Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [B]Proszę nie straszyć Dominiki, bo ja i tak z ledwością z nią wytrzymuję :diabloti:[/B] [B]I nie ma reguły - Tadzik w 35tc ważył 2900g, a jego waga urodzeniowa w 38tc była 3300g.[/B] [B]O. [/B]
  2. [quote name='malawaszka']ooo masz pieska :angel::iloveyou::bigok:[/QUOTE] [B]Tak :p Kupilam sobie na bazarku. Jest rasowy, ale bez rodowodu, bo po co mi wystawy? :diabloti:[/B] [quote name='Olcia']daj mu wejść do pokoju!!!!!!!!!!!!!!!!:)[/QUOTE] [B]ale on wcale nie chce wejść do pokoju :shake:[/B] [quote name='Cola']coś mu zrobiła, że on taki zdołowany i przybity do podłogi??[/QUOTE] [B]Bo jest zdołowany i przybity :evil_lol:[/B]
  3. [quote name='Vectra'] radośnie , z szerokim uśmiechem na ustach i jeszcze obiecałam smakołyczek :diabloti: [/QUOTE] [B]i klikałaś, powiedz, ze klikałaś klik klik :grin:[/B]
  4. [quote name='LAZY'] Człowiek im starszy tym bardziej wygodny i tym trudniej na decyzję. Ale dla mnie to prawie jak strzał w łeb a w takiej sytuacji nie łatwo jest pociągnąć za spust. [/QUOTE] [B]bo to jest strzał w łeb :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]i tak, będzie coraz trudniej podjąć decyzję :shake:[/B] [B]ale jest pewne pocieszenie: tej decyzji się NIE ŻAŁUJE :p Pomimo wszystko. [/B] [quote name='dbsst'] a jak jeszcze są dziadki na miejscu...................................to prawie z niczego się nie rezygnuje. To tylko moment przejsciowy :evil_lol: [/QUOTE] [B]tak, tak, miej te swoje złudzenia :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
  5. [quote name='dbsst']Magdo Montano gdzie jesteś ustawilam sobie zdjecia na wszystkich tapetach wygaszaczach ale ciagle i stale mi mało ciebie :diabloti:[/QUOTE] [B]tej pani już dziękujemy :baddevil: Przypomniało mi się, że to chyba galeria Leona :hmmmm: :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g7.jpg[/IMG][/B]
  6. [quote name='malawaszka']Debeściaku i co tam u Was? [/QUOTE] [B]ja wprawdzie nie Debe, choć... :hmmmm: prawie jak ona i czuję, że mogę wypowiadać się w jej imieniu nie wiedzieć czemu :evil_lol:[/B] [B]A więc niestety jeszcze nie urodziła :baddevil: A szkoda, bo jest nie do zniesienia, nawet dla mnie :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka'] mój J zdaje się też wije gniazdo :shock: coście mu zrobiły??!! od wczoraj szaleje :roflt: SPRZĄTA! nawet *******nik na górze i nawet u kotów posprzątał :mdleje:[/QUOTE] [B]ale to wicie, to podobno TUŻ przed porodem :crazyeye:[/B]
  7. [quote name='aga1215'] Mam nowe zwierzątko :multi: bardzo czyściutkie [URL]http://img686.imageshack.us/i/pict3029.mp4/[/URL] :razz:[/QUOTE] [B]ale to twoje własne? :razz:[/B]
  8. [quote name='Vectra'].... na szczęście po groźbach jakie wydełam z płuc :diabloti: zawróciły ... [/QUOTE] [B]czy to było: kochane pieseczki proszę szybciutko do mnie? :hmmmm: [/B]
  9. [quote name='Vectra']ale że mamy wzdychać ? :diabloti: [/QUOTE] [B]tak oczywiscie, to chyba jasne :loveu:[/B] [quote name='dbsst']o boshe ciągle cie widzę Montana[/QUOTE] [B]spadówa :diabloti:[/B] [quote name='malawaszka']Magda - jakiego masz super tipsika :lol:[/QUOTE] [B]wiedziałam, [SIZE=5]WIEDZIAŁAM, [/SIZE][SIZE=2]że właśnie ty, [SIZE=5]TY[/SIZE], zauważysz i wypomnisz palucha i wiedziałam też, ze będę musiała napisać, że to nie tips, a schodzący przepiękny paznokietek. Skąd ja to wiedziałam, no skąd? :diabloti::diabloti::diabloti:[/SIZE][/B]
  10. [B]o chryste, jaki koszmar!!!!:crazyeye:[/B] [B]Olcia, powiedz prawdę, urządziłaś już pokój dla Alana i teraz badasz czy nam się podoba :evil_lol::evil_lol:[/B]
  11. [B]a jak będzie chciał mieć loki ala amorek? :shock:[/B] [B]lepiej nie :shake:[/B] [B]stęskniłyście się za mła? :diabloti::diabloti::diabloti::evil_lol:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/m3.jpg[/IMG]
