Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Też bardzo chcę zobaczyc:-))
  2. To żarty jakieś,śmieszne byłoby nawet,gdyby nie takie potwornie głupie Nie ma to jak generowanie kosztów,szkoda tylko,że kosztem bezdomnych ,potrzebujących
  3. A to przepraszam,czekam w takim razie do poniedziałku Mam nadzieję,że wszystko będzie super
  4. A hodowca co na to?? Myślę,jak Alla[SIZE=3],że mieszanie w głowie psu,gdy nie wiedzą byli??właściciele jaką podejmą decyzję ,jest co najmniej [SIZE=3]niepotrzebne[/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=3][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/FONT][/SIZE]
  5. I ja się cieszę ogromnie,cudnego życia razem:-))
  6. Zapraszam dla Bigusia:-)) http://www.dogomania.pl/forum/threads/233414-Na-jesienne-wieczory-z-ksi%C4%85%C5%BCk%C4%85-pod-kocykiem-dla-Biga-do-20-10-godz21?p=19795517#post19795517
  7. Znajdzie i ona najlepszy dom na świecie
  8. Coś w tym jest,w spojrzeniu.Marian tak patrzy,na szczęście coraz rzadziej:-))
  9. Jak Nataszce wiedzie się w nowym domku??Będą foty?? A o Boryska ktoś pyta??
  10. A ja zapraszam http://www.dogomania.pl/forum/threads/233151-Ksi%C4%85%C5%BCki-pieluszki-obr%C3%B3%C5%BCka-dla-Biga-do-15-10-2012-do-21?p=19762923#post19762923
  11. Przygotowania pełną parą,to super
  12. Suuper!! A gdzie Gosia,czemu osobiscie nie ogłasza radosnej nowiny??:-))
  13. Fantastycznie!!wyglada A jaki elegant w szeleczkach czerwonych
  14. Kot się wtopił,że ledwo zauważyłam:-)) Śliczna,słodka dziewuszka
  15. Wygląda jak koń..zdrowy koń:-)) i szczęśliwy
  16. Co słychac??Jak panowie współżyją;-))
  17. Trzymam,żeby to był dom na zawsze,najlepszy na świecie:-)) Poproś Państwa o foteczki,od czasu do czasu,i wstaw i oczywiście opowiedz o przebiegu wizyty poadopcyjnej
  18. Bardzo możliwe/i oby/podziębienie Dianka jak dog pełną gębą-kanapowa:-))
  19. Fotę!!Nataszki ,poprosimy na poduszce:-))
  20. To dzieciaki prawie ,,rozdysponowane,,:-))
×
×
  • Create New...