Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Tfu........... trzymam,żeby się szczęsliwie udało
  2. Dziękuję za potwierdzenie:-)) Jak Biguś??można fotkę prosic??
  3. [quote name='Maryna']Skończyły się bazarki dla Biga,przelewam 622 zł,jak dojdą proszę o potwierdzenie tu http://www.dogomania.pl/forum/threads/233151-Robię i tu http://www.dogomania.pl/forum/threads/233414-Dziś-koniec-Na-jesienne-wieczory-z-książką-pod-kocykiem-dla-Biga-do-20-10-godz21 To ja się przypomnę
  4. Ooooo cześc Alluś,myślałam dziś o Tobie:-))
  5. Wręcz przeciwnie:-)) O tym mówię,że teoria teorią,a każdy organizm może reagowac inaczej i należy popatrzec,jak się coś psuje zmieniac sposób karmienia
  6. Ja od zawsze do karmy dokladam mięso,wedle reguł tak nie powinno się karmic,ale u nas sprawdza się.Wszystkie od maleńkości tak jadły i w zasadzie nie mialam żadnych problemów rozwojowych,wielkie dziewuchy,grubokościste,rosły równiusieńko i prościutko.
  7. Moje też lamb&rice,zaczęło się od Marysi-była uczulona na kurczaka m.innymi.I tak juz zostało,jestem zadowolona ,psy też
  8. Dobrze,że maly już u celu Mamoooo,za co takie wielkie pieniądze??bo chyba nie sam pobyt??
  9. Skończyły się bazarki dla Biga,przelewam 622 zł,jak dojdą proszę o potwierdzenie tu http://www.dogomania.pl/forum/threads/233151-Robię i tu http://www.dogomania.pl/forum/threads/233414-Dziś-koniec-Na-jesienne-wieczory-z-książką-pod-kocykiem-dla-Biga-do-20-10-godz21
  10. Natasza w nowym domku-kwitnąca:-)) Borys śliczny,mam nadzieję,że też tak mocno ktoś go pokocha
  11. Cudna chudzina:-))buzię ma boską:loveu:
  12. [quote name='Olga']Witam wszystkich:) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i na początku listopada będę mogła zaadoptować Zuzkę :)[/QUOTE] Trzymam,żeby się udało:-))
  13. Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us [/URL][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/72/20121021103945.jpg/"][IMG]http://imageshack.us/a/img72/2536/20121021103945.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Jestem strasznie przeszczęśliwa :cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao::cunao:[/QUOTE] Jacy kumple!!Świetna fota:-))
  14. Gosia-wybieracie się do weta na badania?? Grand słodki,śliczny,ale baardzo powolutku przybiera na wadze
  15. Myslałam,że już..ale co się odwlecze..:-))
×
×
  • Create New...