Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. a teraz niech TZ pooglada teriery tybetańskie z ich zakreconymi ogonkami jaki i Orlenik ma i niech porówna obydwie razy do chłopaka [url]http://www.breederinfocenter.com/images2/20080602164402_174035_5.jpg[/url]
  2. to tak z głowy ? druga jest super , pierwsza też fajna ale druga super
  3. fantastyczne oczy w dwóch pierwszych . Generalnie pierwszy rysunek podoba mi sie najbardziej
  4. my meldujemy się z ósemką szkrabów , miot wagowo bardzo wyrównany - największy , ostatni urodzony chłopczyk waga 320 gr .Tybecik wazy max ok 12 kg w zyciu dorosłym
  5. ja tez robię w ludzkim
  6. koszulka praaawie skończona . Muszę tylko kilka części wsadzić do silnika , wypolerować chromy i może jakąś drogę rzucę pod koła i będzie git . [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/713/p1140648b.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8827/p1140648b.jpg[/IMG][/URL]
  7. dzięki - cudne są :multi:
  8. rodzice

    LUNA i PRADA

    matko - farbkami pomalowali ! Pękaj z dumy , pękaj !
  9. sucha - cudnie . A ja mam mega dolinę i nie wiem jak sobie z nia poradzić . namalowałam koszulke , zrobiłam tace i kilka dupereli i nie przeszlo
  10. [quote name='rodzice']efekt krycia 4 dni po skoku progesteronu [IMG]http://imageshack.us/a/img189/5958/p1140434s.jpg[/IMG][/QUOTE] Meldujemy że w 60 tym dniu ciąży na świat przyszło 8 szkrabów - 4 dziewczynki i 4 chłopców
  11. o matulu a ja to odczytałam zgoła inaczej no i lisa wziełam za psa hi hi
  12. A i jeszcze jedno na wschodzie cena tt kształtuje sie na wysokosci 1000 euro a w Polsce bywa o połowe taniej i to my sprzedajemy na wschód a nie odwrotnie .
  13. Terierem tybetańskim :crazyeye: . Przykro mi ale nie sadzę . To fakt ze stanęłam przed jej klatka jak wryta i nie mogłam od niej wzroku oderwać ze wzgledu na podobieństwo do rasy jaka hoduję ale są jednak różnice . chyba ze na wschodzie nie bardzo pilnuje się czystosci rasy i gdzies tam po drodze zdarzył się mezalians ;) Niemniej jednak przez to podobieństwo została wybrana i teraz grzeje dupcię na kanapie zamiast na piachu w boksie :lol: Czochrańce dla Kamusi i cieplutkie pozdrowienia dla Ani i obecnej rodzinki Kamusi
  14. proszę o rzetelną ocenę - coś poprawić ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/842/p1140442.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/7443/p1140442.jpg[/IMG][/URL]
  15. nie dziękuję :) Na razie jeszcze spokojnie i zero mleczka w cyculach a jutro 58 dzień . Nie powiem ale od 2 dni nie śpię z nerwów - w życiu nie była tak gruba ale nadal biega i nadal je więc chyba weekend bedzie spokojny
  16. efekt krycia 4 dni po skoku progesteronu [IMG]http://imageshack.us/a/img189/5958/p1140434s.jpg[/IMG]
  17. Wiem ale nie powiem :) Czekamy spokojnie do porodu .
  18. taka gruba jak moja ? Fotka wykonana w 55 dniu ciąży :) [IMG]http://imageshack.us/a/img189/5958/p1140434s.jpg[/IMG]
  19. matko świata 12 ? i dlatego drodzy moi ja zaraz śmigam z moją na RTG coby mnie nie zaskoczyło
  20. jakie grubasy hi hi
  21. zdecydowanie za wcześnie
  22. Piękny dzielny malec ! Pani Aneta będzie miała wdzięczne kochajace serducho w domku .
  23. szkoda że kudłate nie mają takiego cudnego kalendarza jak boksie . czasami trzeba się dobrze zastanowić czy to fotka czy rysunek . vege czym to malowane ? dzidzia cudna , . a ja sobie narysowałam kudłatego i trochę sie z tym rysunkiem pobawiłam . Mogłoby być jako wzór na koszulkę ? [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/32/mojeprace.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/183/mojeprace.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...