-
Posts
1039 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Maga100
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra'] a co tęsknisz bardzo ?[/QUOTE] [B]tak, jak jasny pierun i ciemny gwint :loveu:[/B] -
[B]och, bezsłowa Hanno :loveu:[/B] [B]ale wiesz co? Tak bym chciała, abyś odgrzebała swoja galerię, abyś pisała co robisz w swoim białym fartuszku i powstawiała świąteczne zdjęcia :placz::placz::placz::placz:[/B]
-
[quote name='Olcia']czyli wiemy z kim Alan , Tadzio i Jasiek zostają na sylwka żeby matki mogły poszaleć:):)[/QUOTE] [B]Alicjo, czyli do paczki dopakuję Alana i Jaśka, o ile zechce wyleźć do Sylwestra :roll:[/B] [quote name='Alicja'] [B][COLOR=red][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/49/95ac0f024b96276c.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [B][COLOR=red][URL="http://www.fotosik.pl"][/URL][/COLOR][/B][/QUOTE] [B]ha, to jest boskie :klacz:[/B] [B]słyszałam, że ugotowałaś pyszności :p[/B] [B]to tak: ja ci Tadzika, a ty mi pyszności :eating:[/B]
- 78403 replies
-
[B]a ja.... a ja zrobiłam likier kawowy :p I to koniec świątecznych wypieków :roll: Jak wyglądam na waszym tle?? :shake:[/B]
-
Arystokratyczny blogas Dealera-boksera prawdziwego...
Maga100 replied to agbar's topic in Foto Blogi
[quote name='agbar']Przepraszam,ze przeszkadzam....hihi maniaki jedne:grins: Melduje zem podwojna ciagle:-)[/QUOTE] [B]to się melduj częściej :diabloti:[/B] [B]ale rób to tak, aby nie przeszkadzać grającym :evil_lol:[/B] -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Maga100 replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[B]świąteczne porządki?? świąteczne wypieki?? świąteczne sprzątanie? świąteczne zakupy? gdzie jesteś, ach, gdzie? [/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
Maga100 replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]robiłam to samo co Wy wszystkie przed świętami...................................................:razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][COLOR=lime]grałam .............................................. :roll:[/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=blue] [B][FONT=Arial]Debe... nienawidze cie :mad::mad:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] [B]a nie wszystkie, nie wszystkie :eviltong:[/B] [B]ja nie grywam, gier nie cierpię :shake:[/B] -
[quote name='Olcia']a ja niecierpię chodzić po sklepach:) i dzięki bogu rolę zakupów ubrań na młodego przejeła moja siostra:)[/QUOTE] [B]ja też nie cierpię.[/B] [B]Ale jakoś polubiłam chodzenie po sklepach z ubraniami dla dzieci i uwielbiam poszukiwania fajnych ciuszków dla Tadzia.....[/B]
-
[quote name='Olcia']haha leoś, pelagia macie jeszcze z dwa miechy spokoju:):)[/QUOTE] [B]a potem Tadeusz będzie się musiał wyprowadzić :razz:[/B] [B]Przecież nie narażę psa ani kota na dręczenie! :shake:[/B] [B]:diabloti:[/B] [B]Uwaga wszystkie kandydatki na przyszłe synowe![/B] [B]Niestety, przykra wiadomość: Tadzio jest już zajęty. Przez Mariannę :p[/B] [B][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e22.jpg[/IMG][/B] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e22.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e23.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e23.jpg[/URL] [B]przynudzasz, moja droga, rozłośnię telewizor[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e24-1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e24-1.jpg[/URL] [B]kanapa + pilot + Marianna = drzemka [/B] [B]ale ja wcale nie śpię, ja oglądam!!!!![/B] :diabloti: [B][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e25.jpg[/IMG][/B] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e25.jpg[/URL]
-
