[quote name='LAZY']Monika zdecydowanie oddanie do schroniska jest lepsze niz przywiazanaie do drzewa itd!!!!!!!!!!! nie mam co do tego watpliwosci, ale tu jestopisana inna sytuacja. Ja jestem sklonna uwierzyc w prawdziwosc wypowiedzi zalozyciala postu. Bo takie historie dzieją sie dookola i wcale nie ja rzadkoscia![/quote]
Moja siostra jest weterynarzem, i kiedys zadzwonil do lecznicy, gdzie pracuje jakis facet, zeby uspila ich psa - mieszanca foxteriera ok 7 lat - bo sie wyprowadzaja do miasta. Kiedy siostra odmówila objechal ja.