-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Ania odezwie się pewnie wieczorkiem a my tutaj juz kolację zdążymy zjeść . Ja polnuję pewnego bazarku to jestem ciągle na straży . A wiecie co mi się dzisiaj zamarzyło ? Takie mega slodkie ciasto z masą kajmakową i orzechami . [IMG]http://www.przyslijprzepis.pl/gfx/00/03/1f/f7/image-1494cwv_jpg/thumb_800x600_10_w.jpg[/IMG]
-
a to dlatego ze właśnie jem stary makowiec wyciągniety z zamrażarki po Bozym Narodzeniu żeby zrobić miejsce na potrawy wielkanocne hi hi . Ale narzekać nie mogę zapach mięsa juz wywietrzał a dzieki wietrzeniu jest cudownie chrupiacy :evil_lol: a zauważyłaś co nie pasuje na tym zdjęciu ? Ciekawe kto zgadnie . Tak sobie czas umilimy czekajac na wiesci od Ani .
-
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
mnie sie nosek bardzo podoba -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
3 koszulki czekają na namalowanie i to musze sie ostro zabierać w tym tygodniu bo 3 kwietnia idę do szpitala , potem już nie bedzie tak rózowo i łatwo :razz: -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
skrzyneczka na zamówienie reszta dla siebie i na prezenty -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
nie kochana to naklejone , malowane sa tła . To taka miła , prosta metoda na zrobienie czegoś ładnego . -
Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2
rodzice replied to dog_master's topic in Off Topic
takie sobie romantyczne , delikatne dziubanie w stylu decoupage landrynkowo dla Martynki [img]http://imageshack.us/a/img7/4669/p1170112a.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img526/540/p1170111.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img831/9236/p1170101c.jpg[/img] [/img] w starym stylu [img]http://imageshack.us/a/img820/1746/p1170098i.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img825/8286/p1170108g.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img577/3686/p1170107.jpg[/img] [IMG]http://imageshack.us/a/img823/6780/p1170122y.jpg[/IMG] -
Kaja ma super dom!!!:)dziękujemy Anuli, TZ-owi i Mikiemu:)
rodzice replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Aniu piękna jest i łapie za serce prawda ? Na FB przeczytałam ze jest juz jakiś domek zainteresowany . -
piękny podpalany tybecik nieprawdaż ?
-
[IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481340_547118658641963_577983778_n.jpg[/IMG] Imię: Puszek Wiek: 3 lata Rok urodzenia: 2010 Rozmiar (S/M/L/XL): S Puszek to taki kudłaty promyczek szczęścia. Trafił do nas oddany przez właściciela, bo uciekał. Ile razy jeszcze to usłyszę? :smile: Puszek jest bardzo sympatyczny, kontaktowy i towarzyski. Na spacerze idzie sobie powolutku, w swoim tempie, co chwila kładąc się na pleckach i wywalając brzucho do góry. Potrzebuje głaskania i czułości. Prosimy o pomoc dla Puszka, zamknięty za kratami jest bardzo smutny, dopiero na spacerze się rozkręca. Dajcie mu szansę, to naprawdę wspaniały przyjaciel. [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.547118625308633.1073741843.203103946376771&type=1[/url]
-
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
rodzice replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
tez go widział i bierze pod uwagę :lol: -
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
rodzice replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='DoPi']może podsuń mu jakiegoś sznupa od Malawaszki. Bo on psa chciał jeśli dobrze pamiętam. One cudne i nawet niektóre nie takie dzikie.:evil_lol:[/QUOTE] ale on sie uparł na psy tylko z okolic Krakowa -
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
rodzice replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
czyli mój pan sie nie załapał ciekawe dlaczego nie dzwonił bo był bardzo zainteresowany pieskiem -
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
rodzice replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
podpowiem ze pan ma syna policjanta wiec przypuszczam ze do zadnej przemocy na psim obywatelu zapewne by nie doszło zwłaszcza ze pan sam mówi ze nadal opłakuje swojego piesa . -
Korek ZŁAPANY!! Dziękuję wszystkim którzy pomagali szukać!!!
rodzice replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
podesłałam Korka panu z pod Krakowa . Wiem ze juz dzwonił . Jestem bardzo ciekawa co z tego wyjdzie -
a to ja zupełnie z drugiej strony z Przeźmierowa - trasa na Świecko . Myślałam ze gdybyś była blizej mogłybyśmy się tez umówić .Moja zgraja jest w stanie wykonczyc kazdego :evil_lol:
-
ja moją małą gadzinkę też będe wystawiała - takie plany . Ale jak los dobrze pokieruje moze spotkamy sie predzej ;)