[quote name='dbsst'] MOŻEMY rodzić przyszła wanienka ze stelażem a że pan o nas zapomniał dostał jeszcze NOCNIK gratis :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]nie kłam :diabloti:[/B] [B]Napisz szczerze, że stałaś się stałą bywalczynią forum bezpieluchowe wychowanie niemowląt :diabloti:[/B] [B]Pragne ci tylko przypomnieć, że na początku łapie się w miseczkę, a nie nocnik :diabloti:[/B]
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]ja nie wiem jak można narzekać na Tadzia , to taki kochany i pogodny chłopczyk :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE] [B]rozumiem, że paczka nie doszła, skoro piszesz powyższe :diabloti:[/B] [B]czuję, że ciężki żywot mnie czeka, gdy ktoś zacznie pełzać po domu :shake:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e12.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e12.jpg[/url] [B]ja, Pelagia, odnoszę to samo wrażenie :shake:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e13.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e14.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e13.jpg[/url] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e14.jpg[/url] [B]już się zaczyna, wyrzucili na mróz, ratunku, hau![/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e19.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e19.jpg[/url] [B]halo, pies chce wejść, jest tam kto? Jestem zniesmaczony :roll:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e20.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e20.jpg[/url] [B]czepiacie się i nie wiem o co wam chodzi :diabloti:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e21.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e21.jpg[/url]
-
[quote name='malawaszka'] a gdzie linki????? :turn-l:[/QUOTE] [B]spóźniłaś się o sekundę :diabloti: [/B]
-
[quote name='dbsst'] A co zrobiłaś z Tadeuszem na ten czas spania??[/QUOTE] [B]zajął się nim jego ojciec :diabloti:[/B] [B]czy będziesz moim przyjacielem, Leonie?[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e16.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e16.jpg[/url] [B]a muszę?[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e17.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e17.jpg[/url] [B]no dobra, choć mam przeczucie, że ciężki żywot czeka moje uszy i ogon[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e15.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e15.jpg[/url]
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Maga100 replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='bigos'] Pewnie nawet i bobasy walają się na magazynie:diabloti:[/QUOTE] [B]przeczytałam: i bobasy walą na magazynie :crazyeye::shake:[/B] [B]czy to już pieluchowe zapalenie mózgu? :placz:[/B] -
[quote name='dbsst']jak tu miło :loveu::evil_lol: no i gdzie te miliony zdjęć :roll:[/QUOTE] [B]odwal się :diabloti:[/B] [B]wstałam dopiero :shock: Zupełnie nie rozumiem, jak to się stało, przecież jestem taka wyspana :shake:[/B]
-
[ [quote name='Hanna R.']Tom popatrzała . Nie zdziwisz się, kiedy napiszę, że on jest piękny . Dobry garnitur mu daliście. Ten genetyczny... Kocham Cię Magdo i bywam codziennie .Ale jakaś taka milcząca się zrobiłam. No i boję się, że nie zostanę z tą małomownością zaakceptowana. Aaaaaa ! Będę odrzuconą ... Ala wszak to zawsze nowe doświadczenie[/QUOTE] [B]Wypunktuję.[/B] [B]1. to wysyłaj smska, że bywasz :p[/B] [B]2. musisz mnie natchnąć do wstawiania linków, inaczej czując bezcelowość swych działań, będę się czuć odrzuconą :placz:[/B] [B]3. Genetyczny garnitur... muszę to przemyśleć. Ale oczywiście to zasługa mojej linii rodu. :diabloti:[/B] [B]4. musisz zaryzykowac odrzucenie. Aby mogło przyjść przemiło zdziwko :loveu:[/B] [B]5. idę spać, bo bredzę :stupid:[/B] [B]6. wprawdzie zaklejam Tadeusza na noc kleikiem ryżowym, niemniej o 7.00 znów chce jeść. :baddevil: [/B] [B]7. a jutro, a jutro cofnę się dalej i inne zdjęcia też uzupełnie o linki. Chcesz? Bo ja poczułam, że mogę to zrobić, poczułam celowość :loveu:[/B] [B]8. idę :stupid:[/B]
-
