[quote name='Krystian B.']Cześć wszystkim, Jest to mój pierwszy post na tym forum, więc chcę was wszystkich gorąco powitać. Więc do rzeczy: Mam pieska pinczerko-kundelka, On bardzo dużo ucieka, gdy go wołam to jeszcze bardziej ucieka. Siostra mówi żeby go wykastrować ale ja mam mieszane zdanie, piesek ma 1 rok, jest jeszcze młodziutki a kastracja to by był dla niego wielki uraz na całe życie, a ja chcę żeby miał jak najlepiej. Pomóżcie mi! ja już nie wiem co o tym myśleć![/QUOTE]
A na czym miałby polegac ten uraz??
Kastrowac,a poza tym pilnowac,na spacerki na smyczy