Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. [IMG]http://images20.fotosik.pl/347/0c53a06309c8d64a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/9a6e56ecc31f5edc.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/e5215ae0f9a50295.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/347/6dd54504c3b03f31.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/391e718ce94eeeb6.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/708ca9eda5f89a09.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/86595d5adaaa8dcf.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/292/5a535c3c518fa083.jpg[/IMG]
  2. Obawiam się, że na szelkach będzie ciągnął jeszcze bardziej... Fakt, nie będzie się dusił, ale urwie mi rękę :evil_lol: On by sobie chętnie pobiegał, poszalał na trawce, ale nie mogę go puścić... :shake: Na razie jedyne szaleństwo, na jakie mogę mu pozwolić, to głupawka z Cześkiem w domu. Kilka takich głupawek i jest szansa, że będę miała większe mieszkanie :evil_lol:
  3. Jasne. Ale teraz to już chyba najgorsze za nami... Oby!
  4. Jeszcze trochę za wcześnie... W sobotę dotarliśmy do domu po 18-tej, wiec praktycznie jest u mnie 2 i pół dnia... Zaczął ciągnąć na smyczy... Dusi się ale prze dalej do przodu... Temperuję go, ale trochę czasu potrzeba... Jest spokojniejszy od mojego wariata - Chestera. Na spacerach nie goni wszystkiego co się rusza, ale za kotem wczoraj wieczorem chciał pognać... Kupiłam mu dziś inną obrożę, bo na łańcuszku zaciskowym by się chyba udusił. Bawi sie zabawkami, ale jeszcze sporadycznie. Na razie sie oswajamy. Daje wszystko ze sobą zrobić. Nie podobało mu się mierzenie temperatury, ale ani nie warknął, ani nie pokazał zębów. I uwielbia (!) drapanie nad ogonkiem :evil_lol:
  5. Jedyne jamnikowate to chyba to, które Fela wlepiła... Ma trochę rudego :) Dobrze że Sierotka ma sie lepiej :) Odrobaczą ją?
  6. Jest mniejszy od Cześka, waży dokładnie 10kg (Czesław prawie 14 kg). Właśnie wróciliśmy z lecznicy. Postanowiłam mu zrobić "przegląd techniczny". Wszystko w najlepszym porządku, psiak zdrowy jak dąb!
  7. Trudno, na razie musi wystarczyć ta jedna fota... Coś na niej widać, nie jest tak tragicznie :)
  8. [IMG]http://images20.fotosik.pl/343/9eeb42e71a14af1bmed.jpg[/IMG]
  9. [URL="http://magdarynka.prv.pl/"][B][SIZE=5][COLOR=Purple]Fotki ze schroniska.[/COLOR][/SIZE][/B][/URL]
  10. Futro jest rzeczywiście urocze :loveu: Czasem zachowuje się jak kocur, np. podczas głupawki wali łapą Chestera po głowie :evil_lol: A dziś w nocy było mi ciepło... Po prawej jedno futro, po lewej drugie futro... :p
  11. [IMG]http://images20.fotosik.pl/341/86c332086b6208ba.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/341/04b2bc5e275dfe22.jpg[/IMG]
  12. [quote name='ronja']Bajo wygląda prawie jak Czesiek!!!Śliczny jest[/quote] No właśnie... Dlatego nie mogłam go tam zostawić :)
  13. Mopcia [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/1bea70b1dd02166c.jpg[/IMG] Mopcia na smyczy [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/726e35db15bb3acf.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/2ad989cfac5d45cc.jpg[/IMG]
  14. A wyprany (jeszcze trochę mokry) i wyczesany futrzak tak się prezentuje... [IMG]http://images20.fotosik.pl/339/4108ec6f45e0e164.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/339/fc6c8fa7b49fcc49.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/a71d6fdda29725f9.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/ee99cfce741175b6.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/339/7356664a16232b01.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/ae36d4e5fb3e23b1.jpg[/IMG]
  15. Takie imię ma w książeczce... Ale myślimy nad jakimś innym...
  16. Wątek Bajo: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=65756[/url]
  17. Wczoraj w schronisku "wpadł mi w oko" przepiękny psiak... Nie mogłam go tam zostawić, więc wzięłam pod pachę i jest u mnie... W schronisku był chyba miesiąc. Ma książeczkę zdrowia. 18 kwietnia został odrobaczony i odpchlony. Wczoraj odpchliłyśmy go ponownie. Dziś go wykapałam i wyczesałam. Ma mniej więcej 3 lata, jest bardzo spokojny. W kojcu mieszkał z 3 czy 4 psami i nie wykazywał najmniejszych oznak agresji. Z moim psem świetnie się dogaduje. Uwielbia być czesany, co przy jego futrze jest niebywałą zaletą :) Jest niesamowitym pieszczochem. Waży "na oko" mniej więcej 10 kg. Nieźle chodzi na smyczy. Na razie się nie odezwał, więc raczej nie jest hałaśliwy :) [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/b63c2c04cd29154d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/339/04f0870f2a74eb71.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/bd0ffdc0c2e795e8.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/ab44dddab917e577.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/a7161d042e8106c7.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/284/f95e0f43efa88b9d.jpg[/IMG]
  18. Mopcia "lata" luzem po schronie. Nawet na smyczy już całkiem nieźle chodzi :cool3: Gumisia śliczna i wesoła dziewczynka :razz:
  19. A ja wczoraj zobaczyłam w schronisku takiego futrzaka... [IMG]http://images20.fotosik.pl/338/270263cf11bd4d40.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/338/560518254c4efc98.jpg[/IMG] ... i nie mogłam wyjść bez niego...
  20. [URL="http://www.niczyje.org/index.php?option=com_content&task=view&id=37&Itemid=72"][COLOR=Red][SIZE=6][B]Zapraszamy![/B][/SIZE][/COLOR][/URL]
  21. [quote name='Aggie']Jakby tu nazwać małego bez oczka - propozycje?[/quote] Dziś co prawda jeszcze nie piątek, ale może Pankracy?
  22. To ja poproszę o jakieś opisy tych psiaczków, bym mogła je wrzucić na Allegro. Czy jest więcej fotek tego przystojnego kawalera?
  23. Przepiękne fotki, przepięknego chłopaka :loveu: Olimpio, on ma chyba strasznie suchy nosek... Polecam maść tranową dostępną w każdej aptece bez recepty. Kosztuje niewiele a dobrze natłuści i nawilży nosek. Ostrowska Fifi (moja pierwsza tymczasówka) miała taki sam nosek, a odkąd jej pani smaruje tą maścią, to nosek jest śliczny. Posmaruj mu choć raz dziennie ten suchy nochalek...
  24. Uprzejmie donoszę, że Piksel jest już w nowym domu. Nowa pani zachwycona czarną, kudłatą, liżącą wszystkich przylepą :loveu: [SIZE=1]Jeszcze jedna z wielu fotek zrobiona podczas pobytu Piksela u mnie...[/SIZE] [IMG]http://images21.fotosik.pl/162/591185ac691724e1.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...