Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. Wystawiłam Spinkę na Allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=158836218[/url]
  2. [quote name='beam6'] [IMG]http://images4.fotosik.pl/290/32be83928cef688c.jpg[/IMG] Kolacyjka w miłym damskim towarzystwie (świece zabrali :( )[/quote] Michy też zabrali :evil_lol: A fotki cudne :loveu: I Samba na tym dziku :loveu:
  3. Igusia, może na podstawie [COLOR=Red][URL="http://www.dniwolontariatu.pl/zaswiadczenie.htm"][B]tego[/B][/URL][COLOR=Black] ?[/COLOR][/COLOR]
  4. [URL="http://sp5.edu.pl/allegro/darmowe_serwery_obrazow/serwery_foto.htm"][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]Lista darmowych serwerów zdjęć[/SIZE][/B][/COLOR][/URL]
  5. A Kluska dalej nie ma domu...? :shake: Ja ją cały czas wystawiam na Allegro... Nikt nie dzwonił? Nikt nie pytał o Kluskę? :-(
  6. Muszka - chora suczka, która obecnie przebywa na SGGW. [IMG]http://images14.fotosik.pl/11/9bb782a815776292.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/11/a0ff640567695d7c.jpg[/IMG]
  7. Owieczko, może Piksel...? [url]http://ostrow.schronisko.net/adopcja2536-0.html[/url]
  8. Ronja, gratuluję decyzji i... podziwiam... :cool3: 3 psiaki w mieszkaniu to spore wyzwanie :crazyeye:
  9. Lara, dzięki :oops: Esperanzo, jasne, że Ci się nie otwiera, bo właściwy adres to [url]www.niczyje.org[/url], a nie [url]www.niczyje.pl[/url] :cool3: Mogę odciążyć troche Ronję i też wystawić psiaki na Allegro. Od jakiegoś czasu nieustająco wystawiam Piksela, ale na razie bez powodzenia :(
  10. Koszmar...:placz: Ja trochę z innej beczki... Wiem, że teraz to nieważne przy tych wiadomościach, ale... zmieniła się trochę strona [COLOR=Blue][B][URL="http://www.niczyje.org"]Stowarzyszenia[/URL][/B][/COLOR]. Teraz jest więcej opcji i zarejestrowani użytkownicy, którzy dostaną specjalne uprawnienia będą mogli sami aktualizować stronę. Wkrótce na tej samej "zasadzie" będzie dostępna zupełnie nowa strona schroniska.
  11. U mnie w tej chwili nie ma żadego psa na tymczasie. Pchełka pojechała w niedzielę do domu. Z psów ze schronu na aukcjach mam jedynie Piksela.
  12. Czyli żaden z 4 maluchów, które przyjechały ze schronu z Zirką i Larą nie przeżył...:-(
  13. Ronja, to masz teraz indiańskie plemie kudłatych pysków i mokrych nosów :evil_lol:
  14. Dzięki :) Poczytalam co nieco... A w jakim wieku może być Bronek mniej więcej?
  15. Śnieżynka! Oczywiście! A Bronka sobie też jutro poszukam :)
  16. Ok, dzięki :) Jutro poszukam sobie fotek Luny.
  17. Grzebałam w tym naszym wątku i niezauważyłam, ze padły już pierwsze propozycje :cool3: Ok, zaproponuję łaciate siostrzyczki.
  18. [quote name='esperanza']Policzyłam naszych tymczasowych podopiecznych i co mi wyszło? 16 psów :crazyeye: Leon- u Agaty od wielu miesięcy Leonia- u m.jedrej Łapka- u ronji Luna- w Otrebusach Fin- w lecznicy na Tatarkiewicza Rudy- jeszcze na Tatarkiewicza Duduś- u AśkiK Misia- u pati-c Baltazar i Gąbka- u jayo Erwinka i Emirka - u Klaudyny Malinka- u Malagos Jaśminka- chwilowo u Magdarynki Bronek- u państwa Kastorka-Gutka Sad- u Gajowej[/quote] Ufff... znalazłam wreszcie tego posta :multi: Tylko wybór niewielki... Albo dzieciaki, albo duże... Leon byłby idealny, ale nie z jego charakterem... :( Czy Malinka jest jeszcze do wzięcia? I jak duża jest Luna, bo niebardzo ją kojarzę... Czy Piksel jest jeszcze w schronie? Może jego zaproponować?
  19. Jakie mamy psiaki na tymczasach...? Poszukuję pieska max 2 lata dla starszego pana... Sprawa wróciła jak bumerang. Nie wiem, może część z Was pamięta... W lecie, gdy byłam w "mojej" lecznicy wetka powiedziała mi o pewnym panu, którego piesek odszedł za TM... Pan chciał przygarnąć jakiegoś bezdomnego nieszczęśnika. Dzwoniłam wtedy kilka razy do niego, ale wyjechał. Dziś byłam w lecznicy i znów mnie wetka zagadała, bo ten pan był w lecznicy kilka dni temu i dalej czeka na pieska... Jutro do niego zadzwonię i może wreszcie uda mi się z nim pogadać. Wtedy, chyba po 3 tygodniach dzwonienia zrezygnowałam, ale skoro sprawa wróciła, to trzeba wykorzystać szansę. Reasumując: potrzebny piesek średniej wielkości, raczej spokojny. Wiek do 2 lat, ale myślę, ze jeśli będzie miał więcej, a nie będzie jeszcze staruszkiem, to może też "przejdzie". Może i suczka też mogłaby być...?
  20. Super, że i Duduś znalazł domek :cunao: Coś nam się chyba ostatnio z adopcjami znów ruszyło. Prawie codziennie jakiś szczęśliwiec do domu jedzie :multi: [SIZE=1](Tfu, tfu, żeby nie zapeszyć...)[/SIZE]
  21. Zdjęcia Zirki z nowego domku :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2521673#post2521673[/URL]
  22. [quote name='ronja']zadzwoniła dziś do mnie kobieta zainteresowana adopcją Rudiego. ja nie za bardzo kojarzę o co chodzi, bo pytała, czy jakaś młoda dziewczyna z chłopakiem sie zdecydowała (był ktoś taki w ogóle?), bo mieli dac odpowiedź w dwa dni. Ta pani jest chętna, ale całymi dniami nie ma jej w domu i chce wynająć opiekunkę, która bedzie Rudiego wyprowadzała na spacery. ma dzwonić jutro. co mam jej powiedzieć?do kogo ją skierować?[/quote] Rozmawiałam dziś z Beatą - beam6 i coś mi mówiła o chętnych na Rudiego. Kierowała wszystkich do KingiW, więc sądzę, że Kinga bedzie wiedziała o co chodzi.
  23. [quote name='ronja']Lolek urwał ucho wielkiemu kumplowi?:crazyeye:[/quote] Ronja, spadłam z fotela :megagrin: :megagrin: :megagrin: :megagrin:
  24. Lolek z wielkim kumplem :loveu: [IMG]http://images1.fotosik.pl/276/a154713c861639fe.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/225/44437ed9a7dd0c7f.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/225/5b6595068844b582.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/225/7465686aa5b64249.jpg[/IMG] [IMG]http://images4.fotosik.pl/225/30cd88e3abb8c114.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/276/95d83b1ae35835dd.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...