Jump to content
Dogomania

Magdarynka

Members
  • Posts

    1689
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Magdarynka

  1. [IMG]http://images29.fotosik.pl/72/bf44e3e9158f0a6d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/391/e680768c85a66692.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/71/1c3c39d76976624a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/391/bb5a7659db0bc456.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/71/f485d5e4aa10ad37.jpg[/IMG]
  2. Bardzo proszę :) Dzisiejsza głupawka... [IMG]http://images21.fotosik.pl/391/5d069dddc704bca1.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/59/6848483a53409cc4.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/71/343bedf633c91653.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/59/9a783c554e638794.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/59/272dbb2d6bdbfe09.jpg[/IMG]
  3. Ok, to może na Allegro kupić? Tam pewnie będzie karma i dla Berga i dla Kory. Chyba, że jednak może być ta tańsza z hurtowni? W razie czego mogę karmę przechować jakiś czas, ale ktoś musiałby ją ode mnie odebrać i dostarczyć psom. Ewentualnie po 18-tej teoretycznie jestem wolna i mogę z kimś pojechać do psiaków.
  4. W sobotę wybieramy się ronją do hurtowni o ile dostane kasę. A jeśli dostanę i pojedziemy, to mogę założyć za karmę i dla Szamana i dla Berga i dla Kory. Nie wiem tylko, czy się zabierzemy z taką ilością karmy, bo ja dla swoich tez chce 15 kg worek karmy kupić...
  5. Zapomniałaś jeszcze o tej włochatej narzucie na łóżko... To z Podhalańczyka? ;)
  6. [quote name='Fela']A propos sprawdzonego domku. Czy ktoś ten dom w ogóle sprawdzał :cool3: . A może tu się psy przerabia na podkłady kolejowe, hę?[/quote] Tak, ja sprawdzałam :eviltong:
  7. Sobotni poranek... [IMG]http://images30.fotosik.pl/62/0632a6aa13978b25.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/62/4bedb0fbae0ef04e.jpg[/IMG]
  8. Ale głupawy! :evil_lol: Czyżbyś pokazywała swoim psiuchom wątek Felka? ;)
  9. [quote name='jayo']Kinga, czy my jestesmy wrozki? wzrost widac golym okiem, wieku nie widac nijak, bo nie mamy nawet czasu zagladac w zeby, a o charakterze psow w ogole ciezko rozprawiac - bo jak doswiadczenie uczy - w domach okazuja sie byc zupelnie inne niz w schronie.. Ale zdaje sobie sprawe, ze cos trzeba napisac - bardziej chyba nasze wyobrazenia o temacie niz fakty. Magdarynka, czy widzisz zdjecia? A jak wolisz inna rozdzielczosc, powiedz jaka - wysle. Wszystkie psiaki, ktore sa na zdjeciach zamieszczonych wydaja sie warte wspomnienia - z uwaga, ze Grzybek wymaga leczenia i dlatego piekny nie jest.[/quote] Widzę fotki, natomiast jeśli chodzi o wzrost to sprawa nie jest czasem tak oczywista... Często psiaki na fotkach wydaja sie być mniejsze lub większe niż są w rzeczywistości dlatego tez wolałabym konkrety... Natomiast jeśli chodzi o wiek, to każdy psiak powinien mieć książeczkę zdrowia, w której jest wpisana przez pracownika schroniska orientacyjna data narodzin psa. U Felka w książeczce w rubryce "data urodzenia" jest 2004. Co prawda weci oceniają go na rok mniej, ale już orientacyjnie wiadomo czy młody psiak, czy staruszek... Im więcej konkretów tym większe szanse na adopcję... Mam jednak świadomość, że psów jest bardzo dużo i nie ma czasu, żeby poświęcić każdemu tyle czasu ile by się chciało... Reasumując: wiem, że wyżej nerek nie podskoczysz, więc napisz co wiesz, a w każdej chwili opisy można uzupełnić :)
  10. Czupurek i Kumpel są już na Allegro i na [url]www.niczyje.org[/url] Czekam na kolejne psiaki :)
  11. Czupurek na Allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=225782537[/url] Za kilka chwil wrzucę go również na [url]www.niczyje.org[/url]
  12. Kumpel na Allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=225770439[/url] Za kilka chwil wrzucę go również na [url]www.niczyje.org[/url]
  13. Czy ktoś sprawdzał, czy ten sznaucerek nie ma chipa? Wszystkie psiaki, które chcecie "pokazać światu" bardzo proszę mi podesłać na adres: [email][email protected][/email] Poproszę opis, fotki i kontakt do osoby zajmującej sie adopcją danego psa. Wrzucę psiaki na Allegro i na [url]www.niczyje.org[/url]
  14. Mogę ja wziąć pod pachę i pojechać metrem, autobusem, czy czymkolwiek ale albo jutro, albo jeśli w poniedziałek to po 18-tej.
  15. Zafunduj im piętrowe łózko :p Przy okazji poćwiczą agility :evil_lol:
  16. Ronja, to Twój trzeci psiak z Ostrowi... Powinnaś chyba dostać dyplom za zmniejszanie bezdomności Ostrowskich psiaków :evil_lol: Gratuluję decyzji :happy1:
  17. Ronja, wpadnij do nas z Pysiulką, to ją chłopaki pomęczą ;)
  18. [IMG]http://images26.fotosik.pl/51/25436e1701bad95a.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/51/8b4271219b12dade.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/51/3e9a399a2586d22a.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/51/627bfcddd1bab6dd.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/51/02ab579b0896e36d.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/51/7b32f643f0f63b6a.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/51/4465a1a16bb65208.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://images29.fotosik.pl/49/3a2ef9ad81a9335d.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/49/39a258d9d7115676.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/49/a0cd5ae46e26be8f.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/49/c38ff592259979bb.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/49/6d0923ac00ed7478.jpg[/IMG]
  20. Hmmm... ja praktycznie nic z nimi nadzwyczajnego nie robię... Wyprałam je 2 tygodnie temu w szamponie sosnowym z olejkiem norkowym, czeszę je 2, 3 razy w tygodniu i to wszystko...
  21. Pan kuleczek stracił wczoraj głowę... :p Czesław mu urwał... Hantelek jest solidniejszy, więc może trochę "pożyje".
  22. [IMG]http://images24.fotosik.pl/48/91e13e42392174fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/48/0c13a93d066421c7.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/48/459421147d044e91.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/48/6ce3fc33ee4a0850.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/48/0205d1af608bf9fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/48/5678c2170a0270da.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/48/84e446a6a12fb13e.jpg[/IMG]
  23. Pytanie z Allegro: "jakiej one beda wielkosci?"
×
×
  • Create New...