-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/347/0c53a06309c8d64a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/9a6e56ecc31f5edc.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/e5215ae0f9a50295.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/347/6dd54504c3b03f31.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/391e718ce94eeeb6.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/708ca9eda5f89a09.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/86595d5adaaa8dcf.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/5a535c3c518fa083.jpg[/IMG]
-
Obawiam się, że na szelkach będzie ciągnął jeszcze bardziej... Fakt, nie będzie się dusił, ale urwie mi rękę :evil_lol: On by sobie chętnie pobiegał, poszalał na trawce, ale nie mogę go puścić... :shake: Na razie jedyne szaleństwo, na jakie mogę mu pozwolić, to głupawka z Cześkiem w domu. Kilka takich głupawek i jest szansa, że będę miała większe mieszkanie :evil_lol:
-
Jeszcze trochę za wcześnie... W sobotę dotarliśmy do domu po 18-tej, wiec praktycznie jest u mnie 2 i pół dnia... Zaczął ciągnąć na smyczy... Dusi się ale prze dalej do przodu... Temperuję go, ale trochę czasu potrzeba... Jest spokojniejszy od mojego wariata - Chestera. Na spacerach nie goni wszystkiego co się rusza, ale za kotem wczoraj wieczorem chciał pognać... Kupiłam mu dziś inną obrożę, bo na łańcuszku zaciskowym by się chyba udusił. Bawi sie zabawkami, ale jeszcze sporadycznie. Na razie sie oswajamy. Daje wszystko ze sobą zrobić. Nie podobało mu się mierzenie temperatury, ale ani nie warknął, ani nie pokazał zębów. I uwielbia (!) drapanie nad ogonkiem :evil_lol:
-
2 roczne suczki w typie ON - obie mają fajne domki - hurra!
Magdarynka replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
Trudno, na razie musi wystarczyć ta jedna fota... Coś na niej widać, nie jest tak tragicznie :) -
2 roczne suczki w typie ON - obie mają fajne domki - hurra!
Magdarynka replied to KingaW's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images20.fotosik.pl/343/9eeb42e71a14af1bmed.jpg[/IMG] -
Birma (mix owczarka belgijskiego?) za TM
Magdarynka replied to esperanza's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
[IMG]http://images20.fotosik.pl/341/86c332086b6208ba.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/341/04b2bc5e275dfe22.jpg[/IMG]
-
A wyprany (jeszcze trochę mokry) i wyczesany futrzak tak się prezentuje... [IMG]http://images20.fotosik.pl/339/4108ec6f45e0e164.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/339/fc6c8fa7b49fcc49.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/a71d6fdda29725f9.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/ee99cfce741175b6.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/339/7356664a16232b01.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/ae36d4e5fb3e23b1.jpg[/IMG]
-
Wczoraj w schronisku "wpadł mi w oko" przepiękny psiak... Nie mogłam go tam zostawić, więc wzięłam pod pachę i jest u mnie... W schronisku był chyba miesiąc. Ma książeczkę zdrowia. 18 kwietnia został odrobaczony i odpchlony. Wczoraj odpchliłyśmy go ponownie. Dziś go wykapałam i wyczesałam. Ma mniej więcej 3 lata, jest bardzo spokojny. W kojcu mieszkał z 3 czy 4 psami i nie wykazywał najmniejszych oznak agresji. Z moim psem świetnie się dogaduje. Uwielbia być czesany, co przy jego futrze jest niebywałą zaletą :) Jest niesamowitym pieszczochem. Waży "na oko" mniej więcej 10 kg. Nieźle chodzi na smyczy. Na razie się nie odezwał, więc raczej nie jest hałaśliwy :) [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/b63c2c04cd29154d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/339/04f0870f2a74eb71.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/bd0ffdc0c2e795e8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/ab44dddab917e577.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/a7161d042e8106c7.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/f95e0f43efa88b9d.jpg[/IMG]
-
Mały kudłaty Cypisek z Ostrowi Maz. ma dom !!
Magdarynka replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Przepiękne fotki, przepięknego chłopaka :loveu: Olimpio, on ma chyba strasznie suchy nosek... Polecam maść tranową dostępną w każdej aptece bez recepty. Kosztuje niewiele a dobrze natłuści i nawilży nosek. Ostrowska Fifi (moja pierwsza tymczasówka) miała taki sam nosek, a odkąd jej pani smaruje tą maścią, to nosek jest śliczny. Posmaruj mu choć raz dziennie ten suchy nochalek...