Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Vectra']o to Tadek już zaraz będzie sobie [B][U]rodził [/U][/B]sam , jak już taka samodzielność. Te chrupki , to jakaś kara dla osób niejedzących chrupek , a przebywających w pobliżu dzieci ciapciających chrupka. Wyobraź sobie mnie - włosy za dupe i Monika z chrupkami blisko mojej głowy , no uwielbiałam ją za TO :mad:[/QUOTE] [B]niech on lepiej nic nie rodzi sam :evil_lol::evil_lol:[/B] [B]Jak Tadzik je chrupka, to ja wychodzę z pomieszczenia :shake:[/B] [B]ale on potem jest i tak wszędzie (chrupek, nie Tadzik). :evil_lol:[/B]
  2. [quote name='malawaszka']a czemu ten telewizor nie ma swojego miejsca na ścianie???? na ścianie z ołtarzykiem, lampeczkami i w ogóle//??? to w głowie sie nie mieści..... WSTYD!!!!!![/QUOTE] [B]eeee, że co? :hmmmm:[/B] [B]wisieć, wiesieć, czemu nie wisi...? :hmmmm:[/B] [B]a juz wiem! Bo w rogu się nie dało :p[/B] [B](ps. naprawdę się wiesza i te lampki? :crazyeye: ja jednak z Pierd jestem :shake:)[/B] [B]Tadeusz i jego chrupek kukurydziany[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h1.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h1.jpg[/URL] [B]nie wiem jak to się dzieje, ale gdy Tadzio je chrupka, to jest on potem WSZĘDZIE :angryy:. Zmienia tylko swój stan skupienia na rozmoczoną papkę :roll:. Świetnie wklepuje się w dywan, kanapę i ubrania :diabloti:. Dzisiaj był równiez na tadziowych rzęsach i przyklejony na amen do policzka (nie dało się zeskrobać, więc dopiero w kąpieli odmókł :evil_lol:...)[/B] [B]a potem popitka[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h2.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/h2.jpg[/URL]
  3. [quote name='Olcia']bo wogóle nie rozumiem po co oxy??[/QUOTE] [B]wiesz, jest taka teoria, ze warto poczekać na (albo właśnie wywołać) skurcze macicy nawet przy cc, że to niby lepiej dla dziecka, że niby lepiej się przygotuje na przyjście na świat, ze cośtam..:roll:[/B] [B]Ja nie miałam, ale u mnie były przyczyny medyczne związane ze mną i akurat skurcze porodowe to było coś, czego miałam unikać za wszelką cenę. :shake:[/B]
  4. [quote name='Olcia']no właśnie o to samo chciałam się spytać po co oxy do cesarki, oj debe żebym nie wykrakała, ale nie wiem czy nie chcą sprawdzić jak się akcja będzie rozkręcała i ewentualnie cesarka jak nie będzie się nic działo po iluś tam godzinach[/QUOTE] [B]Bój się szatana, Olcia :shock: przecież Jan siedzi tyłkiem u wylotu :shock:[/B]
  5. [quote name='dbsst']jedziemy z oksytocyną i lecimy ze skalpelem, dziś NIE :shake:[/QUOTE] [B]a po co ci oksy? :hmmmm:[/B] [quote name='dbsst'] moja samoocena jest gdzieś poniżej mojego wielkiego brzucha :shake::diabloti:[/QUOTE] [B]ciachnąć cię? :glaszcze:[/B] [B]jutro?[/B] :glaszcze:
  6. [quote name='malawaszka']nie satysfakcjonują mnie takie przepisy - ja poproszę dokładnie - ile czego i JAK mieszać czy w lewo czy w prawo czy wstrząsać czy tylko bełtać - O![/QUOTE] [B]Waszeniu, specjalnie dla ciebie (pozostali zamknąć powieki) :loveu:[/B] [B]mleko skondensowane słodzone gotujemy 3h[/B] [B]potem czekamy aż ostygnie[/B] [B]gotujemy niecałe 0,5l mleka 3,2%[/B] [B]dwie czubate łyżeczki kawy rozpuszczalnej (można więcej, ale nie polecam więcej niż trzy) rozpuścić w niewielkiej ilości wrzątku[/B] [B]0,25 l wódki (najtańszej :diabloti:)[/B] [B]wszystko razem miksujemy i do lodówki. Dobre jest po min. 3 godzinach.[/B] [B]Można zrobić na spirytusie albo dodać więcej wódki. Ja lubię taki lekki, bo można wiecej wypić :drinking:[/B]
  7. [B]Już wiadomo na 100%, ze Jasia witac będziemy po Nowym Roku.... :p[/B]
  8. [quote name='Vectra']a wiesz coś w tym jest :evil_lol: bo o ile ja dzieci nie za bardzo lubię , to one mnie kochają :diabloti:[/QUOTE] [B]tak jak koty :evil_lol:[/B] [B]ale czarownice tak mają :diabloti:[/B] [quote name='Agga']Kochana Ty nie uprawiaj czarnowidztwa. Pamiętaj pozytywne myslenie! Trzymaj się cieplutko! Chyba dobrze doczytałam, że miałaś wizytę bociana :)[/QUOTE] [B]o, widzisz Waszeniu, jak działa głuchy telefon :evil_lol:[/B]
  9. [B]możecie rozewrzeć to, co zaciskacie :shake::placz:[/B] [B]Debe dopiero z ktg wyszła :angryy:[/B] [B]Wszystkie warszawskie baby uparły się dzisiaj rodzić :angryy:[/B] [B]El Doktorre przyjmuje jakiś poró (nie Dominiki :shake: ) i nawet jeszczenie spojrzał na zapis jaśkowy :shake:[/B] [B]Na 99,99% dzisiaj nic z tego nie będzie, bo na porodówce najazd rodzących Hunów :placz::angryy::angryy:[/B] [B]Rzecznik Prasowy M.A.G.A[/B]
  10. [B]nic nie wiadomo, nic, nic, nic :shake::shake::shake::shake:[/B]
  11. [quote name='Asiaczek'] No, dobra. I tak mało śpię, więc będe czuwać! Debe, nie martw się nic a nic, Ja tutaj będe pilnowała porządku. A Ty + Maga - idźcie sobie rodzić:) .[/QUOTE] [B]haha, o dzięki, ci bwana :modla:[/B] [B]Debe już poszła udawać, ze śpi, a ja piję, bo cóż innego mi pozostało :niewiem:[/B] [B]Ale zaraz kończę, bo muszę jeszcze się podszkolić z podręcznika medycyny jak wykonać cięcie, ale już postanowiłam, ze zrobię jej pionowe :diabloti:[/B]
  12. [quote name='Vectra']a ja mogę zostać ? mogę ? ja mam idealną nauczycielkę teściową moją :evil_lol:[/QUOTE] [B]przecież ty masz psy :shake:[/B] [B]i miliony zarazków i bakterii :shake:[/B] [B]wysterylizuj psy, to pogadamy :evil_lol:[/B]
  13. [B]o, jakie tlićniusie zdjątka i takie pieseczki puci puci :loveu::loveu::loveu:[/B]
  14. [B]różowy ludek świetny :klacz: :p[/B] [B]a mnie się podoba to ultrafioletowe zdjęcie pod choinką :loveu:[/B] [B]a właśnie, czy choinka wysterylizowana? :roll:[/B]
  15. [quote name='malawaszka']jeny dajcie mi przepis na ten likier bo oszaleję czytając ciągle i nie mogąc spróbować :mdleje:[/QUOTE] [B]ja już zrobiłam cztery butle litrowe :roll:[/B] [quote name='bigos'] Się tu raczę kawowym Sheridan'sem znalezionym pod choina ale sie pewno nie umywa do tego Waszego domowego:cool3::eviltong:[/QUOTE] [B]ja wielki fan Sheridansa i Bailey`sa oświadczam: one się nie umywają :p[/B] [quote name='dbsst']jaki przepis to jakies pomówienia ja nie robiłam likieru :P[/QUOTE] [B]kłamca kłamca kłamca kłamca :diabloti:[/B] [B]najpierw mi dałaś, rozpiłaś, nauczyłaś, a teraz niewiniątko[/B] :diabloti: [quote name='Alicja'][COLOR=red][B]to wal po Erię niech pisze :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]ona na pewno ma inny, niedobry[/B] :diabloti:
  16. [quote name='dbsst']widzę nowy fajny sprzęt :diabloti:[/QUOTE] [B]no wiesz, to była jedna z ostatnich rzeczy, jaką miałam inną niż ty, więc... nie miałam wyboru :diabloti:[/B] [quote name='Olcia']no nie dziecko na tej samej podłodze co brudny pełen zarazków pies[/QUOTE] [B]Olciu, co ja bym bez ciebie zrobiła :modla:[/B] [B]Zaraz pożyczę od debe jej parujacego kija, wysterylizuję fugi, wyrzucę psa i kota, a Tadeusza położę w namiocie tlenowym. Dobrze będzie, kochana? :loveu:[/B] [quote name='Olcia']debe a czy maga ma w miejscu gdzie śpi Tadeusz przed wejściem położoną mokrą szmatę żeby nie wnosić zarazków do pokoju??[/QUOTE] [B]żeby tylko do pokoju :roll:[/B] [B]Mokra szmata jest również na drodze wjazdowej do Pierd :diabloti:[/B]
  17. [B]Wasiuniu (piałabym Wasiu, ale nie lubisz :diabloti:), jak już zajdziesz tam gdzie trzeba, to wyobraź sobie te fanfary na dogo :evil_lol:[/B]
  18. [B]ps. na ostatnim zdjęciu Tadeusz siedział, ale mu się zjechało :evil_lol:[/B]
  19. [quote name='dbsst']bosz jaką Tadeusz ma piękna koszulę - i nie miałam tego napisać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]a nie piękna? :loveu:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=red][B]a śpioszki i kaftanik gdzie :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]ubrałam w nie teściową :diabloti:[/B] [B]I świątecznie przez chwilę....[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g17.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g17.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/G15.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/G15.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g16.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g16.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g14.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g14.jpg[/URL]
  20. [quote name='malawaszka']żeby wsio szybko i gładko poszło!!!!!![/QUOTE] [B]pójdzie szybko i gladko, bo ja będę nadzorować zespół lekarzy, więc to chyba oczywiste.... :diabloti:[/B]
  21. [quote name='dbsst']jutro jutro :multi::multi::multi::multi::multi: za 12 godzin :multi::multi::multi::multi::multi: mam nadzieje[/QUOTE] [B]miałyśmy się nie nastawiać :shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake::shake:[/B]
  22. [quote name='Olcia']czyli ja Ola zostaje[/QUOTE] [B]TAK :p[/B] [B]Chcesz nr telefonu do mojej teściowej na priva? [/B] [B]Brat bliżniak Jana[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g13.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g13.jpg[/URL] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g12.jpg[/IMG] [URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/g12.jpg[/URL]
  23. [quote name='dbsst']potwierdzam ale czekaj bo my się podniecamy tu jak krety w rui a jak jutro powie STOP :razz::shake:[/QUOTE] [B]mam takie przeczucie niestety :shake:[/B] [B]No nic wtedy zorganizujemy akcję styczniową :roll:[/B] [B]szkoda tylko tych moich przygotowań i nerwów do mojego twojego naszego waszego porodu :diabloti:[/B] [B]czy ja też mam nie jeść od 22.00? :hmmmm: [/B]
  24. [B]wszystkie potworne matki a kysz z mojego blożka, a kysz a kysz :angryy:[/B] [B]mogą zostać tylko te sterylne i zaprzyjaźnione z moją teściową :loveu:[/B] [B]PS przypomniało mi się jeszcze, że za każdym razem, jak Tadzik rzucił zabawkę na podłogę, to tesciowa z siostra na wyścigi leciały wypłukać rzeczoną w przegotowanej wodzie..... :roll:[/B] [B]I zgadnijcie jakie były spojrzenia, gdy ja, wstrętna, wyrodna matka, pozwoliłam Tadziowi ciamkać opakowanie po prezentach..... :diabloti:[/B]
  25. [quote name='dbsst']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: nei wiem czy Maga100 dopusci cię do koryta już mnie molestuje ze WSZYSTKO musi wiedziec pierwsza nawet przed R :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]właśnie ustalilyśmy, ze ja z aparatem, statywem, laptopem i netem wykonam wraz z lekarzami cięcie, a R zajmować się będzie Tadziem w tym czasie :p[/B]
×
×
  • Create New...