Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Boże kochany ale wam współczuję i Mikusiowi też . Wiem jak wam ciężko teraz . Jestem z wami myślami - szkoda ze nie mogę inaczej pomóc :(
  2. Był telefon od pani która kiedys juz ze mną rozmawiała , zastanawiali sie , to było po udarze . Teraz znowu wróciła do tematu bo jakos ja ciągnie do Sawanki . Miała pisać do Ani . Dzieci wyfrunęły z gniazda , pies odszedł - maja sporo miłosci do zaoferowania . Boja sie tylko czy Sawanka po tylu zmianach w zyciu da radę znieść nastepną . Nie wiem czy napisali do Ani . Kurcze co z tym Mikim ?
  3. rodzice

    LUNA i PRADA

    gratulacje dla hodowcy :multi: pieknie sie prezentują
  4. Matko i ojcze :crazyeye: toż to faktycznie desant hi hi
  5. kupę pracy włożyłaś w ten rysunek . Te rece to chcesz wymazać ? Nie bedzie śladu ? A to moja metamorfoza jednej malutkiej torebusi kupionej na bazarku [IMG]http://i40.tinypic.com/23s6a3c.jpg[/IMG]
  6. Moja kolezanka ma labka , jest bardzo gruby , na imię ma Kaban i przez niego mam troche spaczony portret rasy . Dla mnie labek ma pucołowate policzki ;)
  7. wypisz wymaluj Sawanka - jak zobaczyłam fotke to sie zdziwiłam skąd masz Sawanę przed obcięciem . Możecie go reklamować jako psiaka w typie teriera walijskiego . Sara prześliczna - pierwsze wrazenie - delikatna sunia . Ma chyba coś z charta
  8. matko jedyna tyle szczęscia na raz ! :multi::loveu: Aż wierzyć się nie chce w dzisiejszych czasach taka dobra nowina :)
  9. wiesz jaki jest problem ? Masz za ciemne policzki , przez to pies jest bardziej szczupły . Gdyby były jaśniejsze , morda wygladałaby na grubszą .
  10. nie skojarzył mi się z tą rasą ale sam sposób malowania pyska podoba mi sie . Natomiast szyja nie bardzo . A to nastepna moja odsłona słonecznikowa ;) [IMG]http://i39.tinypic.com/33p6eyc.jpg[/IMG]
  11. to czekamy jutro tylko na dobre wieści
  12. zapraszam - moze sie uda ugrać coś grosza dla Sawanki bardzo prosze o głosy na moja fotke num 5 na tym bazarku http://www.dogomania.pl/forum/thread...UJEMY-do-05-12! autor fotki która wygrywa moze przeznaczyć 30 % zysku z bazarku na wybranego psa . Ja wybieram oczywiście Sawankę . Koszt 1 głosu to 2 zł dla osoby która nie wystawiła swojej fotki . Im wiecej głosów tym wiecej pieniązków do podziału . Bardzo serdecznie zapraszam do głosowania .
  13. Pokerku kochana jestes że ciagle sprzedajesz przepis na chlebek - jesteś jedyna która o tym pomyślała .
  14. zrobiłam sobie na drzwi wieniec z własnych szyszek które cierpliwie suszyłam przez tydzień [IMG]http://i42.tinypic.com/2itondu.jpg[/IMG]
  15. wszystkie moje poparzone palce mocno ściskam :)
  16. Dziewczyny sorry przegapiłam wasze prace - sowa super , pióra bardzo ciekawe i sporo pracy w nie włożyłaś torba tez fajna . Ta biała farba do tkanin za pierwszym razem kryje ? Ja maluję na tkaninach również farbami akrylowymi ale zawsze utrwalam je prasując żelazkiem przez szmatkę .
  17. no to ja takze w kocim temacie [IMG]http://i41.tinypic.com/2z4b9ky.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2yk01hz.jpg[/IMG] kot ma na imię Gapi - stąd napis :)
  18. nareszcie szczęśliwa i wybiegana :) - ale fakt podziwiam odwagę ,ze ją spuszczali ze smyczy
  19. matusiu jakie słodziusie - zeżreć je bez solenia
  20. a może jakaś dotacja z Unii - nie wiem , nie znam się ale Azyl sam może się zwrócić gdzieś wyżej ?
  21. proponuję duży worek , ( w przenośni ) koty do wora i wszystkie wypuścić w pokoju wójta czy innej ważnej persony
  22. czyli nie ma reguły , przy małym mozna i przy wysokim tez - trzeba jednak znać swoją sunię .
  23. rodzice

    LUNA i PRADA

    bo hawanki to księżniczki i nie lubią jak w trakcie siusiania mocza im się łapki . Dlatego na siusiu najlepszy jest dywanik albo wycieraczka
×
×
  • Create New...