hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
hesia replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Mnie sie tez list podoba, ale dobrze byloby dom sprawdzic i porozmawiac o sterylce, pytajac tez o poprzednia sunie. Czy miala kiedykolwiek szczeniaki? Jesli rodzina ok i szczeniakow nie bylo, to moze podpisza w umowie, ze wysterylizuje sunie. Mialybyscie fundusze na sterylke nastepnej suni. Ale jesli poprzednia sunia miala szczeniaki, to ja bym tez byla za sterylka. -
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
hesia replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Iskra, masz PM. -
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
hesia replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Aniu, a jak jej lapki i stan ogolny? Rozmawialyscie z wetem o sterylce? czy sunia nie jest na to zbyt mloda? Jaki jest koszt sterylki? -
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
hesia replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iskra73']350 zl od suczki - masakra. Ale moze z Ania znajdziemy taniej .[/quote] To rzeczywiscie masakra :angryy:. W innych schroniskach robia to po ok. 100-150zl. Taka sume bylabym w stanie pokryc. Popytajcie, moze dla pieska schroniskowego bedzie jakas znizka. -
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
hesia replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Aniu, a jaka jest u Was cena sterylki? -
połamana Jeżynka.Już dawno w swoim własnym domku!!!
hesia replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
28go przelalam na konto Jezynki 250zl za bazarek Cioteczki YBOT. Cioteczko, dziekuje. -
Ulka18, wyslalam Ci PM kilka dni temu, bo nie wiem czy trzeba podawac imie suni do sterylki, czy tylko pisac "na sterylizacje". Prosze, odpisz (tutaj na watku, lub PM). Dzieki.
-
Aniu, a jesli nie u Mosii, to nie znalazlby sie jakis platny DT w Radomiu? Do czasu znalezienia domu bylby blizej Ciebie, a i moze taniej niz w hotelu. A dom znajdzie, to tylko kwestia czasu.
-
Głuchy, Niedowidzący, Staruńki Cywilek już za Tęczowym Mostem
hesia replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Asiu, mnie tez zrobilo sie jakos miekko, gdy przeczytalam Twoj ostatni wpis. Moze pokochaja Cywilka tak, ze bedziesz mogla napisac, ze on juz w swoim domku, nie tymczasowym. Przeciez ci ludzie zyskuja na tym nie mnie niz Cywilek - dziadek i wnuczka zdrowie (spacery), a babcia spokoj (ich spacery;) ) i towarzystwo. No i najwazniejsze - milosc Cywilka. Bardzo sie ciesze, ze po tylu latach Cywilek ma wreszcie dobrze i trzymam za niego kciuki. A czy on nie probuje uciekac tak jak z hurtowni? -
Głuchy, Niedowidzący, Staruńki Cywilek już za Tęczowym Mostem
hesia replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Asiu, to ja jeszcze bardziej chyle czola przed Toba:modla:, choc myslalam, ze juz bardziej nie mozna. Daj znac, kiedy przyjdzie czas na sterylke. Ciesze sie, ze Cywilek ma tam dobrze. Moze go pokochaja tak, ze nie beda chcieli oddac. -
Głuchy, Niedowidzący, Staruńki Cywilek już za Tęczowym Mostem
hesia replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Asiu, a docelowo to on bedzie w mieszkaniu, czy w budzie? Dobrze mu bedzie u tych ludzi? A czy ta sunia z tych dwu pozostalych jest wysterylizowana? Bo ona zdaje sie jest w kojcu z pieskiem. Moze jej zostawic ten kojec, albo zlozymy sie na sterylke? -
Głuchy, Niedowidzący, Staruńki Cywilek już za Tęczowym Mostem
hesia replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Asiu, a on ma jakas bude? Idzie lato, teraz nie musi byc bardzo ciepla, byleby mial sie gdzie schowac. Pozniej dozbieramy na ciepla. A kiedy kojec bedzie gotowy? -
Głuchy, Niedowidzący, Staruńki Cywilek już za Tęczowym Mostem
hesia replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Asiu, a na jakie konto wplacac? -
Aniu, ja tez wplacilam wczoraj, ale niestety nie zauwazylam ze jest nowe konto i wplacilam na konto Doroty. To moze opoznic nieco wplate, ale mam nadzieje, ze wkrotce i ona dotrze.
-
Aniu, nie martw sie, jakos sie uzbiera. Ja tez wplacilam dzisiaj na Rudego (bedzie z konta Krystyny S).
