-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Czy ktos sie zna na pielegnacji terierka tybetanskiego?
rodzice replied to Ki-wi's topic in Terier tybetański
Widocznie potrzebuje konkurencji . u mnie Meisi nie je chociaż jest głodna dopóki terierki nie podejda do miski . kiedy one sie najedza Meisi zjada wszystkie resztki . a tak cały dzień micha moze stać pełna . -
Czarny i Kitka dzięki Wam, u Murki . Czy ich los się odmieni?MAJA DOM
rodzice replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Nieustannie trzymam kciuki -
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
rodzice replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
Zajmij serce innym serduszkiem -
Zapraszam na mój bazarek dla kudłatych [url]http://www.dogomania.pl/threads/178234-BaA-o-pienkny-bazarek-na-skarpetAE-kudA-aczy-do-15-lutego-dodajemy-przepisy-na-nalewki[/url] wspomagajmy kudłate dla których los nie był łaskawy
-
Zapraszam na mój bazarek dla kudłatych [url]http://www.dogomania.pl/threads/178234-BaA-o-pienkny-bazarek-na-skarpetAE-kudA-aczy-do-15-lutego-dodajemy-przepisy-na-nalewki[/url]
-
Nutka jest piękna i podobna do Meisuni
-
Niestety nie każdy psiak toleruje każdą karmę . Słyszałam że pedigree już nie jest takie zle ale widocznie jednak maleństwu nie odpowiada . Ja jednak preferuję karmy z tej wyzszej półki
-
Czy ktos sie zna na pielegnacji terierka tybetanskiego?
rodzice replied to Ki-wi's topic in Terier tybetański
Widocznie doprowadziły go dzieci do szału uderzajac piłka w sciany . Nic dziwnego ze tak zareagował, sam w obcym miejscu , nekany groźnymi dźwiekami . -
cora z długim wlosem [IMG]http://i48.tinypic.com/s6p479.jpg[/IMG]
-
hehe albo za zdrowie kierowcy ;)
-
śliczne gremlinki
-
I zobacz nic nie zostało z jej długiego futerka
-
jak ty miodóweczkę to ja porto własnej roboty - mniaaaaaaaaam Oby było co opijać
-
Cora przesypia całe noce , nie brudzi w domu , grzecznie zostaje sama ale generalnie energia ja rozpiera jak to u mlodziutkiego teriera
-
aktualne zdjecie suni + mysle ze jest bardzo kochana [IMG]http://i49.tinypic.com/33f3qyc.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/25qwrqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/34f00mr.jpg[/IMG] przezyla w krotkim swoim zyciu wielki glod ( matka zostala zastrzelona zostawiajac 11 dzieci ) teraz żyje otoczona miłością Sunia nazywa się Cora od corazon, co po hiszpańsku znaczy serce
-
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
rodzice replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i47.tinypic.com/34f00mr.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/iqgcvr.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/33f3qyc.jpg[/IMG] Kora nie brudzi juz w domku , pieknie zostaje sama . Uczy sie byskawicznie :multi: -
Szczęśliwie zakończone adopcje AMSTAFFów (mieszańce) POZNAŃ
rodzice replied to Frogg's topic in Już w nowym domu
najmniejsza z miotu sunia nazywa się Cora od corazon, co po hiszpańsku znaczy serce . Myślę ze nie muszę wyjasniać dlaczego ;) [IMG]http://i47.tinypic.com/2m4snzq.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/23uzsx1.jpg[/IMG] odwiedziny cioteczek [IMG]http://i45.tinypic.com/1604qc4.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/30cmzac.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/25qwrqr.jpg[/IMG] -
droga powrotna - przy tych fotkach wymiękam [IMG]http://i47.tinypic.com/nuzx3.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/1zp2zpc.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2dh76rm.jpg[/IMG]
-
z mrówczą bandą w Głogowie - wszyscy wrócili usatysfakcjonowani ( matko jakie trudne słowo ) [IMG]http://i50.tinypic.com/mczmtd.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/e061as.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/1zzgjnp.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2enaumo.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2nv58he.jpg[/IMG]
-
dobra dam Ci łatwy sposób na wklejanie zdjęć wejdź tutaj [URL]http://pl.tinypic.com/[/URL] kliknij przeglądaj , wybierz zdjęcie z kompa kliknij otwórz ,potem wybierz rozmiar , na dogo najlepiej 640/480 , kliknij prześlij teraz , potem skopiuj 2 kod i wstaw normalnie na dogo . Powodzenia :lol:
-
Mróz jak diabli , nie odpuszcza , tybety nie chca wychodzić na dwór a ja zastanawiam się czy sprawdziłyby sie w takim przypadku psie buciki .Ostatnio widzialam joreczka w ubrana w kubraczek i w buciki . Pieskowi to wyraźnie to nie przeszkadzalo . Co do ubranek to chyba nie bylyby potrzebne bo tybet ma wlos dość gruby ale buty ? Wyraźnie widze ze psom przy takich mrozacg zimno w łapy i zaraz chcą wracać do domu .
-
Fibi bardzo się ostatnio wyciszyła - szczerze mówiac gdyby nie Meisi to brakowaloby mi troche tego żywiołu w domu . Moje tybetki zrobiły się prawie niewidzialne , śpią całe dnie , na dwór wychodzą niechętnie , własciwie nie ma psów w domu . Tylko Meisi wprowadza zycie do domu .
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/28qwoy.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/25ovwv9.jpg[/IMG] Sunia ma też imię związane z miłością
-
Ja ostatnio załatwiłam domek takiej suni ( mieszaniec ) z 2 serduszkami . Jak znajdę wstawię fotke .