Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. bo on po 10 min biegania już by się najchetniej położył :-? na pewno nie jest psem, którego trudno wybiegać, zawsze tak było 8) On sie ewidentnie nie lubi męczyć 8) Dłuższy spacer wygląda w ten sposób, że po 40min pies idzie za mną noga w nogę :lol: ostatnie chwile... [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg1.jpg[/img] i dwa zziajane wracają do domku 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg12.jpg[/img]
  2. [quote name='Patka'] psy szczęsliwe :D[/quote] i przecież tylko o to chodzi :wink: Z innego powodu na pewno codziennie nie szwendałabym się po dworzu 8) nie mam już sił za tobą latać, zwolnij, plisss [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg5.jpg[/img] dobra, to usiądę [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg8.jpg[/img] to teraz cię napadnę :evilbat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg7.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg6.jpg[/img]
  3. Lucy, obejrzałam wszystkie zdjęcia, a pokaz mody to hit :D Zawsze się trochę obawiałam kaukazów, ale Sara jest słodka 8) Czekam na więcej zdjęć :angel:
  4. Pika, pomyśl, ile co miesiąc na Zus oddajesz z własnej pensji :evilbat: a pracodawca drugie tyle :evil: a oto dzisiejsze szaleństwa z Guciem 8) ([size=2]Piko, w tej fajniejszej części nad kanałkiem[/size] zjem cię, zjem cię , jak tylko cię złapię [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg3.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg11.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg9.jpg[/img] o nie, tak daleko to ja na pewno nie będę biegł :-? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg4.jpg[/img] no i mam cię! :evilbat: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lg10.jpg[/img]
  5. [quote name='PIKA']To idziemy, :D jak mnie nie skręci :-? [/quote] jak dla mnie to możesz iść skręcona :wink: [quote]Bylebym najpóźniej o 16,30 w domu była :roll: bo na 17,30 idę do lekarza z tym moim bdziuchem :-?[/quote] ja mysle, że spacer k 12-13, zdzwonimy się jak się obudzę :lol: a czy w koncu wiadomo co ci, czy to dopiero pierwsza wizyta :-?
  6. [quote name='PIKA']No właśnie od Podlesniej łaziłam :lol: co wyjaśnia wiele poniższych zdziwień :lol: [/quote] to teraz jasne :D a ta druga część jest dużo fajniejsza 8) [quote] nie no dziwię, się, że go w ogóle tam wpuszczasz, a uczulenia nie ma?[/quote] on sie mnie wcale nie pytał o pozwolenie :-? ale rzeczywiście, po tej wodzie nie ma uczulenia. Smierdzi tylko przez cały dzień :lol: ale mniej niż po fortach i da się wytrzymać :wink: [quote]A ja we wtorek w domu jestem 8) [/quote] to idziemy na spacer!!!!!!!!! :angel:
  7. Alu, czy dzieci przygotowały występ, kwiaty, wypieki i inne laurki? 8)
  8. Pika, ja w ogóle nie rozumiem twoich zdziwień :o czy my aby mówimy o tym samym miejscu? :hmmmm: Kanałek jest długi, może ty chodzisz do tej części bliżej Podleśnej? [quote name='PIKA']Maga ja bywam na Kepie Potockiej, ale raczej w weekendy, ale tej górki" na której siedzi Leon nie kojarze :oops: [/quote] to jest ta część za mostem grota. Górka jest na samym środku, dobrze widoczna :o [quote] Ja tam kiedyś z Sabą od siebie z domu na piechotę poszlam :o [/quote] wariatka :o [quote][img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/woda2.jpg[/img] On się tu plawi w tym kanałku na Kepie? :o[/quote] tak, a co? woda też śmierdząca, ale mniej niż na fortach :-? a w weekendy nie chodzę, bo są wtedy dzikie tłumy i zawsze jest jakaś draka (mamusie kontra pies, pies kontra pies, rowerzysta kontra pies :lol: ) [b]Szraduszko[/b] miło, że wpadłaś :D
  9. a sama sobie jedz zupę łyżeczką od herbaty :-? 8) a poniżej leon, który oczywiście nie mógł sie powstrzymać przed wejściem do wody :-? dobrze, że Baypamune działa 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/woda.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/woda2.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/woda3.jpg[/img]
