Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Super,super,super!! To w sobotę leci do domku??
  2. To była długa batalia,ale jak bardzo się opłaciło GRATULUJĘ bardzo
  3. Słodkie ,biedne,malutkie słoneczko Teraz MUSI byc już z górki
  4. Też jestem ciekawa,czy właściciel będzie pociągnięty do odpowiedzialności Jak maluch??
  5. Jak fajnie,trzymam,żeby się udało na zawsze
  6. Ja też Co to się dzieje,że taki fajny pies siedzi jak zaklęty
  7. Słodkie..........
  8. Bo to rozmnażalnia zwykła jest Mam nadzieję,że Vini coraz lepiej
  9. Zaglądam do Hani i trzymam
  10. Dobrze,że mówicie o 1%,właśnie sie rozliczam
  11. Całe szczęście,że powolutku do przodu
  12. O mamo,jaka buzia romarzona,tylko trzebaby mu podusię pod główkę:-))
  13. Zaglądam wieczorkiem,dobrze,że choc ociupinę lepiej
  14. Zaglądam i czekam na dobre wiadomości
×
×
  • Create New...