Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. O mamo jakie słodkie,chudziutkie dziecko Co jest z tymi ludźmi.........
  2. A co to za dziecko??
  3. [quote name='BLANKA-P']Jeśli o chodzi o spanka mam teraz mały problem z dostawcą materiału, czekam na dostawe jak tylko dostane materiał to powyceniam posłanka i wyśle info na priw. Teraz zostały mi tylko maty do samochodów. Dla doga musi być wytrzymałe więc tylko z Codury, wypełnienie "poszarpana"gąbka.[/QUOTE] Dziękuję i czekam na wieści:-) Bardzo się cieszę,że wszystko u Was w porządku
  4. I ja trzymam,niech się posypią ładne i zdrowe
  5. Moja Marysia z kardiomiopatią żyła 4 lata i pewnie żyłaby dłużej,gdyby nie osteosarkoma... Onek-bierzecie prilium??
  6. [quote name='tu_ania_tu']no proszę, interesa jakieś się tu próbuje załatwić:eviltong:[/QUOTE] Ale jawnie,nic pod stołem;-)
  7. Moje też nie:-) Blanka podobno szyjesz posłanka psie??z czego robisz wypełnienie,z czego wierzch??materacyk 120 x 140 ile by ew,kosztował??
  8. Coś źle zrozumialam,coś źle przeczytałam,nadinterpretowałam-takie ładne modne słowo;-) i wyszło mi ,że powodem oddania jest dominacja małego-i stąd moje obawy,A to nieprawda,możnaby powiedziec,wręcz przeciwnie Trzymam kciuki za Was,duuużo cierpliwości życzę:-) I domagam się fot,duuuużo i dużo relacji ze wspólnego życia:-)
  9. Też fakt ,o dziewczynę mogłyby byc walki,chyba ,że wszytko byłoby wycięte Niemniej miałabym obawy pewne,nie wiem czy słusznie,ale jak to się mówi,dmuchac na zimne
  10. Nie zazdroszczę:-) Podziwiam za odwagę ,optymizm??do domu pełnego samców kolejnego samca,trochę jednak bym się bała
  11. To się doczekałaś:-) Zostanie coś w domu??
  12. Radosnego wspólnego życia:-) I dajcie znac co u Was od czasu do czasu
  13. Cudne!! Blancia Twoje bezwzględnie powinno znaleźc się w kalendarzu :-) Romantyczna Kika boska,ale wolę galopującą w wodzie:-)
  14. Szelki są bardzo pożyteczne,Gutek takich używa Jak dobrze,że lepiej.Silny,dzielny chłopak
  15. Nie dziwne,że emocjonalnie:-) Niecierpliwie czekam na środę i relacje z nowego domu
  16. Pięknie się Toś spisał:-) I jak??To ten dom??:-)
  17. I ja zaproszę na malutki,szybciutki [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238178-P%C5%82aszcz-sweterek-szk%C5%82o-na-dogi-do-14-01-do-21godz?p=20229473#post20229473[/url]
×
×
  • Create New...