Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='dbsst']ja nigdzie nie idę dam radę do wiosny - poswięce sie i zostanę z wami[/QUOTE] [B]NIEEEEE! [/B] :eek2::eek2: [B]nie zniosę cię w ciąży ani dnia dłuzej :modla: :shake::placz:[/B]
  2. [quote name='malawaszka']pffff :obrazic: [/QUOTE] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] no wiesz co .... :obrazic:[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]hahha, przyszła Debe i wszystkich poobrażała :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a mówiła, że to niby moja specjalność :roll::evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: przyjdzie Magda i znowu nie zrozumie :shake: [/QUOTE] [B]teraz to już przeginasz :mad:[/B] [quote name='malawaszka'] to Pan Marcysiowy napisał :oops: [url]http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=92db9083d5762d73[/url][/QUOTE] [B]wow :crazyeye::cool3:, nono, fiufiu, jestem pod wrażeniem Pani Mała Waszeniu, brawo, gratulacje :klacz:[/B] [quote name='dbsst']ale to co ona mi Pana Tadeusza chce napisać na piersi :roll::diabloti: [/QUOTE] [B]tadeusz to na pewno nie bedzie ci pisał na piersi! :angryy::diabloti:[/B]
  3. [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st13.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st13.jpg[/url] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B] [COLOR=Red][B]a na tym [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st3.jpg[/url] zobaczył 2gą mamę ??[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]niestety, Alicjo, pudło :diabloti: Tam był TELEWIZOR :shake::diabloti: I żeby nie było, że nie dotleniam dziecka i nie dbam o spacer psa :diabloti:[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st7.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st7.jpg[/url] [B]Tadeusz intensywnie podziwiał las i cieszył oko widokami :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st8.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st8.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st9.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st9.jpg[/url] i żeby nie było, że nie pamiętam, ze to dogomania [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st10.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st10.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st11.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st11.jpg[/url] [/B]
  4. [quote name='Vectra']R gada z lustrem , zaczynam sie ich bać :diabloti:[/QUOTE] [B]ale że jak to, że jest ich dwóch? :crazyeye:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]jaka radocha :grins: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st2.jpg[/url][/B][/COLOR][/QUOTE] [B]odkrył, że tam za tym czarnym urządzeniem jest ukochana i jedyna mamusia najwspanialsza :loveu: [SIZE="4"][COLOR="red"]CIOCIU VECTRO![/COLOR][/SIZE] W końcu dorosłem do zabawki :p[/B] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st5.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st5.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st4.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st4.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st6.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st6.jpg[/url]
  5. [quote name='dbsst']a tak serio to ja dzis jakis kiepski kompan do rozmowy :shake: dobrze, że Tadzik bawił nas rozmową on ma dużo ciekawych rzeczy do opowiedzenia więc moje milczenie może było niezauważalne :evil_lol: [/QUOTE] [B]nie wiem czemu Dominika była jakaś spięta :niewiem: I jej R też jakiś spiety :evil_lol: Ale nie obraził się na mnie, że wyraziłam deliktanie swe zdanie w kwestii kręcenia filmów? :grins: A Tadeusz przeszedł dzisiaj sam siebie :angryy: Jestem pewna, że Debe i R wycofaliby się z posiadania potomstawa, gdyby mogli :shake: Tadzik dał popis, nie wiem po kim on taki jest :niewiem: Najprzyjemniej powitał gości :evil_lol: Potem też miał minę pt "iddźcie stąd, czy ja was zapraszałem?" :diabloti: Do końca już miał taki humor :angryy:[/B] [quote name='dbsst']spodziewałam się niekończących pocałunków ale jakoś się nie doczekałam nie wiedząc czemu i teraz cierpi moja dusza cierpi moje serce :D [/QUOTE] [B]Hanno, wiem, że chciałaś, abym ją całowała, ale nie mogłam się przemóc :diabloti: Czy sądzicie, ze ON ma za dużo zabawek? Bo mnie się wydaje, ze za mało :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st1.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st2.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st2.jpg[/url] jak obstawiacie co on tam widzi? [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st3.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/st3.jpg[/url] [/B]
  6. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to dziś jedziesz wyjadać te sałateczki do Magi ;)[/B][/COLOR][/QUOTE] [B]sałateczki zeżarła Vectra i nic, nic nie zostawiła dla wieczniegłodnejdominiki :placz:[/B] [quote name='dbsst']i rudolf [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0668ps.jpg?t=1262515991[/url][/QUOTE] [B]mówiłam ci, ze ona za dużo pije :shake:[/B] [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B]Asiaczku ...ja czuję , że jak Debe wjedzie do szpitala to pomyślą , że ona się tam przeprowadza ... [/B][/COLOR][/QUOTE] [B]hahaha, ja WIDZIAŁAM jej wyprawkę do szpitala i już wiem, czemu R od 9 miesięcy ostro ćwiczy na siłowni :evil_lol: A i tak nie da rady, już zwędzili wózek z Auchan, a położne pomyślą, że D. wprowadza się na rok :diabloti: Witaj, o kochana, czy tęskniłaś??? :diabloti::diabloti:[/B]
  7. [B]nie mam chrapki. Ty mi przesłoniłas cały świat :diabloti:[/B]
  8. [B]Dominika na plecach Ewy :shake: a myslałam, że ja mam najgorzej :diabloti:[/B]
  9. [quote name='dbsst'] zgadnij do kogo ja będę dzwonić :roll: [/QUOTE] [B]:hmmmm: :hmmmm: nie mam pojęcia, czy ty masz taka koleżankę, ktora przybiegnie na twój pierwszy telefon :shake:[/B] [quote name='dbsst'] mój R niby ma urlop ale chyba wyślę go do pracy bo dwie osoby nie wiedzace co robić przy jednym dziecku ----- może być gorąco :evil_lol: [/QUOTE] [B]ha, ja jednak wolałam, ze A. się ulotnił, bo jak wrócił to tylko mnie denerwował, ze WSZYSTKO robił źle :diabloti:[/B] [quote name='bigos']jakaś taka tu taka niepokojąca cisza nastała:roll: debeściak spija noworoczne piccolo colo albo rodzi przedwcześnie:diabloti:[/QUOTE] [B]poszła spać i przeżywać, ze jutro taki piękny dzień. Tak, jutro. Będzie widziała mnie :diabloti:[/B]
  10. [quote name='malawaszka'] i to wszystko???? :turn-l:[/QUOTE] [B]znaczna większość, bo wiesz, w Pierdach, to nie tak jak u ciebie na zadupiu zadupiastym, gdzie gości podejmujesz suto zastawionym stołem, aby wszyscy zasiedli, zjedli i pękli :diabloti: Moi goście i tak byli zaskoczenie, że w ogóle jest cokolwiek :diabloti::evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='Vectra']Dziękuje Ci moja kochana , za spokojną sobotę :evil_lol: słyszę jakiś warkot oplowy i tą ciszę w domu , jest cudowna !!![/QUOTE] [B]haha, a co nie chciałaś, aby R cię pielęgnował cały dzionek? :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']pytanie zupełnie z innej beczki czy jutro twój mąż jest w stanie w trzech no może pięciu zdaniach powiedzieć mojemu narzeczonemu jak zamontować jego czujniki parkowania w moim aucie na już :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeśli nie to albo wpadamy koło 7 rano żeby wyjść jak ludzie albo darujemy sobie ten temat :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B]buhahahahahah :diabloti::diabloti:[/B] [quote name='Vectra']Ty weż spakój piżamkę , szczotkę do zębów i jedź dziś :evil_lol: bo to jest dłuższa pogawędka hahahaha[/QUOTE] [B]Ewa, przyślij też swojego R, to Debe i swoją cesarkę przesiedzi :evil_lol:[/B]
  11. [B]Aga, a komu z dogo wyślesz smsa, jak już się zacznie? Bo masz takiego kogoś, prawda? No chyba, ze zabierzesz laptopa ze sobą i będziesz donosić NA BIEŻĄCO :evil_lol: [/B]
  12. [I]Czy porawie trzyletnie dziecko musi spac nad ranem z moja piersia w buzi? Ona nie ssie, ona mnie laskocze na potege i ja od 6 do 8 gryze sie po palcach, a ona spiac sobie, lize bardziej niz ssie omja piers i ja dostaje fiola. To samo jest na sjescie w poludnie[/I]
  13. [B]a gdzie ty się podziewasz, że cię nie ma NIGDZIE? :hmmmm:[/B]
  14. [quote name='Vectra']a ja sobie pije gotowane mleko skondensowane z kawą i wódką HA :diabloti:[/QUOTE] [B]i przywołujesz z tęsknotą wspomnienia o mnie :loveu:[/B] [quote name='dbsst']bo tu mnie Vectrunia przed toba obroni :diabloti: a na gie nie ja z toba gadam tylko jakas małolata nie było dla ciebie podejrzane, że mówiła piciu piciu :shake: [/QUOTE] [B]taa, ona pierwsza od obrony pierdół życiowych :diabloti:[/B] [quote name='Vectra'] melduje że umieram ... gardło tak mnie boli , że wydusić z siebie słowa nie mogę :placz:[/QUOTE] [B]wiem, już R. doniósł przyjacielowi :evil_lol:[/B]
  15. [quote name='Vectra']Debe Wam nie odpisze , bo właśnie delektuje się zapachem grzyba z klimy , w samochodzie :evil_lol:[/QUOTE] [B]hahaha, to ona do ciebie też pisze???? :megagrin: a mówiłam, mówiłam, że to błąd zaczynac z nią smsować :evil_lol: Teraz będziesz dostawała milion smsów na sekundę aha, nie musisz jej odpisywac, jej to i tak nie przeszkadza :diabloti:[/B]
  16. [B]Waszeniu, ba ja się zaczynam martwić czy ty nie zatrułaś się tym likierem :shake: Zmiksowałaś mleko razem z puszką? Bo teraz patrzę, ze nie napisałam ci, ze ugotowane mleko trzeba z puszki wyjąć :placz:[/B]
  17. [quote name='dbsst'] wiesz co jestem w stanie sobie wyobrazić "tą zazdrość" - ja kładę się i WIEM wstaje i WIEM TZ powiedział, że to super, że wiemy bo może sobie zaplanować czy wyjść, czy wrócić czy wypic czy nie..................nie zamieniłabym się bo WIEDZIEĆ jest znacznie łatwiej :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]a ty narzekałaś, ze nie urodzisz jak nasze prababki :evil_lol: A widzisz, ja ZAWSZE mam rację :diabloti:[/B] [quote name='agbar']A ja zaczynam zalowac,ze jak pani doktor proponowala mi CC bo jej powiedzialam,ze SN mnie do paniki poteznej doprowadza to nie chcialam....A tak bym se tez wiedziala,i spokojnie spala.... [/QUOTE] [B]trzeba było, już prawdopodobnie byłabyś PO :diabloti:[/B]
  18. [quote name='dbsst'] Dziś w nocy miałam lęka - co ja i Jasiek będziemy robić w domu jak wrócimy będziemy sie na niego patrzec jak w muzeum :shake: przewijac co 5 minut :roll: ocierać pepuszek co 3 minuty :roll: R A T U N K U.......................................panikuję :megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:[/QUOTE] [B]hahah, ja przerażona dzownilam do koleżanki, że ma natychmiast przyjeżdżać, bo nie wiem co robić. A. poszedł do pracy, a ja się bałam zostać z Tadziem sama :evil_lol:[/B]
  19. [quote name='dbsst']tak i nie poznasz bo dla ciebie nosi nazwe daleko :P[/QUOTE] [B]a to ciekawe, że tu jesteś taka hop do przodu, odważna, pierś na wierzchu, a na gie ta miejscowość nazywałaby się Kiedydomnieprzyjedzieszoukochana :diabloti::diabloti::diabloti:[/B]
  20. [B]ostatnia rzecz i spadam spać, Tadeusz własnie zaklejony kleikiem [/B] [I]to mój pierwszy syn i kilka dni po [B]drugich[/B] urodzinach przestał jeść stałe posiłki na 10 tygodni. Przez ten czas ssał tylko pierś (wespół z młodszym 2-4-miesięczynym bratem). Na drugie urodziny ważył 11,5 kg. Kilka razy podchodził do zjedzenia zupy ale zawsze zwracał i się zraził (blokada psychiczna). Czasem raz na dzień, raz na dwa zjadł 2-3 rodzynki, wypił kilka łyków wody, raz na kilka dni zjadł kęs bułki[/I]
