Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='clockwork'] Dominika dostała misje- dać piesu ciasteczko................................ ;) [/QUOTE] [B]a ciasteczko zdezynfekowane? a pies wysterylizowany? :shake: [/B]
  2. [quote name='agbar'] O i wiedzialam ze KTOS zapyta....:eviltong:[/QUOTE] [B]więc cytując moją ukochaną teściową - zmarnujecie dziecko :diabloti::diabloti:[/B] [quote name='agbar']El dochtore byl bardzo doslowny i wprost powiedzial,ze tak spieprzonego ciecia dawno nie widzial...[/QUOTE] [B]w ogóle się zamartwiaj, będzie super, zobaczysz, zagoi się, zrośnie i będziesz jak nowa :p a swoją drogą w pale się nie mieści, że rodząc NATURALNIE (wrrr) czujesz się jak po najgorszej operacji :shake: moja cesarka to był pikuś, jak widzę :shake:[/B]
  3. [quote name='malawaszka']- wczoraj poszliśmy z J i psami w nocy do lasu - zajebioza!!!![/QUOTE] [B]a dziki? :crazyeye:[/B] [quote name='malawaszka']ja się nawet nie planuję nigdzie wybierać [/QUOTE] [B]a ja nie mogę wytrzymać w domu sama na sam z Tadeuszem :flaming: ciagle gdzieś jeżdżę, bo spacer odpada, musiałabym zamienić kółka na płozy :shake:[/B]
  4. [B]nooooo, piękne zdjecia :klacz: mam je na komórce :p [/B]
  5. [quote name='dbsst']Ja oczywiście usłyszałam mowę moralizatorską na temat butelki :( [/QUOTE] [B]ale że pani doktor też? :crazyeye: [/B] [quote name='dbsst']zabiła mnie i jestem zabita - ona i jej pomysły w każdym razie dziś widziałyśmy się ostatni raz JA SIĘ WYPROWADZAM jak trzeba będzie[/QUOTE] [B]zupełnie nie kapuję o co jej chodzi :shake::roll: Siedziała zgnuśniała, zła, nieszczęśliwa, bez humoru, z chandrą i wkurwem, więc uznałam, że świeże powietrze dobrze nam zrobi. Tym bardziej, ze ja też zgnuśniała, zła, nieszczęśliwa, bez humoru, z chandrą i wkurwem. A że na Żoliborzu nie odnieśnieżają chodników, to sorrrrrrry :diabloti: Ale gdybyście ja potem widziały, jak brnie przez zaspy ciągnąć wózek niczym koń pociągowy, sapiąc, wyjąc, cała oblepiona śniegiem, spocona i czerwona :evil_lol::evil_lol: Poczatek wyglądał tak: [I](następnym razem wezmę aparat i na spacer...)[/I] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ps1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ps1.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ps2.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/ps2.jpg[/url] [/B]
  6. [quote name='dbsst']Ale pośle je Madze może ona wstawi chyba, że ty Alis masz jak to zrobić?! .[/QUOTE] [B]dupa dupa dupa:angryy: kabel nie widzi zdjęcia, a telefon nie widzi emaila :angryy: Tak, że ch.... cholera będzie, a nie zdjęcie :angryy: [/B]
  7. [quote name='Olcia'] i ja wyrodna matka zaczęłam używać na noc szelek dla Alana bo ucieka mi z łóżka w nocy tzn. śpi i na śpiąco wstaje i idzie sobie:)[/QUOTE] [B]haha, ja też poproszę zdjęcie. Straszna matka, która na noc krępuje dziecko sznurem :shake: [/B]
  8. [B]aaaaa, wielkie gratulacje!!!!!!! Szybko poszło, zdrowie chłopca i dzielnej mamy! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::klacz:[/B]
  9. [B]a dlaczego on nie leży plasko na wznak? :diabloti: [/B]
  10. [quote name='dbsst']ropiejące oczka i miażdzenie głowy oraz pijak debest[/QUOTE] [B]a nie najlepsze jest, żeby się nie depilować? [/B]
  11. [B]no i w końcu mądrze prawicie w tej galerii... a wiecie, ze dziecko ma trzecie oko i widzi duchy? :diabloti: [/B]
  12. [quote name='malawaszka']ja piernicze Magda powiedz, ze ktoś to napisał w zartach a nie serio tak robił bo stracę już resztki szacunku dla tego ciemnogrodu :mdleje:[/QUOTE] [B]hahahahah, podobno serio. Piszę "podobno" bo ten wątek znalazłam przekopiowany z innego forum, więc nie znam źródeł. Ale osoba, która go przekopiowała napisała: może się przyda dla lękliwych dzieci :diabloti:[/B]
  13. [B][SIZE="5"][COLOR="red"]TO PIJEMY I PRZEMY!!!!!!! [/COLOR][/SIZE][/B] :drinking: [quote name='dbsst']no nie mogę Alan też poniedziałkowy extra Dogomaniakowe chłopaki są z poniedziałku :D [/QUOTE] [B]rozumiem, ze Tadeusza swego drugiego pierwszego juz nie kochasz? :placz::placz: On z piątku :-( [/B]
  14. [quote name='dbsst']hahahhaha bowskie Hawaje macie mogę wpaść na opalanko ;) [/QUOTE] [B]PKSem? :diabloti:[/B] [quote name='Vectra']patrzy TZ w oczy , trzymając go za rękę :diabloti:[/QUOTE] [B]dokładnie tak, Vectruniu, identycznie jak u ciebie, przemiła atmosfera w niedzielny, walentynkowy wieczór :diabloti:[/B] [quote name='anetta']Wszystkeigo najlepszego Magdaleno :new-bday::drinking::drinking:[/QUOTE] [B]Młódka pięknie dziękuje[/B] [quote name='clockwork']gniazdka niezabezpieczone.... :shake::shake: dziecko na ziemi w sierści psa .... :shake::shake: a łazienka większa od mojego pokoju ..... :shake::shake: ciężki żywot Pana Tadeusza .....:shake::shake: a Hawaje wymiatają... luz total :evil_lol::evil_lol: ino czemu to dziecko tak na CZARNO :shake::shake: i nie w śpiochach ??? [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG];)[/QUOTE] [B]Buhaha, zatanwiałam się kto zauwazy niezabezpieczone kontakty i nie zawiodłaś mnie Matko Magdaleno! :loveu: A śpioszki... a śliczne, żółciótkie śpiszki dostałam od szwagierki i.... właśnie wystawiłam na Allegro :evil_lol: Basza i jego brudny, pełen zarazków pies [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k5.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k5.jpg[/url] a pod dywanem syf :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k11.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k11.jpg[/url] [/B]
