-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
[quote name='esperanza']Ogłoszenie już jest. Wszystkich chętnych do rozwieszania proszę o podanie maila.[/quote] Podeślij mi ogłoszenie. Wrzucę na serwer i podam tu linka. [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
Magdarynka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Aukcja Kluski wystawiona ponownie. -
[quote name='Maćka']Hmmm nie chce mi dojsc klucz do pelnej rejestraci na forum zalozonym przez Magdarynke :/[/quote] Maćka zaraz po tym, gdy dostałam maila o Twojej rejestracji zatwierdziłam Cię. Było to o 14:50. W między czasie były jakieś problemy z bazą. W tej chwili nie mam żadnych userów oczekujących na aktywację i Twoje konto jest aktywne. Spróbuj się zalogować, a w razie problemów daj znać, to coś zaradzimy :)
-
[quote name='Igusia']Wielkie dzieki Mandarynko:lol: :lol: :lol: Wasaka nie zajmie wiele miejsca, za to napewno bedzie sie domagac mizianka, on taka przytulanka jest:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] Miejsce się znajdzie :) Mój pies ma swoje łóżko i swój fotel, więc się podzieli, w końcu ma tylko jeden tyłek :D A mizianko też ma zapewnione :) (I znów będę spała z dwoma psami w łóżku :evil_lol: )
-
Maćka, zmień aukcję z "kup teraz" na licytację. Może jakiś oszołom Ci zdjąć aukcję i wystawić nega... I druga sprawa, usuń prośbę o nielicytowaniu. To niezgodne z regulaminem Allegro i mogą Ci admini aukcję zdjąć. Ja psie aukcje wystawiam jako prywatne, czyli nikt, kogo nie dopuszczę do licytacji nie złoży oferty w aukcji. (W "moim Allegro", w zakładce "sprzedaję" obok tytułu aukcji jest "zmień". Kliknij to, następnie kliknij "ogranicz dostęp do aukcji tylko dla zaproszonych osób", czy coś w tym stylu, wtedy Twoja aukcja również będzie aukcją prywatną.)
-
[quote name='Lara']Dwa z trzech szczeniaczkow poszly w schronisku do domkow... zostala mala czarna sunia. Jesli znalazlby sie DOMEK TYMCZASOWY dla niej to bym ja jutro zgarnela.[/quote] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1926482#post1926482"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=1926482#post1926482[/URL]