie stać go na psa z rodowodem, woli kupić z pseudohodowli. Jestem posiadaczem Akity Inu bez papierów. .[/QUOTE] czasami trzeba zacząć od własnego podwórka jak widać i nie siać fermentu.
-
Likwidacje hodowli, szansa na taniego psa z papierami?
paniMysza replied to Tasha's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Tasha']Ja nic do szczeniąt i wyprzedania miotu nie mam, ale czy starszych psów Pani nie sprzedawała? Suczkę roczną owłosioną? Tak. Zacietrzewiłam się, bo wtedy się napaliłam na tego psa i ta Pani zbiła mnie z tropu i do dziś nie mogę znaleźć dobrej oferty.[/QUOTE] to trzeba było zastanowić sie nad cena i zadzwonic raz jeszcze. a roczne psiaki sprzedawane są w wielu hodowlach. -
Puśka pozdrawia ze swojego własnego domu.
paniMysza replied to Basia1244's topic in Już w nowym domu
po sterylizacji wszystkie znane mi suki podsikiwały. to ustępuje. co do psiego rezydenta, być może poczuł, że lalka jest osłabiona po zabiegu, a psiaki często nie tolerują słabszych, chorych osobników. myslę, ze to wsyztsko jest do ułożenia. tym bardziej , ze rezydent to chłopak, a lalunia oczywiście dziewczynka:) -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
paniMysza replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1244']Lalka na razie ma RCH na 4 tygodnie. Potem będziemy wprowadzać inną lub ewentualnie gotowane. Lalka ma mieć głównie sucho, ciepło i ma dostać suplement z omega 3,6,9. Potem będę się martwić, czy Lalka musi mieć inną karmę czy nie. Jakby była konieczna RCH to koszt miesięczny ok. 100 zł wychodzi.[/QUOTE] nie wiem jak RCh, bo zwykły RC nie jest już wart swojej ceny (która cały czas rośnie). -
Likwidacje hodowli, szansa na taniego psa z papierami?
paniMysza replied to Tasha's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Tasha']Skoro Pani się cieszy, że skończyła Pani działalność i pozbyła się kilku psów, to gratuluję, bo mnie by raczej było smutno! Proszę więc może nie utrudniać innym życia i tak na przyszłość jeśli się coś sprzedaje podawać cenę, co jest chyba zwyczajnie normalne![/QUOTE] teraz to sie nieco juz zacietrzewiłaś. wyraźnie zuza napisała, że sprzedaje/oddaje tylko i wyłacznie młode psiaki - czyli tak jak kazdy hodowca. a domowników sie nie pozbywa. co do ceny, nie ma obowiązku jej podawania przez telefon. a jak ktoś ma 3000 i chce je wydać na psiaka, niech tak robi. a jeśli hodowca wycenia szczeniaka na te kilka tysięcy - jego prawo. -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
paniMysza replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='MOLA'][url=http://kobieta.onet.pl/wideo/4106455,31,1,1,relacjetv.html]WIDEO - Onet.pl Kobieta[/url] jestem w szoku po tym filmiku[/QUOTE] dla przypomnienia :( -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
paniMysza replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Kana']paniMysza ale dorosłe psy także potrafią to robić :) QUOTE] mi akurat tego nie musisz mówić. większośc moich psów, które miałam i mam, to domowe brudasy:) -
Likwidacje hodowli, szansa na taniego psa z papierami?
paniMysza replied to Tasha's topic in Chiński grzywacz
no moze mieli jakis powód, choroba, czy coś w tym stylu. nie chcę nikogo krzywdzić. tylko jak sobie tak pomyślę, to nie wiem, co musiałoby sie stać, zeby przyszła mi chociażby myśl o oddaniu moich psiaków. nic mi do głowy nie przychodzi. -
Likwidacje hodowli, szansa na taniego psa z papierami?
paniMysza replied to Tasha's topic in Chiński grzywacz
dana rasa jest mniej "chodliwa" to trzeba sie jej pozbyć i tyle. nie widze innego wytłumaczenia. tak postepuja ludzie, którzy w hodowli widza jedynie interes. nie kochają zwierząt. -
grzywacze i grzywaczopodobne (puchate) w potrzebie!!!
paniMysza replied to Dudek's topic in Chiński grzywacz
[quote name='Walker']Decyzja została podjęta. Kupujemy pudelka srebrnego, rodowodowego. Ja dziękuję wszystkim za pomoc, a na forum przysle siostre, maniaczkę piesków. Tak że żegnam się z wami już serdecznie i jeszcze raz dzięki za pomoc.[/QUOTE] całe szczęście, że nie od pseudohodowców. ale zastanów sie jeszcze dwa razy zanim podejmiesz decyzje o przygarnieciu psiaka. zeby nie było jak z yorkiem:( szczeniaki sikają, robią kupy gdzie popadnie, niszczą meble i zabwaki dziecięce, podkradają jedzenie. a z tego co pisałaś, chcesz psiaka idealnie grzecznego. raczej na takiego nie trafisz. -
dzięki wielkie!:)
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
paniMysza replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
udostepniłam na FB. w głowie sie nie mieści, ze ktoś mógł takie bezbronne dziecko wyrzucić na mróz.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with: