Jump to content
Dogomania

Maryna

Members
  • Posts

    63364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Maryna

  1. Sama się wypikam Mam nadzieję,że znowu będzie tak wyglądał
  2. Nie dziwię się Uważam,że powinno się głośno krzyczec,że [FONT=arial black][COLOR=#ff0000]Beautiful Great Dane Katarzyny Błaszkowskiej[FONT=arial][/FONT][/COLOR][FONT=arial][COLOR=#ff0000][/COLOR][COLOR=#000000] to zwykła rozmnażalnia jest[/COLOR][/FONT][/FONT]
  3. Wklej link do bazarku,jak już będzie gotowy Alla-potrzebna jesteś do zredagowania ogł:-))
  4. Super!!Ukłony wielkie i dziękczynne dla Gosi i wszystkich innych bezpośrednio zaangażowanych Mam nadzieję,że hodowczyni wspomoże
  5. Foty cudne,bardzo tu u Was klimatycznie:-))
  6. Moja Marysia lubiła bawic się z kurami/przyłaziły od sąsiadów/wtykała im nos pod kuper i podrzucając,zachęcała do biegów:-))
  7. Buzia bardzo dogowa Dobrze,Aniu,że będziesz na miejscu Trzeba zbierac na hotel,nie ma wyjścia
  8. Super!!Fantastyczne wieści Teraz tylko aktywnego domu potrzeba
  9. Francuski piesek;-)) Cudnego,długiego życia razem
  10. [quote name='zadra']Super.Za dawa tygodnie pojadę chętnie na wizytę poadopcyją![/QUOTE] Poprosimy relację i fotki z wizyty
  11. Ale akcja błyskawiczna:-))super Wszystkiego naj na nowej wspólnej drodze
  12. Super,że wyniki niezłe Kiedy do DT??
  13. Całe szczęście,że jest DT na horyzoncie Ciekawe na czym opiera odwołanie **** jeden,czy jego zdaniem należycie się opiekował??Wesz,gnida,nie nie ma słowa określającego..
  14. Niech będzie,najlepiej na świecie
  15. O jesuuuu,niechże to będzie TEN dom ,na zawsze
  16. I ja,z całej siły
  17. Dzięki za wiadomośc,będziemy działac Mozna więcej informacji o psie,wszystko co wiadomo
  18. I niech coś dobrego się urodzi z tego myślenia:-))
  19. Też Może foteczkę i kilka zdań jak Sam sobie radzi:-))
  20. I ja Jeju,jaka ona śliczna i kontaktowa
×
×
  • Create New...