-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Moje ważą do 12 kg , ale to dość duze tt , bo bywaja tez i takie ktore ważą 8 kg .
-
podobno 300m od wystawy . Juz wysłałam namiary .
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
takie sa przepisy - w oryginalnym tekscie это выписка из устава Ukrainian Kennel Union: - [B]Собаки принадлежащие иностранным гражданам[/B], имеющие титул "Чемпион" и "Юный Чемпион" становятся "Чемпионом Украины" и "Юным Чемпионом Украины" по одному САС на сертификатных выставках КСУ. the dogs of foreghn citizen, which have titles Champion or Junior Champion became the the Champion of Ukraine with one CAC at the certifyed dogs shows of UKU. -
Meisi zaczyna tolerować czesanko grzebieniem . Wogole nie boi sie spryskiwacza , stania na stole , obcych . Ona w zasadzie niczego sie nie boi .Jest bardzo spostrzegawcza . Odkryła juz gdzie jest kabel od ionternetu i od tej pory usilnie stara sie mnie go pozbawić . :mad: Jest dośc karna , reaguje na ostre NIE i odstepuje od gryzienia . Uwielbia kraśc kapcie ale zaraz dostaje jakąś zabawkę na podmianke więc chętnie oddaje . Ha i wiecie co ? Meisi staje się nastepna miloscią mojego męża zaraz po motorze hi hi . Moje starsze suki nie maja prawa postawic lap na tapczanie a Meisi mąż woła i bierze na rece . Potem razem sobie oględaja tv . Ona tez najberdziej cieszy sie jak mąż wraca z pracy . Tak wiec panciu najpierw wytarmosi szkraba a dopiero potem wita sie z zona .
-
Jak mozna najpierw kochac a potem skazywać na taki los ?
-
No to ja juz badania na przeciwciała zrobiłam , wpis do paszportu jest ! Moge jechac spokojnie . Bierzecie jakies dolary albo euro czy tylko hrywny ? Wystawe placimy z euro ?
-
Meisi juz zgloszona w zwiazku kynologicznym i chociaz jeszcze nie mamy rodowodu juz zgloszona na swiatowke . Na razie ostro rozrabia , uczy sie czystosci ( sika na podklad w lazience ) i myśle ze jest szczęsliwa .
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
Wynik przyszedł , wszystko ok , mam juz wpis do paszportu . -
No to my juz zgloszeni , oplaceni - zgloszenie i wszystkie ksera wyslalam poczta - tak mi poradzono w zwiazku ,zeby wszystko bylo razem .
-
taniocha , ja we Florze płace 30 za dwójkę .
-
Nasz wampirek jest najsłodszym wampirkiem pod sloncem . Całe stadko zaakceptowalo ja od razu a ta jasna sunia ( terierka tybetańska ) zajmuje sie nia jak córeczką , bawi sie , myje , bo sama niedawno miała mlode .Czekamy az Mejsi skonczy 6 miesiecy i ruszamy z nia na wystawy wiec kto bedzie ciekawy moze ja zobaczyc w realu .
-
Meisi jest juz z nami . Oto nasz mały wampirek i Fibi [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/8930/img6320kh5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img23/img6320kh5.jpg/1/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/img6320kh5.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] tutaj z Akirą [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9369/img6256tf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img24/img6256tf6.jpg/1/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/img6256tf6.jpg/1/w576.png[/IMG][/URL] całuski od naszej wnusi [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7683/img6277vg8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img24/img6277vg8.jpg/1/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/img6277vg8.jpg/1/w496.png[/IMG][/URL] czyż to nie najpiękniejsza hawanka na swiecie ? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/3290/img6215yn0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img8/img6215yn0.jpg/1/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/img6215yn0.jpg/1/w548.png[/IMG][/URL] z tatusiem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/903/img6168da5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img242/img6168da5.jpg/1/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/img6168da5.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
info o klubowej [url=http://www.tde.szm.sk/showinfo.html]Tibet Dog Europe 2009[/url] Dzitka znajdź mnie proszę to poznamy sie wreszcie osobiscie .
-
My dwie noce bo swiatowa i klubowa ras tybetańskich . Chyba będę teraz juz placila za wystawe swiatowa bo euro tak szaleje ,ze chyba nie bedzie lepiej tylko gorzej .
-
UKRAINA - spis wystaw 2009 +jak zrobić championat Ukrainy
rodzice replied to panienkabubu's topic in 2009
Jutro jade na pobranie krwi na przeciwciała . Płace wetowi za pobranie i za kuriera , razem okolo 50 z Potem czekam okolo 2 tygodni i poczta dostane wynik za zaliczeniem w wysokości 176 zł . -
My sie tez zameldujemy ale chyba bede musiała wyruszyć z Poznania o 4 rano bo cavaliery chyba pójdą pierwsze . Ciekawe czy bedzie podany plan sędziowania .
-
Mam pytanie czy ktoś kiedyś w Opolu wchodził na wystawe z psem nie zgloszonym ? Bede 3 dni i jednego psa wystawiam tylko w piatek . Mam nadzieje ,ze mnie wpuszcza w pozostale dni :razz:
-
Mamy nocleg , mam nadzieje ,ze bezpieczny , blisko wystawy .:multi:
-
no to my zgloszeni . Jak długo czekacie na potwierdzenie ?
-
Sluchajcie a jak wyglada cacib jest dla psa i suki czy tylko jeden ?
-
Teriery tybetańskie które mam w domu to tez bardzo rzadka rasa w Polsce , natomiast w Niemczech i Czechach jest ich sporo . Całe szczęscie ,że zaczynaja pokazywać sie na wystawach . Ja z Meisi zamierzamy ruszyć na podbój świata i pokazywać gdzie tylko się da i na ile kasy starczy eh .
-
Wiecie co ? Ja chyba zrobie te badania będę spokojniejsza .Jestem w trakcie szulania hoteli , bo to co czytam o niektórych to wlos sie jezy na glowie .
-
Ło matko a to dopiero styczen !
-
- hotele [url=http://www.joemonster.org/article.php?sid=5139]Sporty Extremalne - Nocleg we Lwowie - Joe Monster[/url]
-
A te przeciwciała tak dla spokojności ducha załatwiacie czy nie ?