Widać ze szukala dobrych przepisów na święta .
Moja Meisi zaś zasmakowała w wodzie w której stoi choinka i tylko ta pije . Widać aromat jej bardziej pasuje :razz:
oj kochane czasu brak , moze jak już odsapnę to wstawię . U mnie wielka rodzinna wigilia :loveu: i goscie do niedzieli wiec troszkę muszę w kuchni przysiedzieć .
z tego co wiem to chyba łatwiejsza . Firma ma dopiero pół roku więc mrówa jeszcze nie ma za duzego doświadczenia - zobaczymy jak będzie dalej i będziemy porównywać .
Dzisiaj po miesiącach oczekiwań otrzymalismy z Belgii oficjalny dokument
FIBI JEST INTERCHAMPIONEM
Fibi to pierwsza suka z tym tytułem pochodząca z polskiej hodowli . Cieszę się że udało mi sie wyhodować tak pięknego psa .
W Polsce do tej pory tytuł interchampiona posiadają 2 samce i od dzisiaj 2 suczki .
Kasiu wpadaj częsciej jak będziesz u siostry , widzisz jakie u mnie tereny do biegania , zawsze mozemy zafundować kudłatym trochę wspólnego szaleństwa .
Wizyta poadopcyjna u Merdajki ( Kamy )
[IMG]http://i47.tinypic.com/2cqmn3n.jpg[/IMG]
tutaj macie porównanie wielkosci Kamy na tle pół rocznej puli
[IMG]http://i46.tinypic.com/2je5o38.jpg[/IMG]
[IMG]http://i47.tinypic.com/2dui6g4.jpg[/IMG]
i na tle moich tybetów
[IMG]http://i50.tinypic.com/beu5gp.jpg[/IMG]
kiedyś była dyskusja jak wielkie z nich psiaki wyrosną - myślę ze niewielkie
zdarzały się krótkie chwile na złapanie oddechu
[IMG]http://i49.tinypic.com/4g1z51.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/2mpa7g2.jpg[/IMG]
[IMG]http://i48.tinypic.com/1z30840.jpg[/IMG]
ale w większosci spacer wyglądał wlaśnie tak
[IMG]http://i46.tinypic.com/rrnxue.jpg[/IMG]
[IMG]http://i49.tinypic.com/etfamf.jpg[/IMG]