-
Posts
11625 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rodzice
-
Zawsze ja pochwal jak do Ciebie wróci nawet kiedy nie usłucha za pierwszym , drugim czy 5 razem . Zawsze podejscie do Ciebie musi jej sie kojarzyć z miłą chwilą bo jak bedziesz zła to nie bedzie nigdy chciala przychodzić . Trenuj w domu weź kiełbasę do reki ( kawałeczek ) i zawola Tila do mnie i daj nagrode . Powtarzaj to często aż w domu skojarzy podejscie na to haslo z nagroda . Na dworze na długiej smyczy powtarzaj ćwiczenie nie spuszczajac jej . Potem spóść i po chwili zawolaj daj nagrode i pozwól znowu biegać i tak kilka razy , jesli przyjdzie po cwili a nie od razu rozpływaj sie w zachwytach i też nagradzaj . W końcu zrozumie ze podejscie do ciebie jest miłe i nie zawsze konczy sie powrotem do domu . Jak sie nie wybiega to też bedziesz miala zfrustrowanego psa w domu .Warto wiec ćwiczyć . Pamietaj ćwiczenie czyni mistrza . Ja do tej pory zabieram smakołyki na spacery chociać moje suczydla juz pare latek mają .
-
bardzo się cieszę że juz ok
-
Mam pytanie , czy ktoś zna suke która zaszłaby w ciążę po wielokrotnych skokach samca ale bez sczepienia ? W dniach idealnych do krycia zaznaczę .
-
wklejaj troszkę wieksze te fotki bo słabo widać a ja już mam problemy z oczami :oops:
-
[quote name='mrowa23']a my ciagle czekamy na cieczke... ehhh Ulka ty wiesz jak sie ciezko robi cokolwiek kciukami zacisnietymi- nie moze byc inaczej- beda kluski![/QUOTE] Cóz nie poszło tak jak myślalam - cud jak będa maleństwa . Chłopak jak malina , starał się jak mógł ale moja z zębami . Droga koszmar po czeskiej stronie staliśmy pół godziny w zaspach , za to przy powrocie w Polsce 2,5 godziny w polu przy dojeździe do Barda . Staliśmy pod górke i na to jeszcze padał lodowy deszcz . Ludzie przez radio mówili ze zamarzają w autach , bo kto miał mniej paliwa stał przy zgaszonym silniku . Koszmar !
-
nie dziękuję ale odezwę się po powrocie
-
15 dzień cieczki , progesteron 6,1 - jutro jedziemy - krycie zagraniczne mam nadzieję ze sie uda .
-
a u mnie dzisiaj wreszcie progesteron powyżej 6 więc jutro galopem do czeskiej krainy .
-
bardzo przykro :placz::placz::placz:
-
No to zgłosiłam , jedziecie codziennie , nie śpicie tam ? Co do przyspieszenia cieczki jest metoda - podawaj selen z wit E
-
Piękne focie az nie moge się doczekac kiedy poznam Bibi . a moze w przyszłym tygodniu przejdziemy się tylko z Meisi zostawiajac cieczki w domu ?
-
[url]http://www.malamuty.org/index.php?option=com_content&task=view&id=71&Itemid=45[/url] punkt piaty wyjasnia wszystko na temat progesteronu i krycia U nas na razie wyniki kształtują się nastepujaco 7 dzień - 1,22 9 dzień - 1,26 12 dzień - 2,09 14 dzień -3,38 jutro dzień 15 i chyba ostatnie badanie , jeżeli bedzie kolo 5 to według wskazań w zamieszczonym powyżej tekście to pojedziemy sobota /niedziela to bedzie 17 i 18 dzień cieczki , czyli podobnie jak poprzednie krycie które bylo 18 dnia cieczki .
-
Ze spacerkiem musimy poczekać troszkę - mam 2 cieczki w domu . Akira wyje juz do samca a Fibi ma podwyższony progesteron więc chyba w piątek jedziemy kryć . Do Glogowa chyba pojadę ale jeszcze nie zgłosiłam , bardzo się boję że i Meisi wejdzie w ruję , zwłaszcza ze w styczniu mija pół roku od ostatniej cieczki .
-
[quote name='bursztynki']U mnie to chłopaki wyją,płaczą ,skacząitp.jak suczki mają cieczki,a z suczkami to bywa różnie.Ale są już się urodziły maluszki Igunia dzielnie się spisała,myśle że już koniec są 2dziewczynki i 2 chłopaczków HURA!!!!!!!pierwszy urodził się o godz 13,10 a ostatnia sunia, o 15,20 .[/QUOTE] To szybciutko się uwinęła :loveu:
-
Wierna jak pies , tam gdzie ja tam i ona [IMG]http://i48.tinypic.com/14dfrxd.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2ijjm3a.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/1znml39.jpg[/IMG]
-
Moja sunia piszczy i jest bardzo nerwowa kiedy przychodza dni płodne . Nie zawsze tak było . Bywa ze wyje do samca tak ze sąsiedzi sie skarżą .Moze u twojej suni dopiero teraz rozbudził się instynkt macierzyński ?
-
Ja co roku miałam stada przed furtką , co mniejsze wchodzily pod brama i tez sikały na drzwi .Najgorsze bylo nocne wycie bo niektóre psy spały w lesie ( na przeciw domu mam las ) . Teraz o dziwo 2 sunie mają cieczkę , jedna dostaje juz wscieklizny do krycia i zadnego psa nie ma , spacery tez swobodne bez towarzystwa :multi::multi: tfu tfu , zeby nie zapeszyć
-
Trzymamy kciuki za pierworódkę . A ja latam co 2 dni badać progesteron , Fibi dzisiaj 13 dzień cieczki a progesteron dopiero 2 z groszem . Za to jej matka Akira 10 dzień cieczki i wyje juz druga noc tak ze wyrobić nie idzie :angryy: . Iwonko u ciebie tez suki wieloródki tak się zachowują w cieczce ? Akira tak bardzo chce być kryta ze sama nie wie co ma ze sobą zrobić :oops: a sunia która ma byćn kryta ma to w nosie :shake:
-
cudo kawaler
-
Moja suka miała podobnie progesteron powyżej 7 z tym ze w 18 dniu cieczki , krycie było następnego dnia ( inseminacja ) urodzilo się 8 szczeniat . Dla tej rasy norma to 4do 6
-
Śliczne fotki , pozdrawiam