-
Posts
1689 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magdarynka
-
[IMG]http://images29.fotosik.pl/72/bf44e3e9158f0a6d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/391/e680768c85a66692.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/71/1c3c39d76976624a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/391/bb5a7659db0bc456.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/71/f485d5e4aa10ad37.jpg[/IMG]
-
Bardzo proszę :) Dzisiejsza głupawka... [IMG]http://images21.fotosik.pl/391/5d069dddc704bca1.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/59/6848483a53409cc4.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/71/343bedf633c91653.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/59/9a783c554e638794.jpg[/IMG] [IMG]http://images13.fotosik.pl/59/272dbb2d6bdbfe09.jpg[/IMG]
-
Ok, to może na Allegro kupić? Tam pewnie będzie karma i dla Berga i dla Kory. Chyba, że jednak może być ta tańsza z hurtowni? W razie czego mogę karmę przechować jakiś czas, ale ktoś musiałby ją ode mnie odebrać i dostarczyć psom. Ewentualnie po 18-tej teoretycznie jestem wolna i mogę z kimś pojechać do psiaków.
-
:sadCyber:
-
[quote name='jayo']Kinga, czy my jestesmy wrozki? wzrost widac golym okiem, wieku nie widac nijak, bo nie mamy nawet czasu zagladac w zeby, a o charakterze psow w ogole ciezko rozprawiac - bo jak doswiadczenie uczy - w domach okazuja sie byc zupelnie inne niz w schronie.. Ale zdaje sobie sprawe, ze cos trzeba napisac - bardziej chyba nasze wyobrazenia o temacie niz fakty. Magdarynka, czy widzisz zdjecia? A jak wolisz inna rozdzielczosc, powiedz jaka - wysle. Wszystkie psiaki, ktore sa na zdjeciach zamieszczonych wydaja sie warte wspomnienia - z uwaga, ze Grzybek wymaga leczenia i dlatego piekny nie jest.[/quote] Widzę fotki, natomiast jeśli chodzi o wzrost to sprawa nie jest czasem tak oczywista... Często psiaki na fotkach wydaja sie być mniejsze lub większe niż są w rzeczywistości dlatego tez wolałabym konkrety... Natomiast jeśli chodzi o wiek, to każdy psiak powinien mieć książeczkę zdrowia, w której jest wpisana przez pracownika schroniska orientacyjna data narodzin psa. U Felka w książeczce w rubryce "data urodzenia" jest 2004. Co prawda weci oceniają go na rok mniej, ale już orientacyjnie wiadomo czy młody psiak, czy staruszek... Im więcej konkretów tym większe szanse na adopcję... Mam jednak świadomość, że psów jest bardzo dużo i nie ma czasu, żeby poświęcić każdemu tyle czasu ile by się chciało... Reasumując: wiem, że wyżej nerek nie podskoczysz, więc napisz co wiesz, a w każdej chwili opisy można uzupełnić :)
-
Czy ktoś sprawdzał, czy ten sznaucerek nie ma chipa? Wszystkie psiaki, które chcecie "pokazać światu" bardzo proszę mi podesłać na adres: [email][email protected][/email] Poproszę opis, fotki i kontakt do osoby zajmującej sie adopcją danego psa. Wrzucę psiaki na Allegro i na [url]www.niczyje.org[/url]
-
Malenka Bródka-Drutka (Ostrów Maz.) - ma dom u nas!!!
Magdarynka replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Ronja, to Twój trzeci psiak z Ostrowi... Powinnaś chyba dostać dyplom za zmniejszanie bezdomności Ostrowskich psiaków :evil_lol: Gratuluję decyzji :happy1: -
[IMG]http://images26.fotosik.pl/51/25436e1701bad95a.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/51/8b4271219b12dade.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/51/3e9a399a2586d22a.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/51/627bfcddd1bab6dd.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/51/02ab579b0896e36d.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/51/7b32f643f0f63b6a.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/51/4465a1a16bb65208.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images29.fotosik.pl/49/3a2ef9ad81a9335d.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/49/39a258d9d7115676.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/49/a0cd5ae46e26be8f.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/49/c38ff592259979bb.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/49/6d0923ac00ed7478.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://images24.fotosik.pl/48/91e13e42392174fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/48/0c13a93d066421c7.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/48/459421147d044e91.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/48/6ce3fc33ee4a0850.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/48/0205d1af608bf9fd.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/48/5678c2170a0270da.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/48/84e446a6a12fb13e.jpg[/IMG]
-
Matkę zabił samochód,wszystkie maluchy w nowych domach
Magdarynka replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Pytanie z Allegro: "jakiej one beda wielkosci?"