  21. [quote name='clockwork']aż zerkne na bebiko.... w sklepie- pisało to gdzieś i cholera zabiłam se sama gwoździa :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [B]i po co czytasz w sklepie?[/B] [quote name='clockwork'] i bez konsultacji z pediatrą..... też daję małej mleko z "przed chwilą" ;) [/QUOTE] moja konsultacja wynikła przy rodzinnym obiedzie (mąż mej mamy jest pediatrą) :diabloti: [quote name='clockwork'] MAGA!!!!! i co zrobiłaś??? lata m po forumie :diabloti: Mam koleżankę (Ela mama Michasi) - poszliśmy na spacer do parku wrzesień idziemy sobie i nagle patrzymy leży kabel (około 1 cm średnicy) na co Elżbieta podeszł do kabla i podniosła kabel do góry przejechałą wozkiem pod nim - bo dziecku niewygodnie i za duże „turbulencje” przy przejeżdzaniu nad kablem (dziecko urodzone w lipcu a był wrzesień) [/QUOTE] [B]hahah, mówiłam, że to wciagające :evil_lol::evil_lol:[/B]
  22. [quote name='clockwork']yyyy chciałam zeskanować... ale mam NAN, a przeczytałam to na BEBIKO.... a że pijemy NAN i tu TAK nie pisze- tysz gotujemy wode milion razy.... :evil_lol::evil_lol: ale zawsze mnie to ciekawiło... chyba napisze do producenta o co kaman- nie chce zatruć Domi :roll:[/QUOTE] [B]Magdaleno, a na wszystkich instrukcjach mlekowych jest napisane, żeby gotować butelki 10 minut za każdym razem i że mleko trzeba podać natychmiast a tymczasem nawet pediatra mówi, że może stać i 3 godziny a butelek nie gotowałam nigdy ja naprawde pierwsze słyszę o tej wodzie [/B]
  23. [quote name='dbsst']ja mam nadzieje ze odpowiedni garnek znajde ale jak nie to co ja mam zrobić :roll: moze nie urodze tak urodze jak znajde garnek :evil_lol: [/QUOTE] [B]przeczytałam, że "URODZĘ GARNEK" :roll:[/B] [quote name='dbsst'] myslisz, że ta odciągnie od popaprańcy.pl :roll: [/QUOTE] na gie użyłaś innej nazwy tej domeny :diabloti:
  24. [quote name='dbsst']na to Magdo nie wiem co odpowiedzieć wyrwałas mi wszystkie argumenty, powaliłaś, rozwaliłaś, boje się ciebie, nie wiem gdzie jestes zalogowana ale błagam cię WYGOLUJ się bo inaczej przyjade po mojego syna Tadeusza :diabloti:[/QUOTE] [B]przecież też się tam zalogowałaś, avemaryja.pl[/B] [quote name='clockwork'] eeee a tera pytam serio.... albo maga daj namiar na foruma- tam spytam ;) dlaczemu na mlekach piszą żeby nie przegotowywać wody dwukrotnie??? :roll: od początku mie to mierzi bo nie widze związku.... :roll:[/QUOTE] [B]że co? ja czasem gotuję stukrotnie, bo tak się akurat składa. Co to za nowy wydziw? wejdź na gazetę, na forum i dziecko. Tam jest milion milionów forów o dzieciach, prywatnych i publicznych i różnorakich. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, np. karmienie piersią do osiemnastki.pl :evil_lol:[/B] [quote name='Hanna R.']Idź umyj ten nóż. I nie pij tyle :grins:[/QUOTE] [B]hahaha, Hanno, ja nie piję, gdy niebożątko jest w domu :diabloti: a myslisz, ze nóż wciąż tam jest, brudny on? [/B]
  25. [B]to TEŻ znalezione na forum dzieciowym :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [I]tak bym cchciała, aby moja sostra cioteczna znalazła 2-ga połówkę. Ma juz 43 lata, szuka kawalera lub wdowca, bo jest bardzo wierzaca i praktykujaca i nie ma zupełnie szczescia. należay do portali regigijnych i do zwykłych. jest fajna, zgrabna kobieta. Sama nieraz patrzyłam z nią na osoby, które do niej pisza. Kilka razy sie mawiała i nic. jak ona jest zainteresowana, to ten ktos nie i odwrorne. A naprawde nie ma duzych wymagan. Modliłam sie za nia wielokrotnie, moja mama zamówiła mszę i tez się za nia modli. Kurcze, w sumie tego jednego nam potrzeba do szczescia w rodzinie. jezeli Ktos moze, prosze o modlitwe . [/I] [B]Pomódlmy się wspólnie :evil_lol:[/B] [quote name='clockwork']o żesz w morde .... garnek!! :splat: i gdzie ja tera jaki garnek kupie jak tylko tesco całodobowe :placz::flaming: podtruwam dziecko!!! o ja zła i nieodpowiedzialna :placz::placz:[/QUOTE] [B]jezusmaryjo, to ty do tej pory nie używałaś specjalnego garnka?????????????????????? :shake:[/B]
×
×
  • Create New...