Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. narysuj w zabawny sposób piramidę żywieniową
  2. rodzice

    LUNA i PRADA

    he he moja sika tylko na wycieraczki :evil_lol:
  3. cudo kochane ale jej się ludzie trafili . Szkoda tylko że pomagajac poniesli straty finansowe i kosztowało ich to nerwów niemało . Chylę czoła i pozdrawiam
  4. O matko , biedny mały . Jak musiał cierpieć - miałam tez kłopoty z kręgosłupem wiem jak to boli . Dobrze że sa już lekarze którzy wiedzą jak pomóc . Mikuś powinien teraz poruszać się jak starszy stateczny pan , pomalutku i z godnością bez brawury . W sprawie Sawany miałam telefon - starsze małzeństwo . Mieli pisać maila . Telefon miałam w czwartek . Aniu sprawdź skrzynkę moze przeoczyłaś .
  5. chciałam sunie podrzucić do Kasi Pisarskiej ale widzę ze ona już bierze udział w wydarzeniu na FB więc nie pisałam do niej .
  6. Już go reklamuję gdzie się da .
  7. Zrobione - powodzenia , trzymam kciuki za Ciapka i jego towarzyszy .
  8. na mojej stronie już go ogłosiłam . Moze inni hodowcy zrobią to samo - zwiększylibyśmy szanse psiaka na dobry domek .
  9. Ciapek już u mnie na [URL="http://www.teriertybetanski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=25&Itemid=4"]stronie [/URL] Na FB też udostępniłam . Moze go ktoś wypatrzy .
  10. o rany wyobrażam sobie jacy jesteście wykończeni
  11. Wstawcie jeszcze informację na hawańczyki w potrzebie . Ja wstawię info na moja stronę ale prosiłabym o podanie telefonu pod którym można bezposrednio załatwiać sprawę adopcji psa .
  12. Ciapek na moje oko bardziej do hawańczyka podobny . Sama mam hawańczyka i tybety . Dla mnie jest bardziej hawańczykowaty . Poszukałam w necie pieska o umaszczeniu najbardziej podobnym do Ciapka Proszę bardzo - mam nadzieję ze własciciele hodowli Alcado nie bedą mieli nic przeciwko [URL="http://www.alcado.pl/havanese.html"]http://www.alcado.pl/havanese.html [/URL] [IMG]http://www.alcado.pl/images/havanese.jpg[/IMG]
  13. co do teorii a praktyki powiem tak - kiedy miała się kryć suka znajomego weta , to on dzwonił do mnie i pytał co ma robić i kiedy jechać . Kupił jakies nowe testy progesteronowe , jak sie okazało do d . Akurat byli u mnie znajomi i byli zdumieni że wet dzwoni do hodowcy . Czasami doświadczenie ważniejsze niż teoria .
  14. [quote name='evvelina']Kolejnego badania już bym nie robiła, w tym momencie progesteron wzrośnie bardzo szybko, widać że owulacja wypadła w środę. Uwolnione teraz jajeczka będą dojrzewały 2-3 dni i będą gotowe do zapłodnienia . Najlepszy dzień do krycia będziecie miały jutro, ale jeśli pojedziecie na krycie dzisiejsze nocne to też nic się nie stanie, plemniki poczekają ;) Powtórzcie randkę w sobotę.[/QUOTE] popieram !
  15. chyba rozumiem przesłanie dwóch pierwszych prac . druga mnie zachwyciła , pierwsza przeraziła koszulka rewelacja
  16. A moze dodać jeszcze ze jest powsciągliwa w stosunku do mężczyzn i musi mieć wiecej czasu na akceptację
  17. kurcze nie wiem , według mnie tekst jest ok
  18. Jej - dzięki ! Od razu mam lepszy humor :multi:
  19. możliwe - i to bardzo miłe . Ja zawsze czekam na opinie a nie na pochwały bo po to pracuje nad sobą zeby poprawiać to co mi się nie udaje . Chciałabym kiedys powiedzieć - to jest to ! :lol: Dla mnie wasze rady są bardzo cenne i dlatego ciesze się z kazdego komentarza .
  20. To dobre wieści . W takim srodowisku , w takim domku może sobie spokojnie czekać . Dobrze ze wyzdrowiała i miewa się znakomicie . Sama mam starszą sukę ( 11 lat) mniej więcej w jej wzroście i wiem że taki psiak moze miec jeszcze sporo lat przed sobą . Moja zachowuje się jak młodziutka sunia , jest tak pełna werwy i radosci , ze trudno mi sobie wyobrazić ze ma juz swoje lata . Sawance tez tego zyczę . a jak sie domek nie znajdzie to przecież za bramę nie wystawicie prawda ;) .
  21. podoba mi się pomysł , ale mam wrazenie ze głowa konia jest dziwna . Góra nie pasuje do reszty . Ale ja na koniach się nie znam .
  22. co tam u was słychać , co taka cisza . Piękna pogoda to pewnie psiaki cały czas na dworku
  23. [quote name='LeCoyotte']To podobnie jak plenery zpap, tygodniowy urlop za dwa obrazy dla sponsorów;) Zrób dobre zdjęcie, będzie - w razie czego - na wydruk na płótnie[/QUOTE] dobry pomysł :loveu:
  24. cieszę się ze psiaki znalazły nowe domki i oby właścicielom się nie odwidziało za jakis czas
  25. tak malutkie jest ale jeśli mi tego nie zabiorą ( bo malowane na państwowym , kółkowym ) to sobie oprawie w szeroka ramę i zwiększę gabaryty . My raz w roku musimy namalować jakies obrazy na zlecenie gminy , potem urzędnik przyjezdza i zabiera co ładniejsze i gmina ma potem na prezenty :evil_lol: ja czasami zapominam przynosić :eviltong: ale ten już niestety został z innymi :placz:ale może się nie spodoba to bedzie mój . Mielismy temat martwa natura albo bukiet kwiatów
×
×
  • Create New...