  12. [quote name='LAZY'] Dziewczyny czy Wy polecacie macierzyństwo z czystym sumieniem? Bo ja jestem jakoś taka mało dzieciowa...lubię dzieci, ale u kogoś i to w dodatku takie małe. Wrzeszczących bachorów nie cierpię....I boję się, że już mi tak zostanie. Ja to jestem mamusia dla mojej Idy...Ehhh...Nie będzie miał Marcin łatwo ze mną. [/QUOTE] [B]ja powiem tak: moje życie zmieniło się strasznie. Za dużo by pisać, nie będę podawać szczegółów. Pierwsze 3 miesiące życia Tadzia to koszmar senny - a właściwie bezsenny. Teraz jest lepiej, bo jest z nim kontakt, ale wciąż podpieram się nosem. Nie pracuję, zajmuję się tzw. domem, a właściwie tylko dzieckiem :evil_lol:[/B] [B]Jak już odłożę młodego spać, jestem bardziej zmęczona niż po 14h w pracy.[/B] [B]Moje aktualne życie nie ma NIC wspólnego z tym, które prowadziłam.[/B] [B]Ale kocham tego bąka najbardziej na świecie i choć to książkowy banał, to uczucie nie równa się z NICZYM na tym świecie - nawet z jazdą na motocyklu w siną dal [B]:evil_lol::p[/B] [/B][B]I właśnie z tego powodu WARTO. aha i Tadzio z aniołkiem nie ma nic wspólnego :shake: [/B] [B]PS ja też nigdy nie lubiłam dzieci. I właściwie ...obce nadal mnie wkurzają :diabloti:[/B] [B]Olcia! Dywanik bowski :loveu:[/B]
  13. [quote name='dbsst']i co wkładasz udziec do tego piekarnika i po kilku godzinkach wyciagasz pieczeń tak..........................hahahhaha[/QUOTE] [B]ale nie trzeba pierza oskubać pierwej? :roll:[/B]
  14. [quote name='Vectra']hahahaha się szykują mamuśki do porodu , to podobno tak jest , że przed rozwiązaniem , jakaś siła każe wszystko sprzątać :)[/QUOTE] [B]ciekawe, czemu mnie ta siła nie nawiedziła :baddevil:[/B] [B]ani przed, ani po, ani w trakcie :shake:[/B]
  15. [quote name='Olcia']nie wiem ile w tym prawdy, ale podobno takie łysolce mają później kręcone włosy, mój przecie też łysy jak kolano:):)[/QUOTE] [B]oby nie :shock:[/B]
  16. [quote name='Vectra']to pingwin w wodzie stoi :evilbat:[/QUOTE] [B]z A. rozmawiałaś niedawno czy co? :baddevil: [/B](tak, Waszuniu, moja nowa emotka:diabloti: ) [B]On ciągle mnie raczy tym stwierdzeniem Idę spać. Na dowidzenia łysa buła [/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g8.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g9.jpg[/IMG]
  17. [quote name='LAZY']Normalnie jestem w szoku...Wpadam tutaj czytam, czytam i proszę same dzieci! Łaaaa...a mój TZ już mi odlicza miesiące do życia "bez brzucha". Zaplanował sobie zapładnianie na za pół roku... [/QUOTE] [B]hahaha, będzie następna ciąża niebawem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  18. [quote name='Vectra']chcę obiadek do chmielu :diabloti:[/QUOTE] [B]a po chu...?[/B] [quote name='malawaszka']nauczyłaś się wpisywać nową emotikonkę? :lol:[/QUOTE] [B]i jeszcze taką umiem wstawić :boom: [/B]
  19. [quote name='Vectra']możesz też uzasadnić swoje zdanie :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Vectra']możesz też uzasadnić swoje zdanie :diabloti:[/QUOTE] [quote name='Alicja'][COLOR=red][B]hahaha nawaliły sie jak male koty [/B][/COLOR] [B][COLOR=red][URL]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/07122009-211.jpg[/URL][/COLOR][/B][/QUOTE] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]hahaha nawaliły sie jak male koty :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/07122009-211.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B]a co wy się tak jąkacie?[/B] [B]:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/B] [B]Vectruniu droga, bo są jakieś inne, różne, przeróżne, a na tym podwórku to ja nie odróżniam jednego od drugiego (zdjęcia) :cool1:[/B]a co to za beznadziejna nowa emotka?
