Jump to content
Dogomania

rodzice

Members
  • Posts

    11625
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by rodzice

  1. rodzice

    Hawanka Gabrysia

    Widać ze szukala dobrych przepisów na święta . Moja Meisi zaś zasmakowała w wodzie w której stoi choinka i tylko ta pije . Widać aromat jej bardziej pasuje :razz:
  2. Loluś wygląda prześlicznie na tej pięknej kartce .
  3. rodzice

    Fafik :)

    ja tak latam między kuchnią a kompem - ma się te uzależnienia niestety
  4. o rany moze będzie już miał swój ostateczny domek przed swiętami :loveu:
  5. dziękujemy bardzo ,czekałam tylko od maja hi hi .
  6. Myślę ze Meisi będzie bedzie w siódmym niebie a jej krótkie łapki będą miały sporo roboty zeby pogonić 2 puli .
  7. rodzice

    Fafik :)

    Fotki śliczne , Faficzek ma piękne włoski .
  8. Bibuła jest prześliczna - gratulacje . Nie mogę się doczekać wspólnych spacerów .
  9. rodzice

    Meisi

    oj kochane czasu brak , moze jak już odsapnę to wstawię . U mnie wielka rodzinna wigilia :loveu: i goscie do niedzieli wiec troszkę muszę w kuchni przysiedzieć .
  10. lepiej zawsze kupic mniejszą ilosć bo nie wiadomo jak pies zareaguje . Oby zmiana karmy wyszła Wam na dobre .
  11. rodzice

    Hawanka Gabrysia

    :razz:ktoś Ci podmienił psa u fryzjera:mad: Nie wiedzialam ze tak moze być
  12. masakra . Mozna pomóc inaczej , ja już zrobiłam zakupy na ich bazarku .
  13. takich gadów to na łańcuch i glodzić w mrozie
  14. najpierw się nie wysłalo potem się zdublowało a edycja nie dziala eh .
  15. bardzo się cieszę że Bakusia ma juz cieplutko . Jestescie wspaniałe .
  16. bardzo się cieszę ze Bakusia juz ma cieplutko . Dajcie potem fotki jak już bedzxie po kapieli i bedzie lepiej sie czula .
  17. rodzice

    Meisi

    z tego co wiem to chyba łatwiejsza . Firma ma dopiero pół roku więc mrówa jeszcze nie ma za duzego doświadczenia - zobaczymy jak będzie dalej i będziemy porównywać .
  18. piękny prezent pod choinkę
  19. Dzisiaj po miesiącach oczekiwań otrzymalismy z Belgii oficjalny dokument FIBI JEST INTERCHAMPIONEM Fibi to pierwsza suka z tym tytułem pochodząca z polskiej hodowli . Cieszę się że udało mi sie wyhodować tak pięknego psa . W Polsce do tej pory tytuł interchampiona posiadają 2 samce i od dzisiaj 2 suczki .
  20. dostałam :multi: nareszcie :loveu: Fibi oficjalnie jest już interem :multi:
  21. daj znać co powie wet .
  22. Kasiu wpadaj częsciej jak będziesz u siostry , widzisz jakie u mnie tereny do biegania , zawsze mozemy zafundować kudłatym trochę wspólnego szaleństwa .
  23. rodzice

    Meisi

    tak i niewiele różniła się od kolezanki puli
  24. Wizyta poadopcyjna u Merdajki ( Kamy ) [IMG]http://i47.tinypic.com/2cqmn3n.jpg[/IMG] tutaj macie porównanie wielkosci Kamy na tle pół rocznej puli [IMG]http://i46.tinypic.com/2je5o38.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2dui6g4.jpg[/IMG] i na tle moich tybetów [IMG]http://i50.tinypic.com/beu5gp.jpg[/IMG] kiedyś była dyskusja jak wielkie z nich psiaki wyrosną - myślę ze niewielkie
  25. rodzice

    Meisi

    zdarzały się krótkie chwile na złapanie oddechu [IMG]http://i49.tinypic.com/4g1z51.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2mpa7g2.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/1z30840.jpg[/IMG] ale w większosci spacer wyglądał wlaśnie tak [IMG]http://i46.tinypic.com/rrnxue.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/etfamf.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...