Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. Ja porozwieszam jak bede w Lodzi na poczatku lipca. [B]Czarodziejko[/B], moglabys uzyc swoich czarow i zmienic tytul watku na np. "przez moja postepujaca chorobe musze ja oddac". To sa slowa Kasi, a ze dla kazdej dogomaniaczki oddanie wlasnego psa, to ogromna tragedia, zajrzy tutaj wiecej osob.
  2. [quote name='siekowa']... jak będę miała więcej czasu to porobię jej ogłoszenia.[/QUOTE] Siekowa, Sonia ma zamowione ogloszenia na 50 portalach (lista na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA%21-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-%21%21%21-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07"]http://www.dogomania.pl/threads/184745-Wielki-BAZARRRRO-OG%C5%81OSZENIA!-Ca%C5%82y-pakiet-TYLKO-15z%C5%82-!!!-Na-wrzesi%C5%84skie-psiaki.31.07[/URL] ). Jesli przyjda Ci do glowy inne, prosze, wstaw. Anita, brawo!
  3. [quote name='Alekssandra'] jej Panstwo nie sa bardzo wylewni ale sa szczesliwi, ze ja maja.[/QUOTE] I o to w tym wszystkim chodzi :lol:
  4. Lika, Aleksandra ja kocha, my ja kochamy... Tylko ten jej domek jeszcze sie o niej nie dowiedzial. Musze sprawdzic, jak wygladaja ogloszenia Lusi. Chyba juz minal miesiac od rozpoczecia tych powtarzanych, wiec sie skoncza. Musze je odnowic, ale trzeba tez znalezc jakies dodatkowe zrodlo poinformowania swiata o tej kochanej suni. Macie jakies pomysly?
  5. Oby Pani sie zdecydowala!!! Tak bardzo bym chciala, zeby moj pupil Lasuch znalazl dobry dom. Aleksandro, a w tej gazecie nie maja platnych ogloszen psiakow? Bo to moze znow minac troche czasu, zanim cos zdecyduja. Dziewczyny, prosze zajrzyjcie na watek z mojego ostatniego banerka. Strasznie wspolczuje Kasi, ktora go zalozyla. Im wiecej osob bedzie podnosilo watek, tym wieksza nadzieja, ze jakies dobre zerduszko pomoze...
  6. Kasiu, trzymaj sie. Cala dogomania jest z Toba! I nie martw sie o Sonie, znajdzie dobry domek i bedziesz miala wiadomosci o niej. Do "zobaczenia" po Twoim powrocie.
  7. [B]Funia[/B], mysle, ze warto. [B]Kasiu, Anita[/B], poprosilam o wstawienie obu telefonow. Jesli Kasia nie bedzie mogla odebrac, to mysle, ze zainteresowani zadzwonia do Anity.
  8. Ogloszenia zamowione, beda na 50 portalach. Kasiu, jesli ktos sie zglosi z jakichkolwiek ogloszen, to prosze pamietaj, ze na dogo zawsze znajdzie sie ktos, kto moze sprawdzic potencjalny dom. Transport tez zorganizujemy, zobowiazuje sie go oplacic. Potrzebny bylby tylko numer telefonu kogos z dogo, do kogo moglabys zadzwonic, zeby podac namiary, bo chyba dostepu do netu nie bedziesz miala? Moj numer chyba odpada, bo to do Finlandii. Cioteczki, ktora moglaby podac Kasi swoj numer?
  9. Kasiu, ja jednak zamowie ogloszenia. Tylko do kogo podac kontakt kiedy bedziesz w szpitalu?
  10. Aman, bede w Lodzi ok. 5-8 lipca. Jak sie z Toba skontaktowac, mozesz podac na PW numer telefonu?
  11. Miejmy nadzieje, ze Maxiu da sie "odlowic". Biedny, nie wie, ze to dla jego dobra. Cioteczki, prosze, zajrzyjcie na watek z mojego ostatniego banerka. Tragedia nie tylko psa, ale i dziewczyny. Bardzo Jej wspolczuje. Podnoszenie watku moze pomoc, a nuz znajdzie sie jakies serduszko...
  12. Moge oplacic na bazarku ogloszenia dla suni, ale nie wiem, czy nie lepiej szukac jej domu wsrod "swoich", zeby byl z nia kontakt. Kasiu, jak myslisz, co robic? Kasiu, moze przeniesienie watku z lubelskiego na ogolny pomoze, tam znacznie wieksza ogladalnosc. Popros moda o przeniesienie.
  13. Kama, to wplata 20 zl za 1 miesiac, reszta to dodatkowy datek na dobry poczatek.
  14. A kiedy bedzie mozliwa ta druga sterylka?
  15. Moze ta pani, ktora wczesniej wziela jego kolezanke, zlituje sie ktoregos dnia nad Barnaba...
  16. No bo nikt nic nie pisze o sterylce. Mila ucichla, a chyba lepiej zrobic sterylke szybko, bo jak sunia bedzie miala cieczke, to znow trzeba bedzie czekac, i z tego co czytam, to na bank bedzie to sterylka aborcyjna.
  17. Przeslijcie, prosze, numer konta. Trzeba tu jakos sciagnac wiecej ciotek...
  18. Dziewczyny, tak jak pisala bico, zgloscie sunie na [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29/page6"]http://www.dogomania.pl/threads/184498-Akcja-STERYLIZACJA-%28by-bezdomniak%C3%B3w-by%C5%82o-mniej%29/page6[/URL] . Sa tam pieniadze na sterylki bezpanskich sun, trzeba tylko przeslac fakture. Jesli nie dostaniecie calej sumy, a 30 zl bico nie wystarczy, ja doloze reszte. Trzymam kciuki, a w miedzyczasie sprobuje dokleic sobie banerek. Bez kciukow tez chyba dam rade :lol:.
  19. Dziewczyny, to jest gdzies banerek suni z napisem na nim? Dokleilabym do swojej sygnaturki, ale nie wiem jak dodac napis, i razem to troche dlugie. Powysylalyscie troche PW z prosba o pomoc i z zaproszeniem na watek? Troche tu Was malo.
  20. Moze jednak ktos sie ulitowal i ja przygarnal? Kama wpisz mnie na 20zl miesiecznie.
  21. Biedne te psiaki, jak musza byc zestresowane, ze robia sie tak agresywne w stosunku do zyczliwych sobie osob. Mam nadzieje, ze z kolezanka wszystko w porzadku. A czy Lasuch tez byl na spacerze? Dostalas jakas odpowiedz z gazety w sprawie kacika ogloszen dla psiakow? Pytam, bo nie wiem juz jak pomoc Lasuchowi. Ogloszenia nie skutkuja, mial juz tak dlugo odnawiane. Mam jeszcze nadzieje, ze gazeta by pomogla, tylko tak z daleka nie wiem jaka.
  22. Bardzo bym chciala, zeby Lasuch znalazl dobry domek. Nie wiem nad czym tu myslec, brac i kochac. Miejmy nadzieje, ze pani przywiaze sie do Saby i juz jej nie odda. Ja mam sunie, ktora zostala oddana przez pana po 2 miesiacach. Nawet nie odwiozl jej do schroniska, tylko zadzwonil, zeby ja zabrac. Tak bardzo nie chciala wracac do schroniska. Jak ja zabierali, wczepiala sie pazurkami w pana. A teraz jest naszym oczkiem w glowie... Wszystko dobre, co sie dobrze konczy.
×
×
  • Create New...