Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='dbsst']tak trenuję marzę aby doścignąć mistrza [/QUOTE] [B]jesteś bez szans :diabloti: to się podlizawszy :p nie wiem, Hanno, tyle osób w domu i porządek taki :shake: [/B]
  2. [quote name='dbsst']tak trenuję marzę aby doścignąć mistrza [/QUOTE] [B]jesteś bez szans :diabloti: to się podlizawszy :p nie wiem, Hanno, tyle osób w domu i porządek taki :shake: [/B]
  3. [quote name='Medorowa']Ale pocieszny ten Twój Tadzik :evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu: [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz2.jpg[/url][/QUOTE] [B]oczywiście po mamusi :p[/B] [quote name='dbsst']jaki jej!!!!! NASZ!!![/QUOTE] po mamausi Madze :diabloti:
  4. [quote name='dbsst'] idziesz ze mną na basen?? Magdo bo Waszcze może być ciut daleko[/QUOTE] [B]a dlaczego ty się mnie pytasz o to TUTAJ? A zresztą w sumie tak rzadko rozmawiamy .... :diabloti: Nie, nie idę. Raz, że nienawidze basenów. Dwa, że nienawidzę basenów zimą szczególnie. Trzy, ze nie mam kostiumu. Cztery, że mam grubą dupę :diabloti: [/B]
  5. [quote name='dbsst']czemu masz na lodówce Ziobra i czemu masz taki porządek w domu i czy myślisz, że wejdziesz w moje brudne progi zgrozo!!!!!![/QUOTE] [B]a ty bawisz się w lustrującą Hannę czy jak? [/B]
  6. [B]NO W KOŃCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale nie mów, że to ten młodszy :shake: przecież on był malutki taki ....[/B]
  7. [quote name='dbsst']hahahahha dziękuje postoje chociaż wolałabym polezeć.[/QUOTE] [B]ale wiesz ile kalorii sie przy tym spala?? :p[/B]
  8. [quote name='Olcia']Maga jaki to wózek i zdaj relację jak się jeździ bo ja właśnie przymierzam się do zakupu[/QUOTE] [B]to jest espiro city, jak na razie jestem zachwycona. Dziś się odbył pierwszy próbny spacer i nie zgłaszam zastrzeżeń. :p:[/B] [quote name='dbsst']i wiem ze nie bedziesz mnie ignorować bo nie zaryzykujesz utraty mnie :D[/QUOTE] [B]ja nie zaryzykuję spaczenia Jana, pozostawiając go tylko tobie bez nadzoru :shake:[/B] [quote name='Hanna R.'][B][URL]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz10.jpg[/URL][/B] No pięknie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/love.gif[/IMG] , ale gdzie zdjęcie dla mnie ? To, które mi obiecałaś ?[/QUOTE] [B]o żesz! zapomniałam :modla: [/B] [quote name='dbsst']ostatnio sprzedałaś furę wiec..............................może ciągnie cię w tą stronę hahah ale z drugiej strony jako jedna z nielicznych w "towarzystwie dam" uchowałas się bez osobiście rodzonego bądź osobiście dającego życie przez cesarskie cięcie potomkowi -- dlatego w ramach samoobrony podoba ci się pies a kominek kojarzy mi się tylko z gorącym sexem na futrzanym dywanie więc może to jednak to nie wiem no naprawdę nie wiem[/QUOTE] [B]ona miała na myśli żółty odkurzacz zboczona babo :diabloti: [/B]
  9. [quote name='clockwork']i nowa bryka Domi ...........:loveu::loveu::loveu: jakoś tak mi sie to dziecko skurczyło :roll: jakaś takaś mała :roll::roll: [CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/241/a8a163e3f4441602.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] [B]Bożżżżż, jacy wy jesteście rozrzutni, co pół roku nowy wózek :shake: hahaha, Coneco, rozważałam :evil_lol:[/B]
  10. [B]ha, jaki fajny złośnik, może mu tak zostanie :diabloti:[/B]
