przypuszczam ze niewiele juz ich zostało hi hi
a ja coś trwalszego przedstawię
żadna puszka po mleczku mojego wnusia nie jest wyrzucana
idealne są do kawy , herbaty , kaszy , grochu czy innych spozywczych produktów
[IMG]http://imageshack.us/a/img41/425/6pvb.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img607/6963/b44g.jpg[/IMG]