  10. Pysia, super :angel: A nie masz jakiegoś filmiku jak kluski biegały?
  11. [quote name='asher']Ja to mam fafle na minusie wręcz :-? Mogłyby byc zdecydowanie większe, łyżka stołowa mi się do gęby nie mieści :roll:[/quote] hihihi, to tak jak ja :lol: po zjedzeniu zupy mam zajady :lol: :lol: Pika więc bedzie miała problem :wink:
  12. dzięki Asher, ja też uwielbiam każdą jesień, ale jak świeci słońce, a nie pada, to fajnie jest :wink:
  13. [quote name='PIKA'][b]Maga[/b] gdzie robilas te pomnikowe zdjęcia? :oops: [/quote] Pika, to nad kanałkiem, czyli na Kępie Potockiej. Chodzę tam k 13-14,gdy prócz mamuś z wózkami, nie ma nikogo 8) [size=2]szkoda, że ty akurat wtedy siedzisz w pracy :-? [/size] o tak ładnie tam teraz [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/drzewa.jpg[/img] [quote]Ale nie powiem, na TZ-ta jej sie zdarzyło ze dwa razy, w momencie, kiedy chcial jej cos zabrac a byla pod stołem, i to nie bylo samo waknięcie :roll:, ale takie zachowanie jakby ostro psa odganiala :lol ale to ja musialam ratowac sytuacje :roll: [/quote] ale co dziwne, zabierac mu mogę i generalnie wszystko mogę, tylko to warczenie, jak leży :-? nie podoba mi się :-? Ciekawe, czy gdybym go strzeliła w te fafle, to by mnie np. użarł? :o No , ale wykonuje wszystkie komendy, łącznie z leżeć.... Ja mysle, że on sie po prostu młodzieńczo stawia i musze się ostrzej za niego wziąć :evilbat: [quote]Ale ja mu zawsze mowię, [i]"Nie traktuj psa jak czlowieka, bo potraktuje Cie jak psa " [/i][/quote] ja dokładnie to samo mówię TZowi, gdy wymaga dziwnych rzeczy od Leona :lol: [quote name='Patka']szczęsliwy pies jest :iloveyou: oj Lilith by go wytarmosiła :D[/quote] o z pewnością :lol: obok w klatce mamy zaprzyjaźnioną astkę, która uwielbia tarmosić leona i on uwielbia być przez nią tarmoszony :wink: [quote name='asher']Chciałaś strzelić nas, z Magą na czele w fafle? :o[/quote] Asher, a długie masz fafle? :lol: bo ja nie bardzo :wink:
  14. [quote name='Alicjarydzewska']Maga ja nie chce w Fakcie :cry: :cry: :cry: nie może być w innej gazecie :evil: Wiesz nasze szczylki dorastają i niestety to jest próba sił i charakterów 8)[/quote] no wiesz, są tacy co wszystko by oddali, aby znaleźć się w fakcie 8) Nawet pośmiertnie :lol: :lol: a co do dojrzewania, jakby na to spojrzeć z innej strony - to ja też warczałam na moich rodziców :wink:
  15. [quote name='Alicjarydzewska']Maga , przyznam szczerze że mnie to jeszcze / i oby nie/ nie spotkało , ale myślę że rady PIKI są tu bardzo cenne[/quote] Alu, nie mart się, jakby co , to u ciebie będzie szybko po sprawie :lol: Ozzi cię po prostu zje :lol: I zostanie po tobie tylko wspomnienie... w fakcie :lol: :lol: 8) Pomnik szczęśliwego psa :wink: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/5.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/6.jpg[/img]
  16. i dzisiejszy wstręciuch - połowa spaceru to kopanie dołków :-? [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/2.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/3.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/44.jpg[/img]
  17. niedługo bedziemy musiały zrobić pododdziały naszego klubu: dla tych, co mają służbowe, dla tych, co mają nadzieję mieć i dla tych, co nie mają nadziei mieć w najbliższej pięciolatce :evil: Jakby ktoś miał watpliwości - zapisuję się do ostatniego :-?