  11. [quote name='clockwork']żeby nie było... że zniknęliśmy.... i że tylko mage stać na zmiany fur dla dziecka co rok.... :diabloti: to chcięliśmy przyszpanować że my też z tych nadzianych :diabloti: rozrzutnych :diabloti: itepe... i nawet co pół roku se zmianiamy dzieciowóz :diabloti: i .................... chciałam kupić ten co maga :diabloti: i na szczęście nie kupiłam :roll: bo zaczynam się zastanawiać czy imię faktycznie ma związek z osobowością, charakterem, UPODOBANIAMI, pomysłami... tymbardziej że w dniu kiedy maga dała foty Tadzia (chciałam napisać Jasia:evil_lol:) w KOSZYKU- my mieliśmy rano taką oto sesję :roll::roll::shock::shock: [/QUOTE] [B]ja zupełnie nie pojmuję o czym ty prawisz :shake: najpierw o furze, potem o Tadziujasiu, potem coś o Dominice....:niewiem: Wóz Grosi świetny, tylko powiedz, będziesz pchać czy ciagnąć? :evil_lol: [/B]
  12. [B]nie podlewam, nie piszę, nie gadam, ale jestem, wciąż jestem :p:[/B]
  13. [quote name='Vectra'] pomoże mi ? :cooldevi:[/QUOTE] [B]oo, z pewnością :p Ma wygodny aplikator :diabloti:[/B]
  14. [B]do kartonu z wózkiem dołączyli gratis :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz10.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz10.jpg[/url] i żeby nie było, że nie ma zdjęć psa :diabloti: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz9.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz9.jpg[/url] [/B]
  15. [B]próbowałam go położyć, zeby zobaczył, ze spać się da, ale okazało się, ze się nie da.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz3.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz3.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz11.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz11.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz12.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz12.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz13.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz13.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz14.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz14.jpg[/url] [/B]
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]jakaś zmęczona tam wyglądasz :hmmmm: ][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B]a, to po trudach porodu :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']a tak z inej beczki Magdo jaka ty zasłuchana w wywiad A niech zgadne o autach hahahaha pociagne dalej przytakujesz myslami jesteś gdzieś dalekoi NAPEWNO nie wiesz o czym on mówi[/QUOTE] [B]jak nie zaczniesz używac znaków przestankowych, to będę cię ignorowac :angryy: W domu pojawił się nowy Tadziowóz :p MUSIAŁAM go kupić :roll: Dotychczasowa spacerówka jest świetna, ale zajmuje cały tył mojego auta, i muszę ją tachać za każdym razem, gdy chce tylko podjechać do sklepu czy w gości (czytaj odwiedzić mojego drugiego syna :diabloti: ). Teraz będzie lekko, przyjemnie i mało zajmująco :p Prezentuję z dumą: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz1.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz7.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz7.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz2.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz2.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz5.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz5.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz4.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/wz4.jpg[/url] [/B]
  17. [quote name='Medorowa']Wszystkiego najlepszego dla Okruszka:loveu: A za C?iebie trzymam :kciuki:, coby wszystko było ok ..[/QUOTE] [quote name='Medorowa']Wszystkiego najlepszego dla Okruszka:loveu: A za Cia trzymam :kciuki:, coby wszystko było ok ..[/QUOTE] [quote name='Medorowa']Wszystkiego najlepszego dla Okruszka:loveu: A za C?iebie trzymam :kciuki:, coby wszystko było ok ..[/QUOTE] [quote name='Medorowa']Wszystkiego najlepszego dla Okruszka:loveu: A za Cia trzymam :kciuki:, coby wszystko było ok ..[/QUOTE] [quote name='Medorowa']Wszystkiego najlepszego dla Okruszka:loveu: A za Cia trzymam :kciuki:, coby wszystko było ok ..[/QUOTE] [B]Medorowa, tym razem to cię poniosło :diabloti: Aga i co powiedział lekarz. I proszę o zdjęcia!!!!! Nie, nie z wizyty u lekarza :diabloti: [/B]
