Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Zaglądam......co słychac:-))
  2. Śliczna jest,taka..kompaktowa:-))Tylko chudziutka,bidulka Życzę jej najlepszego domu i wyjątkowego własnego człowieka
  3. Że też nikt jeszcze nie wypatrzył Farta.....
  4. Jestem ZA!!:-))tzn,napewno kupię i przeczytam:-))I obowiązkowo fotki,duuużo fotek:-))
  5. Ok-dzięki za wyjaśnienia:-)) Tak zaglądam,że może jakaś malutka foteczka:-))
  6. Też czekam,chociaż nie mam nic do gromadzenia:-)) Cmoczki dla dzieciaków,no i tradycyjnie upominam się o fotkę przystojniaka Ramzesa:-))
  7. Ktoś ,kto zakacha się w Luckim/z wzajemnością/będzie prawdziwym szczęściarzem-to cudny pies:-))
  8. Co słychac u Sary??
  9. [quote name='MiliVanili']Ah właśnie, dziewczyny z hotelu mówiły wczoraj, że pierwszy raz widziały kupę uformowaną z... piasku. Szczerze to wcale mnie to nie dziwi, podejrzewam, że ten piach stanowił 90% jej posiłków[/QUOTE] O k..matko!! Dlaczego ci dziwni ludzie tak długo bronili się przed oddaniem Sary??Chyba z tej miłości wielkiej..
  10. Śliczny chudziak:-) Poprawa absolutnie zdumiewająca,całkiem inny pies:-)
  11. Dzięki Mili-rozumiem,że Traumeel S,nie używaliście Nivalinu? Tak,Allu-powinno się o dawki zapytac lekarza,mimo,że homeopatyki standardowo stosuje się w dawkach podanych przez Mili
  12. Ja pójdę dalej-większośc ludzi nie powinna miec żadnego stworzenia,nie tylko psa Jeszcze coś chciałam powiedziec,ale już się ugryzę w język
  13. Ale silna dziewucha!!:-))
  14. Też chciałam prosic o nazwę,a dla lepszego przewodzenia niehomeopatyczne jakieś przyjmował Nadir??
  15. [quote name='_Dunaj_']Ja ostanio zrobiłam konie na pastwisku, i co najzabwniejsze to kilka osób oglądając, bo mam je w telefonie stwierdziło, że to sa młode konie albo kuce, byli z lekka zdziwieni, ze to psy. Tez czekam na nowe zdjęcia Tajgi[/QUOTE] Pokaż:-)) Też czekam,uwielbiam ją oglądac,taka szczęśliwa:-))
  16. Ja tez się kłaniam w pas.Jesteście cudowne!! Wysłałam malutki pieniążek dla Saruni na nową drogę:-))
  17. Przecież wiesz,że nie można zrobic za dużo:-)) A Biguś jest szczególnie potrzebujący
  18. Dobrze,że masz taką możliwośc-prześwietlaj:-)) Może warto dawac jakieś wspomagacze-najprostszy Caniwiton forte,albo z kwasem hialuronowym-Apto Flex,nie zaszkodzi a nuż pomoże:-))
  19. NAS informuj:-)) Prawdę mówiąc myślałam,że gorsze jest to chodzenie,tym bardziej się cieszę
  20. Biedna,nie wiedziała co robi;-)) Ale całe szczęście,że już po,teraz będzie tylko lepiej
  21. [quote name='ataK']Ciąża była i komplikacje też... Dziś ją ciachali... A ta paskuda zaraz po powrocie dziabnęła Negrusię :([/QUOTE] Trzymam kciuki za powrót do formy.
  22. Jeju,przesłodki jest!!I dzielny!!Mam nadzieję,że rehabilitacja ustabilizuje chód i Biguś będzie śmigał:-))
  23. Sara prześliczna!!Mam nadzieje,że już niedługo,już xa chwileczkę ktoś mądry i dobry się w niej zakocha ,zabierze do domu i będą żyli długo i szczęśliwie
  24. Fajna jest,wiadomo już na pewno co z ciążą??
×
×
  • Create New...