  20. [quote name='Vectra']:obrazic: :obrazic:[/QUOTE] [B]a tej znowu co? :baddevil: [/B]
  21. [quote name='malawaszka'] a weź wytłumacz mamie, ze jak wyrzuca organiczne odpadki na pewną taką kupkę nieosłoniętą to tak jakby każdemu z tych dzikich dzików wysłała poleconym imienne zaproszenie za potwierdzeniem odbioru :angryy: i to po środku działki prawie :talker:[/QUOTE] [B]jeżu, no pewnie, że tak :baddevil:[/B] [B]u nas wywiesili specjalne ogłoszenia, żeby utrzymywać porządek wokół posesji w sensie nie wyrzucać odpadków i innych takich, bo dziki forsowały ogrodzenia :shock:[/B]
  22. [quote name='Hanna R.']Oczywiście znowu nie wiem co się dzieje, kto jak wygląda, kto kogo oczekuje lub nie. Znowu nie widzę zdjęć. Jestem w emocjonalnej czarnej dziurze .Wrrr ! Ale kocham Cię Madziu nieustannie.[/QUOTE] [B]Za rzadko tu bywasz, za rzadko, brakuje mi ciebie straszliwie :placz::placz::placz::-(:-(:-( Jakbyś BYWAŁA na moich salonach regularnie, to i linki by były :diabloti: a tak, na bezdurno mam zamieszczać te linki? :shake: ALE kuchnię ci pokażę. Bo ty lubisz porządeczek w kuchni :p Pamiętam, ze gotujesz w białej bluzeczce:p i bluzeczkę tadziową też masz, a co: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g1.jpg[/url] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g2.jpg[/url] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g6.jpg[/url] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g5.jpg[/url] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g4.jpg[/url][/B]
  23. [quote name='Vectra']to wpadnę na obiadek niedzielny , mam nadzieje że dwudaniowy z deserem i kompotem ? :diabloti:[/QUOTE] [B]ale skąd wniosek, ze ja gości obiadem podejmować będę? :diabloti::crazyeye:[/B] [B]tzn. gości chętnie, ale chmielem, nie obiadem :evil_lol:[/B] [quote name='Alicja'] [B][COLOR=red]kucnie masz ładną już dawno to mówiłam ;)[/COLOR][/B][/QUOTE] [B]ale ona z lekka już przestarzała jest :shake:[/B] [B]teraz w modzie wyspy, szafki gładkie, wysuwane, a nie na zawiasy :baddevil:[/B] [quote name='malawaszka']chyba oliwy do ognia :roflt:[/QUOTE] [B]Tadeusz odkrył, że umie sie przekręcać na brzuch. A ponieważ nienawidzi leżenia na brzuchu, wygląda to tak:[/B] [B]kładę go na plecach, on się przekręca na brzuch[/B] [B]płacze, ze jest na brzuchu[/B] [B]idę przekręcić go na plecy[/B] [B]zdążę odejść 3 kroki, a on znów jest na brzuchu[/B] [B]i płacze, ze jest na brzuchu[/B] [B]i GOTUJ TU OBIAD :baddevil:[/B]
  24. [B]Rudzielec się odcina.... Wolę zdjęcia z domu - jeżeli mogę wyrazić swe zdanie :cool3:[/B]
×
×
  • Create New...