Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. A co powiecie o pewnym rumuńskim sędzi który oceniał 9 grupę ? W sobote prawie doszło do rękoczynów .
  2. Bardzo dziękuję .
  3. dzisiaj mój wet ( nie ten co operował ) powiedział ,ze to jest niemożliwe ,zeby przy operacji z małym cieciem wyciąc jajniki w calosci - u kota tak ale nie u psa . On nawet woli ,zeby byly cieczki po kastracji bo wtedy hormony działaja i suka tak nie tyje . Zauważył u Hany wyciek ropny ze sromu i trochę go to zaniepokoiło ale ona tak ma juz długo ( od roku ) , była badana i nic jej nie jest . w kazdym razie obserwujemy . być moze kikut macicy coś produkuje .
  4. [quote name='rodzice']Moja sunia tez byla cieta tą metoda . cieszyłam się bo oprócz padaczki która ujawnila sie przy wybudzaniu , nic zlego sie nie dzialo , sunia wracala blyskawicznie do zdrowia nie tak jak kotka mojej mamy cięta tradycycjnie , lezala tydzien jak niezywa . Moja suka po 4 godzinach wyszla juz na siusiu . Kastracja byla w pazdzierniku rok temu , mieliśmy na razie 1 cieczkę po zabiegu , trochę wycieku śluzu po cieczce a na razie spokój . ciekawe czy na długo .[/quote] Zaczęła sie własnie następna cieczka dokładnie poł roku po poprzedniej - na razie bardzo skąpy wyciek .
  5. Małe terierki tybetańskie w 32 dniu wieku płodowego [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/3889/img30981be9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img127/img30981be9.jpg/1/][IMG]http://img127.imageshack.us/img127/img30981be9.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/3139/img30982pw7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://g.imageshack.us/img380/img30982pw7.jpg/1/"][IMG]http://img380.imageshack.us/img380/img30982pw7.jpg/1/w493.png[/IMG][/URL]
  6. jeśli jest zarobaczony to w kale będa robale .
  7. Zaznaczam ,ze psy ktore opuszczaja mój dom sa już kilkakrotnie odrobaczane ( zawsze więcej niz 2 razy ) i bardzo czesto zdarza się ,ze nadal maja robale .Odrobaczam najpierw drontalem a potem paratexem . Suka przed kryciem na początku cieczki jest odrobaczana a potem razem z maluchami takze cale stadko jakie mam w domu a i tak sa robale . Teraz spróbuje tym Panacuor 10% i zobacze jakie sa efekty bo mam, szczenna sunię .
  8. ja odrobaczałam cała rodzinę dopiero wtedy kiedy syn zachorował i badania potwierdziły pasozyty - odrobaczaliśmy sie 2 razy bo na to wskazywały badania a psy hoduje od 11 lat .. Nie panikuj , myj dziecku rączki i nie pozwalaj zeby pies je calował .U nas wskazaniem do wykonania badań byly bóle brzucha , glowy , senność , brak przyrostu wagi , problemy z koncentracją . Odrobaczaj psa regularnie - ja zalecam tym ktorzy kupują ode mnie szczenieta zeby odrobaczali je co miesiac jednorazowo az do ukonczenia 1 roku , potem co 3-4 miesiace stosujac przerwe 10 dni miedzy tabletkami - czyli podajesz dawke leku jednego dnia ( na czczo ) potem po 10 dniach to samo . Po 3-4 miesiacach powtorka i tak cały czas .
  9. dokładnie tak .
  10. Macie juz cos o poczatku przyszlego roku w Czechach ?
  11. [quote name='sylrwia'][B]rodzice [/B]jeśli dostaniesz ostatni wniosek od razu idź do sekretariatu. Weź ze sobą papiery z poprzednich wystaw i rodowód bo mogą chcieć. Nie wiem ile w euro ale w marcu i zdaje się w sierpniu koszt ok 80 litów i od razu drukowali championat tzn. mów, że od razu chcesz aby zrobili.[/quote] Tak tez zrobiłam - dziękuję . Championat odebralam następnego dnia , zapłacilam z rozetą 35 euro . W championacie był bład - poprawili ( wydrukowali nowy ) od reki . Bardzo dobra organizacja , dokument zlaminowany - nie zniszczy się .Szkoda tylko ,ze tak drogo .
