Jump to content
Dogomania

Maga100

Members
  • Posts

    1039
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Maga100

  1. [quote name='Cola'] bo foteliki dla najmłodszych są do D. [/QUOTE] [B]no właśnie jest na odwrót... Foteliki dla niemowląt, poczatkowe, sa najbezpieczniejsze, potem bezpieczeństwo wszystkich fotelików zmniejsza się. Widac to chociażby po niekwestionowanych Maksi Cosi czy Recaro - tzw. nosidła - oceny 4/5 na 5 w testach zderzeniowych, a modele 9-18kg 3/4 na 5 [/B] [quote name='dbsst']zresztą jak będę stara to sama sobie wykupie pobyt naprzykład w takim uzdrowisku [IMG]http://media.sophisti.pl/photologue/photos/cache/p3a8aKcxbRuravqZarc8MsLixXzrw62N_display.jpg[/IMG] :cool1:hotel Burj-Al-Arab [/QUOTE] [B]PAMIĘTAJ, ze ja jadę z tobą :diabloti::diabloti::diabloti::loveu:[/B]
  2. [quote name='Vectra']już mi żal jego żony :diabloti:[/QUOTE] [B]jakiej żony, oszalałaś?? :diabloti:[/B]
  3. [quote name='Vectra']Weź powiedz Tadziowi , żeby on już nie rósł ... niech zostanie małym , niewinnym chłopcem .... a nie męską zakałą społeczeństwa , co pierdzi leżąc na kanapie i z zamkniętymi oczami udaje że ogląda TV ... zna tylko dwa wyrazy tj: NIE WIEM i każde zdanie zaczyna - ale ja przecież pracuje :cooldevi:[/QUOTE] [B]Hahaha! On taki NIE BEDZIE. On będzie kochanym synkiem mamusi. ZAWSZE :diabloti: [/B]
  4. [quote name='malawaszka']ściany lasu mają oczy :evil_lol: czasem kogoś mijam... już słyszałam - Pani to chyba lubi pieski coooooooo :icon_roc: koty wtedy nei szły :lol: [/QUOTE] zawsze możesz przedstawić się Wioletta Villas II :evil_lol:
  5. [quote name='dbsst']ależ masz super obraz!!!!!!!!!!!! gdzie kupiłas :diabloti:[/QUOTE] [B]wygrzebałam na śmietniku :diabloti:[/B] [quote name='agbar']Ale synus ma zajefajne te okularki...gdzie kupilas?:grins:[/QUOTE] [B]oczywiście u Gucciego :diabloti: [/B] w jakimś CH w jakimś sklepie dzieciowym
  6. [B]że pyza to wszyscy zauważyli, ale że ma przystrzyżone włosy to nikt :diabloti: Ja jestem macho, niech kobiety mi wybaczą........ [IMG]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_2971.jpg[/IMG][/B]
  7. [quote name='malawaszka'] a oto dlaczego nie lubię jak koty idą z nami na spacer :shock: [/QUOTE] [B]haha, to niech nie idą, powiedz im to "Koty, nie iddźcie tą drogą!" A koty na to "dobrze, mamo" :evil_lol: [/B]
  8. [B]świetny jest, wygląda zupelnie nie jak niemowlak, można już sobie wyobrazić jaką będzie miał twarz jako 3-4 latek. A kochać... kochać można bardziej. Ja wciąz się dziwię.... :p[/B]
  9. [quote name='agbar']Boshe....przeczytalam mea KUPA....nie wiesz dlaczemu? :evil_lol:[/QUOTE] [B]możesz być dumna! znaczy to, żeś prawdziwa matka polka :diabloti:[/B]
  10. [quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]ale pyzuch :loveu: [/QUOTE] [B]to po swojej matce Dominice :p[/B] [quote name='agbar']Ha ha jaki cwaniak:-) Jak sie ma maly chorobek???Mam nadzieje,ze juz lepiej....[/QUOTE] [B]tak, od soboty jest już OK, ostatnia gorączka była w piatek, ale i tak niewielka. Jak sobie pomyslę, że prawdopodobnie nie raz nas to jeszcze czeka :grab: [/B]
  11. eh, takie ładne zdjęcia macie, ja jestem ostatnio cofnieta w rozwoju i nie umiem nic ustawić :shake: a gdzie taki fajny plac zabaw?
  12. [quote name='Justa']Tak bardzo chcesz mieć synową prawie w swoim wieku? :diabloti:[/QUOTE] [quote name='malawaszka']prawie robi WIELKĄ różnicę:errrr:[/QUOTE] [B]Waszka już ci uprzejmie wyjaśniła :diabloti: W moim wieku na synową to by się Waszka własnie nadawała :diabloti: [/B]