  18. [B]na ząbki działa IbufenD :diabloti:[/B]
  19. [quote name='dbsst']Teraz zrobiłam mu nokauta puścilam kołysanki i Jasia już nie ma - chwilowo hahaha[/QUOTE] [B]a nie możesz mu tych kołysanek puszczać w nocy?[/B]
  20. [B]ja mam dokładnie takie: [url]http://www.allegro.pl/item939411570_krzeselko_do_karmienia_fabula_najlepsza_cena.html[/url] mogę więc napisać, ze jest OK. Tadzik eksploatuje je od 4 miesięcy i nie zauważyłam żadnych felerów. [/B]
  21. [quote name='dbsst']buuuuuuuuhahahaha już widzę cie oczyma wyobraźni uśmiechniętą w pochylonej pozycji pracującą na przemian nóżka rączka - jakim stylem jechałas i czy miałaś hełmofon :D [/QUOTE] [B]hełmofonu brak było, ale jechałam własnie dokładnie takim stylem, o jakim piszesz :evil_lol:[/B] [quote name='dbsst']nie i jeszcze jedno - patrze na Oliwkę i wnerw mnie bierze, że ona taka duża ona duża ja stara, a przeciez wczoraj była wielkości calineczki no jak to się stało jak jak jak[/QUOTE] [B]przystawcie sobie twarz dziecka do swojej i idźcie do lustra :evil_lol: Szok będzie, jeżeli chodzi o różnice SKÓRY :diabloti: [/B]
  22. [quote name='Cola'][url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar5.jpg[/url] dlaczego on udaje aniołka?? :D[/QUOTE] [B]bo czasem musi poudawać, żeby jego umęczona matka mogła odzyskać dech i równowagę psychiczną :diabloti:[/B] [quote name='dbsst']bosh mój karabinek maszynowy uwielbiam jego pucie i kukuryku [/QUOTE] [B]a poza tym....? :hmmmm: Znalazłam w komórce koleżanki zdjęcie z lipca 2009... A. z czymś dziwnym na rękach, a po prawej kawałek rozlanej na krześle mnie :roll: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lip1.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/lip1.jpg[/url] [/B]
  23. [B]oo, ja uwielbiam, gdy T jest tak śpiący, że ledwo trzyma powieki, a właściwie ich nie trzyma, ale nie, NIE, on nie pójdzie spać, nie, bo nie. [/B]
  24. [B]Domisiu, czemuż obrzucasz się inwektywami w mojej twojej galerii? :shake:[/B] [quote name='Cola'][url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar5.jpg[/url] to zdjęcie przypomniało mi szpitalne jedzenie :roll: tak mało :evil_lol:[/QUOTE] [B]dla Tadeusz i tak było stanowczo za dużo :shake: to, co zostało, przeznaczyłam dla Hanny :grins: No dobra, tuszuję obraz brudnego Tadeusza [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar8.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar8.jpg[/url] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar7.jpg[/IMG] [url]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/mar7.jpg[/url] zdjęcia komórką :roll: [/B]
  25. [quote name='Alicja']A jak wygladało po obiedzie ;)??[/QUOTE] [B]zjadł niewiele :roll:[/B] [quote name='Hanna R.']Podejmiesz mnie Magdaleno takim lekkostrawnym obiadkiem - zwłaszcza drugie danie poproszę. I nakarmisz jeszcze ?Bp złamałam palec u rączki .Picipici będziesz mogła sobie odpuścić :diabloti:[/QUOTE] [B]ale mam zmiksować, czy wystarczy, że rozgniotę widelcem? :diabloti: Co to jest picipici??? :crazyeye:[/B] [quote name='Darianna']Czy coś z tego jedzenia wylądowało w Tadziowym brzuszku, czy wszystko na ubranku, meblach i podłodze? ;)[/QUOTE] [B]biorąc pod uwagę to co zebrałam z Tadzia, stolika, krzesełka, podłgi i siebie, to chyba Tadeusz nie za wiele zjadł dzisiaj :shake:[/B]
×
×
  • Create New...