Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. Marako nie zazdroszczę przeżyć . Oby teraz juz wszystko szło jak trzeba .
  2. Życzę wam spokojnego sylwestra a Nowy Rok niech przyniesie same adopcje
  3. u mnie prawdopodobnie bedzie bzykanko w ostatnim i pierwszym ;)
  4. cudny cudny komin :) robiłam też na drutach wiec wiem ile to pracy . Nigdy nie nauczyłam sie robić na 5 drutach wiec chylę czoło :modla:
  5. jak jest wyrok sadu ze ma wam zapłacić to chyba nie ma zmiłuj a jak nie to komornik ( tak myślę )
  6. a dlaczego grupa zamknieta ?
  7. co mam powiedzieć , szczęka opada gucio twój konik fajny ale według mnie uzda za bardzo rzucała sie w oczy , chyba powinna byc delikatniejsza w kolorze i troche pocieniowana
  8. przypuszczam ze niewiele juz ich zostało hi hi a ja coś trwalszego przedstawię żadna puszka po mleczku mojego wnusia nie jest wyrzucana idealne są do kawy , herbaty , kaszy , grochu czy innych spozywczych produktów [IMG]http://imageshack.us/a/img41/425/6pvb.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img607/6963/b44g.jpg[/IMG]
  9. Jaki śliczny , puchaty maluszek . Matko zeby i starowince sie udało
  10. tak czy tak śliczne
  11. ale cudowności :) jecie to potem czy tylko patrzycie ;)
  12. a co się działo z Korunią że ciężko było ? Jakież problemy w trakcie operacji ?
  13. rodzice

    Meisi

    Przekazę Meisuni ten komplement Również życzę pięknych , radosnych i zdrowych Świąt [IMG]http://imageshack.us/a/img163/4595/5deu.jpg[/IMG]
  14. Też jestem ciekawa jak udało sie z tym kołnierzem , czy zamówiony , czy moze Mikuś juz nosi .
  15. [quote name='gucio67']Rodzice mi się bardzo podoba ;) Super pomysł.[/QUOTE] pomysł żywcem zerżnięty z internetu nie mój ale idealny dla mojego urwisa . [IMG]http://www.khaoss.ncse.pl/gfx/adhd.jpg[/IMG]
  16. ja nie odpowiem ale wiem ze kiedyś juz ktos pisał tutaj jakich ołówków używa . a to moja ostatnia koszulka w tym roku - druga dla wnuczka pod choinkę ( oprócz zabawek oczywiscie ;) ) [IMG]http://imageshack.us/a/img13/3489/78d3.jpg[/IMG]
  17. coś pięknego
  18. cudny roześmiany pychol ! :loveu:
  19. jestem pełna podziwu jak walczycie o niego , moze faktycznie kołnierz pomoże
  20. ta najcięższa decyzja wydaje się coraz bardziej realna :( Niestety mnie spotkało to samo więc doskonale wiem co czujecie . Bardzo , bardzo wspólczuję i nadal łapię się chociaz malutkiej nadziei ze moze jednak , moze coś , moze ktoś . Cały czas myślę o was .
  21. Kasiu patrząc na to co teraz się dzieje to te maluchy miały szczęście że ten ktoś nie zakopał ich żywcem albo utopił ale przyniósł tam gdzie ktoś się nimi zajmie . wiem że to co piszę to słaba pociecha ale tyle jest ostatnio tragedii , psów przywiązywanych w lesie drutem do drzewa :shake:
  22. O rany Aniu sporo tych zmian :-( ach juz nie wiem czego życzyc , czy udanej operacji czy leczenia ? Moze tego zeby decyzja była najlepsza i zeby biedny Mikuś tak bardzo nie cierpiał .
  23. ja się tez na sportowcach nie znam ale sam rysunek fajny :lol: aga trzymam kciuki za zakładki a to moja nastepna psica a własciwie psic ;) na koszulce [IMG]http://imageshack.us/a/img713/1763/osud.jpg[/IMG] oraz koszulinka dla wnusia [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/812/5wpq.jpg/][IMG]http://img812.imageshack.us/img812/8468/5wpq.jpg[/IMG][/URL]
  24. Bardzo , bardzo trzymam kciuki za was . Wynik tomografu bedzie od razu w ten piątek ?
×
×
  • Create New...