Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. No właśnie zostały tylko dane Stowarzyszenia i zabrakło imienia, nazwiska i numeru telefonu. W tej chwili nie można nic dopisać, ani zmienić, bo okienka, w które wpisuje się dane są nieaktywne. Napisałam już do Allegro i mam otrzymać odpowiedź w ciągu 48-72 godzin...
  2. Bo AśkaK, która założyła to konto wycofała się i wykasowała swoje dane. Allegro zawiesiło konto z powodu niepełnych danych.
  3. Dziś zaszczepiłam ślicznotę przeciwko wściekliźnie. Za dwa tygodnie wirusówki. Musze mu też zrobić EKG, bo wetce nie podoba się psie serduszko w badaniu osłuchowym... :shake: Nie ma szmerów w sercu, ale jakby serce nierówno uderzało... Ponieważ do dokładnego osłuchania psiego serducha paszcza powinna być zamknięta, a dziś było dość gorąco i mały się wyrywał, gdy mu zamykała paszczę, więc może jest wszystko w porządku... Zobaczymy, jaki będzie wynik EKG. Stwierdziła, że na choroby serca on jest jeszcze za młody, ale może to być też wada wrodzona... Oceniła go na 2 lata :p
  4. Nie wiem, czy ktoś pamięta jeszcze czarnulkę Fifi... Moja pierwsza tymczasówka... Dziś minął dokładnie roczek odkąd ma swój domek :) Byłam na urodzinach, podarowałam psi prezent (piłeczka i trochę smakołyków). Fifcia "prosiła", by pozdrowić wszystkie ciotki i przekazać, że jest bardzo szczęśliwa :)
  5. Nie mam pojęcia, czy będę w niedzielę... Cienko to widzę, bo nie mam czym dojechać (komunikacją niebardzo mogę, bo jeszcze go nie zaszczepiłam), poza tym nie wiem, czy będę miała komu "sprzedać" Czesława w niedzielę...
  6. Bajo na podwórkowe koty reaguje jak mój Chester, czyli goni.... W domu kota nie mam, więc nie wiem. Jest duża szansa, że się zaprzyjaźni. Mój futrzak goni wszystko, co się rusza i jego pierwsze spotkanie z moim królikiem nie było miłe dla królika. Jednak nauczył się, że to nasze zwierzątko i jego się nie gania. W dość krótkim czasie i pies i królik mogły przebywać bez problemu w jednym pokoju. Sądzę, ze podobnie byłoby z Bajo. Co do wielkości - w kłębie ma mniej więcej 40 cm (ciężko go zmierzyć, bo szaleje), więc jest wielkości spaniela, może troszkę mniejszy. Waży 10 kg.
  7. Taki piękny pies i nikt tu nawet nie zagląda...:shake: :placz:
  8. [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4513/kartka333ol1.jpg[/IMG] Taką pocztówkę będziemy sprzedawać w sobotę za symboliczne grosiki.
  9. Ok, ulotki zrobione dla: Bajo Munii Shippiego Toli Maniusia Kalinki Napoleona Misia-Pysia Szamana Munia Bronka Słomki Kapitana Jaskra Johnego Nadii Sada Pestki Jeśli jeszcze jakiemuś futrzakowi mam zrobić ulotkę, to proszę o sygnał. Zaraz skoryguję ulotkę Munia w takim razie :)
  10. A tego nie wiem... Dzwoniłam do ronji, ale pewnie nie może teraz gadać. Spróbuję znów za jakiś czas. Na chwilę obecną ulotki mają: Bajo Munia Shippy Tola Maniuś Kalinka Napoleon Myś-Pyś Szaman Munio Bronek Słomka Kapitan Za chwilę zrobię jeszcze ulotkę dla Pestki i Sada, o ile ktoś mi pomoże dotrzeć do jego wątku... Czy jeszcze jakiemuś psiakowi zrobić ulotkę?
  11. Munia już wysłałam, więc pewnie siedzi w Twojej skrzynce :evil_lol: Mam prośbę... Czy ktoś może mi pokazać paluchem wątek Seda, bo nie mogę go znaleźć...?
  12. [quote name='beam6']Magdarynka - Chwalipięta :diabloti:[/quote] A pewnie! Przecież to grzech gościć takie piękne futro i się nim nie chwalić :evil_lol:
  13. [I]"Uczestnicy Festiwalu będą również mogli przygarnąć pieski ze schroniska stowarzyszenia „Niczyje” w Ostrowi Mazowieckiej."[/I] Tak od razu, na Festiwalu...? Eeee, tak to Felusia vel Bayo nie wydam...:roll:
  14. [IMG]http://images21.fotosik.pl/322/1ded4d78b71d737c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/322/736817093d4649e7.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/377/4ed242952deef084.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/377/68e034af4e74e222.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/322/8d2a9aaf053e0562.jpg[/IMG]
  15. Dziś podesłałam Beacie do druku takie "laurki". Na A4 są 4, więc wyjdą takie małe karteczki do rozdawania... [IMG]http://images21.fotosik.pl/321/f6a3697b858079aa.jpg[/IMG]
  16. Ulotki to nie problem. Jeśli mam zrobić ulotki psiakom, których nie ma na niczyje.org, to poproszę o podesłanie opisu, fot i kontaktu do osoby prowadzącej adopcję. Jeśli dany futrzak ma swój watek na dogo, to wystarczy mi link do wątku i kontakt.
  17. [IMG]http://images21.fotosik.pl/318/070542d1cf4d32dc.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/374/afaf12357bae1078.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/318/e4e36394374f2bef.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/318/52ace13aa3d580c5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/318/c513ab027c0b1182.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/318/d6ef0aefb1bf7904.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/374/08d2636c7f887e9f.jpg[/IMG]
  18. Kapitan na Allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=196682646
  19. Bajo wcina "Cześkową" nutrę, więc nas pod uwagę przy tych zakupach nie trzeba brać :)
  20. Dziś "wrzuciłam" futrzaka na Allegro i na niczyje.org i czekamy na baaaaardzo dobry domek...
  21. ""Świeże psie mięso w cenie - 2 zł za kilogram"Nie można dzielić zwierząt na te do kochania i te do jedzenia - apelowali członkowie stowarzyszenia Empatia i organizacji Viva, którzy zainaugurowali Tydzień Wegetarianizmu. Podczas happeningu młodzi ekolodzy w centrum Warszawy oferowali "świeże psie mięso w promocyjnej cenie - 2 zł za kilogram"." [URL="http://wiadomosci.onet.pl/1535223,11,1,0,120,686,item.html"]więcej...[/URL]
  22. No proszę, jakie wieści :multi: I nawet do Warszawy Kluska przyjedzie :cool3: Wspaniale, że wreszcie i ona znalazła domek :multi:
  23. [quote name='beam6']Magdarynko a dałoby się zrobić zdjęcie "od przodu" :evil_lol: ? Mordki Twojego Futra ciekawam :evil_lol: :loveu:[/quote] Na specjalne życzenie - moja tymczasowa, zaspana przeokrutnie mordka :loveu: [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/95460a939b1c838c.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...