  13. [B]i specjalnie dla Waszeni [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004235.jpg[/IMG] i powstaje ogród.... [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004234.jpg[/IMG] przyjechała firma i zasadziła tuje. 2metrowe. Wokół całej działki, która ma ok 4tys m2 :roll: Ani się obejrzę, jak powstanie cały ogród z wielkimi roślinami, które ja moze będę miała za 10 lat :diabloti: [/B]
  14. biedne chore umęczone i zamęczające (mnie) maleństwo [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004232.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004231.jpg[/IMG] [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/1004233.jpg[/IMG] I moje kaczki [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041826.jpg[/IMG] siekiera nie jest znamienna :evil_lol: [IMG]http://i7.photobucket.com/albums/y294/Maga100/10041827.jpg[/IMG]
  15. [quote name='Justa'] Jestem w Jasiu tak samo zakochana jak w Tadeuszu ! :loveu:[/QUOTE] [B]no dobra, ale za którego w takim razie wyjdziesz? Ja bedę lepszą teściową niż Debe :diabloti:[/B]
  16. [quote name='Justa']Magdaleno, czy to już jutro wielki ryk silników na Bemowie? :placz:[/QUOTE] [B]hahahaha, TAK :evil_lol: Bądź gotowa :razz: Przybywam na Czerwonej Strzale :cool3: A Tadzio... ehhh, mam wrażenie, ze dzisiaj lepiej, choc dopiero noc pokaże. Wczoraj o tej porze miał 39,6, chłodziłam go wodą :shake: [/B]
  17. [quote name='dzasta'] A i zdjęć u mnie brak ale York z piekła rodem sztuk jeden jest :D[/QUOTE] [B]a czy tówj York też wisi na oponie? :evil_lol:[/B]
  18. i cóż ja mogę dodać ponad to co dodaję zwykle? Już się mogę doczekać aż on zacznie pełzać :grins:
  19. [quote name='Vectra']niech mąż cię pogłaszcze po pleckach , potrzyma za rączkę , popatrzcie sobie czule w oczka i od razu poczujesz się lepiej :diabloti:[/QUOTE] [B]Boże chroń królową!!!!! :shock:[/B]
  20. [quote name='Vectra']Pewno będzie zęby pokazywał światu niebawem :) [/QUOTE] [B]hehe, Tadziowi jedynki wychodziły 3 miesiące :diabloti:[/B]
  21. [quote name='Vectra']idź się przewietrzyć [/QUOTE] nie mogę, siedzę z chorym dzieckiem, jest cuuuuuuuudnie :cunao::cunao:
  22. [quote name='dbsst']chętnie również bym wyrwała ale wtedy stracę cały urok i wdzięk zostanie tylko wielka doopa hahahhaha[/QUOTE] dobrze, że nie napisałaś, że stracisz swą mądrość :diabloti:
  23. [quote name='malawaszka']zapomniałaś dodać, że sliczne pieski, zapytać ile ich właściwie jest i zaprosić do siebie bo przecież wstawiłaś fotaski:megagrin:[/QUOTE] [B]och, ja głupia! Dzięki Waszeniu, co ja bym bez ciebie zrobiła. Vectruniu, ile ty właściwie masz tych jorasków? :loveu: Takie śliczne są, będziesz z nimi jechała do Kliffa na dzień joraska? :loveu: I koniecznie zajrzyj do mojej galeryjki obejrzeć mojego Teddiego :loveu:[/B] [quote name='Vectra']no tak , boś Ty matka polka , o żarciu tylko :evil_lol: :evil_lol: [/QUOTE] [B]jakby była Prawdziwą Matką Polka, to by miała skojrzenie z KUPĄ :diabloti:[/B] [quote name='Vectra'] Kurde co się dzieje na tym świecie , co chwila a to słońce , a to wicher i grad zasuwa .... zimno znowu :([/QUOTE] [B]wiosny nie będzie, wiosny nie będzie, wioooooosny nie bęęęęęęęędzie, ou jeah :cunao:[/B]
  24. U mnie dzisiaj padał taki grad, że zstanawialam się czy mi szyby wybije :roll: Superwiosna z przymrozkami, 7C w dzień i ogólna dupa :angryy: Co do łona przyrody, to ja też nie mogę Tadzia z oka spuścić, no ale z drugiej strony i tak bym nie mogła... To jednak nie dom, w dodatku ja mam wielką wodę w ogrodzie :roll:
  25. [quote name='malawaszka']hahaha ja już usłyszałam - praca obroniona, egzamin zdany - TO CZAS NA NASTĘPNY KROK - oczywiście następny jedyny słuszny :roflt:[/QUOTE] [B]hahaha, czy następny krok zajmie ci tyle czasu, co pisanie pracy? :evil_lol:[/B] [quote name='Vectra'] biedny pies taki samotny na tym balkonie :( [/QUOTE] [B]no w końcu ktoś się ulitował :shake:[/B]
×
×
  • Create New...