sterylke proponuje zrobic juz na koszt przyszłego domu stałego. na pewno jak sie taki znajdzie, zaczeka 2 tygodnie i zapłaci za zabieg. tak było w moim przypadku.
a co do szczepień, one nie były szczepione? to dorosłe psy.
ja nie moge zadeklarować się, ze dam rade pomagać finansowo. niestety. jak mam kase, pomagam. ale deklaracji stałej niestety dać nie moge.