  15. [quote name='dbsst']hm hm czy sugerujesz, że moje filmy są NUDNE :diabloti::evil_lol: [/QUOTE] [B]tak, to właśnie chciała ci przekazać, ale nie miała odwagi wprost :evil_lol: Na mnie jednak zawsze możesz liczyć :diabloti: A oto co znalazłam na forum dziecowym :roll: I od razu pomyślałam, ze to w sam raz dla ciebie [I]moje dziecko jak się czegoś przestraszyło to przelewałam jajko. może i zabobon czy jak to nazwiecie ale skuteczne jest to. spróbuj: weź jajko, 2 szkl-muszą być takie same najlepiej przezroczyste, nóż. najlepiej żeby dziecko spało bo wtedy spokojnie przelejesz, musi leżeć na plecach, -na czubku jajka zrób nacięcie nożem w kształcie krzyża,następnie z tego miejsca oderwij trochę skorupki aby białko mogło wypłynąć. nad głową dziecka -najlepiej niech Ci ktoś przytrzyma 1szkl do polowy zalanej woda[najzwyklejszą z kranu] do tej szklanki za pomocą noża-jakby to ująć- tak jak wstążkę się przeciąga, przeciągnij nożem białko,tyle ile możesz aby tylko żółtko w skorupce zostało. jak przelejesz białko to popatrz co wyszło[mi wychodziły schody, postacie z główkami czyli ludzie przestraszyli] to co wyjdzie różnie można nazwać. następnie przelej to co jest w szklance 3razy nad głową, 3razy nad brzuszkiem, 3razy nad nogami dziecka[możesz odmawiać "ojcze nasz" podczas przelewania]. na koniec umocz palca w szklance i zrób znak krzyża na czole,brzuchu,nadgarstkach i nóżkach.niech to białko z wodą stoi do rana-nie wylewaj, zrób to na drugi dzień. z żółtkiem możesz zrobić co chcesz-ja przeważnie wyrzucałam. mam nadzieję ze pomoże,chociaż niektórzy twierdzą że to nie pomaga. ja przelewałam jak dziecko zrywało mi sie w nocy czy widać było że coś nie tak że przestraszone. [/I] :roflt: :roflt: [/B]
  16. [B]Pies i dziecko w jednym pokoju :shake: a tyle ci mówiłam o zarazkach i alergii, a ty nic sie nie sluchasz :shake: [/B]
  17. [B]ja nawet jakbym chciała, to nie pójdę spać razem z Tadziem... W dzień ma drzemki półgodzinne, więc zanim zasnę, już się trzeba będzie wstać, więc się tylko wkurwię :diabloti: [/B]
  18. [quote name='Darianna']padłam, jak ujrzałam powstałego Tadeusza ;)[/QUOTE] [B]padłaś? Powstań! :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']mmmmmmmmmmmm mój golasek moja słodycz mmmmmmmmmmmmmmm[/QUOTE] chcesz? :diabloti: a tak wyglądają Hawaje w Pierdach... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k12.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k12.jpg[/url]
  19. [B]O. Zdjęcia psów.Na dogobabyforum :shake: Zima może i piekna, ale jestem już nią zmęczona. I wciąż nie mam rachunku za gaz i się boję :shake: [/B]
  20. [B]ja obastawiam, że nie urodzisz nigdy :diabloti: i będę musieli ciachnąć :diabloti: [/B]
  21. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:shake:dziecko po kąpieli na podłodze :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]zamiast na przewijaku, albo innej konstrukcji :shock: padłeś [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k7.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k7.jpg[/url] powstań [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k8.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k8.jpg[/url] [/B]
  22. [B]ja też muszę szybko wyrzucić psa, bo Tadzik będzie mial alergię na sierść :shock: I kota też w końcu muszę się pozbyć, bo jak nie odgryzie mu grdyki, to wsadzi ogon do ust i udusi :shake:[/B]
  23. [quote name='Vectra']2:52 ..... [/QUOTE] [B]no tak, ty jako najniższa ze stada śpisz w kuchni na podłodze :shake: [/B]
  24. [quote name='dbsst']czy dostałaś ostatnio milion smsów??? bo mam twoje dwa nr i nie wiem czy doszło ha ha[/QUOTE] [quote name='Vectra']ani sztuki :( i słowo nie zablokowałam Cię :diabloti:[/QUOTE] [B]Vectra, to jest plan! Ja też jej powiem, że zmieniłam nr komórki i będę mieć spokój :diabloti: [/B]
  25. [B]gluta nie ma, panienek nie ma - przegoniłam, śnieg i zima wciąż jest. Nic więcej nie mam do dodania Przed kąpielą [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k1-3.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k1-3.jpg[/url] po kąpieli [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k2-2.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/k2-2.jpg[/url] [/B]
×
×
  • Create New...