[quote name='dbsst']najsłodszy dzidziol na ziemi :loveu::loveu::loveu::loveu: [/QUOTE] [B]a tobie co??? :crazyeye:[/B] [quote name='dbsst'] co robiłaś cały dzień koleżanko :roll:[/QUOTE] [B]pierdziałam w stołek :angryy:[/B] [quote name='dbsst']mój oczytany :loveu::multi::multi::multi:[/QUOTE] [B]nie po tobie :diabloti:[/B] [quote name='Hanna R.']A linki gdzie ??????[/QUOTE] [B]HANNO. Bo widzisz, ja nie wierzyłam, ze jednak tu zajrzysz. Tak nie wierzyłam. Ja, niewiarek[/B] [B]:shake:[/B] [B]Ale teraz, właśnie TERAZ zedytuję dzisiejsze posty i powstawiam pod spodem linki[/B] :p [B]Mam nadzieję, ze będziesz PATRZAĆ :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']najsĹodszy dzidziol na ziemi :loveu::loveu::loveu::loveu: [B]a tobie co? :crazyeye::shake::diabloti:[/B] jest coĹ w nim co robiĹaĹ caĹy dzieĹ koleĹźanko :roll:[/QUOTE] [B]w jakim ty j
-
[B]no dobra, bo po posiłku odpocznę w swym bujanym fotelu przed telewizorem[/B] [B][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e9.jpg[/IMG][/B] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e9.jpg[/url] [B]coś nie tak z tym smoczkiem :baddevil:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e10.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e10.jpg[/url] [B]to może jednak skupię się na czytaniu :p[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e11.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e11.jpg[/url]
-
[B]a teraz..... niespodzianka! :multi:[/B] [B]mam psa, mam psa[/B] :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e5.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e7.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e6.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e5.jpg[/url] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e7.jpg[/url] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e6.jpg[/url]
-
[B]Kelner! Chciałem złożyć zamówienie! Strasznie się guzdrzesz, kelner :shake:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e1.jpg[/url] [B]Będę walił dlonia w stół, może nabierzesz chodów[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e3.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e3.jpg[/url] [B]o cholewcia, chyyybła troszszszsz...kie przesadziłeeem z nalewwweczką, hip :drinka:[/B] [B][IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e2.jpg[/IMG][/B] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e2.jpg[/url] [B]zagryzę żabą, może minie :huh:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e4.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/e4.jpg[/url]
-
[quote name='dbsst']Popadam i to dzięki Madze :shake: wczoraj zadała mi pytanie jak twój gin jest na urlopie to jak bedziesz rodzić: JA NIE POMYŚLAŁAM O TYM :evil_lol: [/QUOTE] [B]aha, jasne, że niby wszystko moja wina, tak? :obrazic: A ja się tak troszczę, tak dbam! :placz:[/B] [quote name='dbsst'] dziękuje Asiaczku piłka jak przystało na bliźniaki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: czyli Jaska i Tadeusza :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]nie wiem, jak ci to powiedzieć, ekh, ekh, ale jeden z nich jest już na zewnątrz :roll:[/B] [B]zgadnij który :diabloti:[/B]
-
[quote name='dbsst']wpadaj wpadaj kawy bym sie napiła :eviltong:[/QUOTE] [B]a ja bym coś zjadła :eating:[/B] [B]dlaczego ja znowu tylko z tobą gadam i to wszędzie :roll:[/B]
-
[B]chyba jednak przyjadę, jak tak zachęcasz :diabloti:[/B]
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Maga100 replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='bigos'] Ej dzisiaj iekę tarę jabłkową to wpadajcie z bobasem :cool3: [/QUOTE] [B]Jeżeli jabłka nie są z własnego sadu, umiejscowionego w superzdrowym klimacie, z dala od spalin i bakterii, oczywiście nie pryskane i całkowicie zdrowe i ekologiczne (musisz przedstawić atest), to ani Debe ani tym bardziej jej płód do ust nie wezmą :diabloti:[/B]