  18. [quote name='Alfik']A Niunio dla odmiany odgyzł całą mordkę nowej śwince, którą dostał na urodzinki :evil: :lol:[/quote] a Leon zniszczył jedyna piłeczkę, jaka nadawała się na spacerki, pływała i w ogóle. Wygryzł dziurę, jestem zła :evil:
  19. Pika, Asher się [b]ewidentnie[/b] domaga, żebyś ją ugryzła w ucho :lol: Zaraz nawet zacznie warczeć :lol:
  20. [quote name='asher']A on odgryzłby ci nos :evil_lol:[/quote] Leonek? :o On nawet jeża przez tyle czasu nie zdołał zamordować 8) [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/PICT0093.jpg[/img]
  21. koty super :angel: Moja śp. kotka też uwielbiała spać w umywalce i też jej nie przeszkadzała kapiąca woda 8) a mówi się, że koty wody nie lubią... :wink:
  22. [quote name='PIKA'] :hmmmm: uważaj z karceniem w takiej sytuacji, żeby pies nie odczytał, że dostal karę za wykonanie polecenia, moment skarcenia jest baaardzo ważny A przetrenowanie psa po zlym zachowaniu to super pomysł :wink:[/quote] jak wykonał polecenia, to go pochwaliłam. 8) [quote name='Alka'] śliczne ,słodkie niewiniątko... :D oczka smutne,aż chciałoby się dać mu buziaka w pyszczorek... :D [/quote] daj, daj, tylko uważaj, żeby nie nawarczał :-? niewiniątko :evil:
  23. No i same widzicie :evil: Kto by się spodziewał :( Z kością czy innym smakołykiem nie warczy, grzecznie podchodzi i oddaje, jak mu każę. Za to ewidentnie nie podoba mu sie, jak mu przeszkadzam, gdy śpi :-? Na razie zastosuję się do słów Piki i po prostu bedę go ignorowac wtedy. Poza tym jest w miarę posłuszny. Zresztą nawet wtedy wykonywał wszystkie polecenia, tyle tylko, że warcząc :-? niewiniątko :evil: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X4.jpg[/img] [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X5.jpg[/img]
  24. Drogie panie, a więc sprawa wygląda tak: kasy nie mam kompletnie i tak totalnie, że aż wstyd :-? Tak że szkolenie planuję na wiosnę. Warczenie jest ewidentnie warczeniem, ale cichym i bez pokazywania zębów. Warczy i nie patrzy na mnie, ewentualnie spoglada. Pytanie - jak mam się zachować w takiej sytuacji? nawarczał na mnie w kuchni (podeszłam, jak sobie leżał), wywaliłam do pokoju, zamknełam drzwi. Po 15 min otworzyłam i on spokorniały podszedł - na moją zachetę. Ale wcale nie jestem pewna czy to się nie powtórzy. Co zrobić w tym danym momencie, gdy podchodzę do psa, a on warczy? :o :-?
  25. [quote name='ameliace']Magi 100 Leonek to małe cudo!! :) [/quote] dzięki 8) [quote]A co do zachowania to tak jak mój. Jak coś mu odbije to warczy na powietrze :) :lol: :evilbat:[/quote] na powietrze i inne niech sobie warczy, ale nie na mnie 0X a tak niewinnie wygląda :evil: [img]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/X7.jpg[/img]
×
×
  • Create New...