  12. Jak Wam poszło ?
  13. Ile się urodzilo ? Gratulacje :multi:
  14. Moze lepiej tam zadzwoń .
  15. A moze jesli i my dojedziemy wieczorem o przyzwoitej porze w piątek to uda nam sie razem wypic kawke albo piwko ? chyba ,ze spotkamy sie dopiero w dniu wystawy . Sprawdzalas juz gdzie jestescie ?
  16. No to macie pracowity poczatek jesieni . Życze powodzenia . My w sobote jesteśmy na ringu 9 nasz numer 618 ( wchodzimy o 12,45 )a w niedziele ring 4 nr 236 i wchodzimy na ring o 10,27. Ale nie mamy noclegu z niedzieli na poniedziałek wiec chyba zaraz po ocenie pojedziemy do domu .
  17. Ile to kosztuje ? Cieszę sie ,ze jesteśmy w tym samym hotelu , z jakim psiakiem jestescie bo my z terierką tybetańską - ta czarno białą . Moze spotkamy sie wieczorkiem bo my jestesmy calkiem sami - bedzie raźniej .
  18. Mam pytanie czy moge na miejscu zalatwić championat Litwy przedstawiajac dokumenty z poprzednich wystaw ? Jestem sama w rasie wiec istnieje prawdopodobieństwo ze dostane caca a mam juz 2 wiec moze uda sie od reki zalatwić ? Wiecie cos moze na ten temat ?
  19. Moja sunia tez byla cieta tą metoda . cieszyłam się bo oprócz padaczki która ujawnila sie przy wybudzaniu , nic zlego sie nie dzialo , sunia wracala blyskawicznie do zdrowia nie tak jak kotka mojej mamy cięta tradycycjnie , lezala tydzien jak niezywa . Moja suka po 4 godzinach wyszla juz na siusiu . Kastracja byla w pazdzierniku rok temu , mieliśmy na razie 1 cieczkę po zabiegu , trochę wycieku śluzu po cieczce a na razie spokój . ciekawe czy na długo .
  20. Są juz wszystkie informacje [url]http://www.kinologija.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=34&Itemid=40[/url] My jesteśmy sami !
  21. Powodzenia
  22. My mamy rezerwacje tutaj [url]www.karolina.lt[/url] [email][email protected][/email] Hotel zalatwial nam znajomy , podobno jest niedaleko terenu wystawy , no i przyjmuja z psami - niestety dośc drogo bo pokój na 1 osobę -55 euro , na 2 osoby - 61 euro .
  23. A nie masz jakiegoś chlopaka w pobliżu zeby zobaczyć jak zachowuje sie suka ? Mlode sunie zazwyczaj mają dni płodne dośc wczesnie - ale nie jest to norma oczywiście . Moje suki pokryte byly pierwszy raz w życiu w 9 dniu ( tez w Czechach )-9 szczeniat - na drugi dzień juz bylo po ptakach , druga suka tez w 9 dniu ( 8 szczeniąt ), a trzecia pierwszy raz w życiu byla pokryta w 19 i 20 dniu ( 8 szczenią )
  24. Taks ja pisałam powyżej ,ze odrobaczanie u psów zawsze powtarzam po 10 dniach . Opisywana akcja ze szpitalem i synem miała miejsce sporo lat temu . Teraz moja wnusia bawi sie z psami , kotłuje na ich legowiskach a my dbamy ,zeby myla rece , nie chowamy dzieci sterylnie ale rozsądnie . Nie pozwalamy na całowanie psów ale jeśli pies polize dziecko to nie gnam z nim do lekarza tylko idę do łazienki umyć dziub . Jeden fakt się jednak nie zmienia od lat - zawsze mam bardzo zarobaczone szczenieta ,pomimo zmiany środka na robale .
  25. Nam jeszcze nic nie przyszło ze zwiazku kynologicznego ale za to listem przyszło potwierdzenie rezerwacji hotelu [url]www.karolina.lt[/url] email [email][email protected][/email] pokój jednoosobowy kosztuje 190litów , dwuosobowy 210 litów . Hotel jest połozony niedaleko terenów wystawy .
×
×
  • Create New...