Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Jakiś magiczny ten czas okołoświąteczny:-))
  2. Radosnych,spokojnych,a dla Samika-domu własnego
  3. Ciekawe jakie ma IQ ??;-)) Mądry chłopak
  4. Zdobycz ma:-))śliczny chłopak i przytył chyba ciut??
  5. Widziałam,dziękuję Danusiu,bardzo:-))
  6. I u Albercika zaproszę [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237664-Srebrne-drobiazgi-i-ksi%C4%85%C5%BCki-na-dogi-SDA-do-06-01-do-21godz[/url]
  7. Piękna Tosiowa dupka:-)) Zapraszam- http://www.dogomania.pl/forum/threads/237664-Srebrne-drobiazgi-i-książki-na-dogi-SDA-do-06-01-do-21godz?p=20170584#post20170584
  8. Aniu-baaardzo dziękuję za przecudną karteczkę świąteczną:-))
  9. Tez odebrałam to jako stwierdzenie żartobliwe Dog jest wielki,to dupsko też ma miec odpowiednie:-))
  10. U nas też tylko ślad po śniegu pozostał Boskie dzieciaki!!świetne foty:-))
  11. Ale brak doga nie przeszkadza w znajomościach:-))poza tym zawsze może się to zmienic Ja też oprócz dogów mam zwykłe pieski:-))podoba mi się to określenie:-))
  12. Nie może byc inaczej-czekamy:-))
  13. O kurka,serial-w poszukiwaniu jajek;-)) Daga ma rację-wątroba to bardzo dobry pomysł.tylko z umiarem bo sraczka gotowa
  14. [quote name='Norel']Maluszek-ależ musiało mu być smutno...Niestety sama znam sporo osób które jak sie okazało w trakcie rozmów na forach mają dla psa ogród i uważają,że nie mają sobie absolutnie nic do zarzucenia a duży ogród to nie więzienie..(tak ostatnio usłyszałam ;) )[/QUOTE] Tak,a w bloku pies się męczy.Pewnie wymyślają to te same osoby Fajny merlak,nadrobi wszystkie braki,jak tylko ktoś się w nim zakocha
  15. Alluś,mówiłam,że moje okna bardziej:-)) Dupki-boskie!!strasznie fajne to zdjęcie:-))Dołożyłam Ci do paczki ramkę z myślą o tej właśnie fotce,coby miejsce honorowe zajęła:-))
  16. Nie wiem,poprzednim razem jak miałam 2 bazarki ,dokładnie tak samo mi krzyczało.Tym razem dało spokój Alla,przelej tu to cudne dupkowe zdjęcie dzieciaków.pliiiis:-))
  17. [quote name='tu_ania_tu']jeden zrezygnował sam z siebie - przekładała a potem juz nie zadzwonił - to ten koło Gosi. Drugi sprawdzony i szykujemy Alberta (kastracja) na wyjazd w nowym roku. szczegóły potem bo musze biec teraz[/QUOTE] Jakie dobre wiadomości:-))
  18. [quote name='Alla Chrzanowska']Nasza Ala: Wzruszająca miłośc:-))
  19. Eeee tam TZ będzie wołał-Ala chodź do łóżeczka:-))
  20. Dobre wiadomości:-))otworzy się,jak tylko zyska swojego człowieka
×
×
  • Create New...