-
Sunia widzac ze nie ma odwrotu, weszla za pieskiem do mieszkania. Po nocy spedzonej u mnie, nastepnego dnia wychodzila i wchodzila za nim do domu juz bez zamykania za nia drzwi. Dlugo nie dala sobie zalozyc smyczy, ale szeleczki pomogly. Jesli taka wersja odpada, to moze tak jak dziewczyny czasem robily, uzyc w pokarmie czegos na uspokojenie?
-
A moze zlapac go na Rudiego - "wypozyczyc" Rudiego z hotelu, pokazac Rokiemu, i jesli wejdzie za Rudim na klatke schodowa, ktos z tylu zamknie drzwi. Mnie sie kiedys tak udalo z kompletnie dzika sunia. Weszla za mlodym pieskiem ktorym sie opiekowala, a ktorego zabralam dzien wczesniej.
-
Na stronie petycji pod podpisem Dogomanii podany jest link: [URL]http://www.ozzy.4.pl/[/URL] Prosze, czy noze ktos sprawdzic, czy jest on poprawny. Mnie otwiera sie tylko pusta strona!
-
Domek znalazł maleńką Mirulkę :-)) Kto jest bardziej szczęśliwy?
hesia replied to Fela's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fela'][I]No i jeszcze prosimy nieśmiało o pomoc finansową w dokładnym zdiagnozowaniu i leczeniu maleństwa. :oops:[/I][/quote] Fela, a na jakie konto? -
KarOla, ja mialam podobny koopkowy problem z moja sunia. Wet nic nie znalazl, ale pani laborantka na wlasna reke zrobila dodatkowe badania krwi, moczu, itd. i znalazla b. zlosliwe bakterie. Nazwy nie pamietam, ale to byly te same, co w glosnej sprawie niemowlat w lodzkim szpitalu. Po 3 tygodniach antybiotyku, wszystko wrocilo do normy. Moze sprawdz.
-
Aniu, ciesze sie, ze bedziesz miala Minimini, jak i z tego, ze checia pomocy zwierzetom "zarazasz" Twoich znajomych. Ulka, przyznam, ze po Twoim liscie tez probowalam napisac na korso, ale nie mialam mozliwosci, bo zawsze dostawalam ostrzezenie, zeby nie uzywac wulgaryzmow. Napisalam o tym do Admina korso (zalaczajac tekst), aby poprawil filter, bo nie widze zadnego wulgaryzmu. Tekst byl taki: "Aby bylo jasne: jestem wegetarianka, moje psy jedza karme dla psow, czyli odpadki. W roku 1991 pewien pan napisal list do Polityki w ktorym udowadnial (powolujac sie na wyliczenia kolegi), ze braki w zaopatrzeniu w mieso w Polsce sa spowodowane tym, ze mieso to w ogromnej wiekszosci jest zjadane przez psy. Gdyby list ten nie byl zalosny, nadawalby sie do kabaretu. Zycie zweryfikowalo teorie tego pana. List ten przypomnial mi sie, kiedy czytalam wpisy na tej stronie o dzieciach niedoleczonych i niedozywionych. A na pytanie dlaczego trzeba utrzymywac schroniska, odpowiem tak: bo to czlowiek zgotowal zwierzetom taki los, a one za to placa. Bo zyjemy w panstwie demokratycznym, gdzie niektorzy tak jak ja chca utrzymywac zwierzeta i chca aby ich podatki przeznaczone byly na schroniska, tak jak niektorzy chca utrzymywac samochody zanieczyszczajace srodowisko spalinami choc wszyscy musza placic podatki na ochrone srodowiska, a jeszcze inni chca miec dotacje np. na filharmonie, czy biblioteki. Ale aby to zrozumiec, nie wystarczy czytanie "ksionzek". Potrzebna jest tez wrodzona inteligencja i troche wrazliwosci. A co do wlascicieli psow, to zgadzam sie, ze nie powinni wypuszczac psow bez nadzoru i sprzatac po swoich pupilach. Ja tak robie, tylko ze chcialabym aby za podatki placone m. inn. przez wlascicieli, wystawiono wiecej smietniczek, bo inaczej to zawracanie Wisly kijem. "
-
Aniu, bardzo mi przykro, ze Twoja akcja rozwieszania plakatow spotkala sie z taka reakcja strazy. Pewnie musicie z kolezankami znalezc jakies miejsca przeznaczone na wywieszanie ogloszen. A jesli chodzi o przekonanie ludzi aby uwierzyli, ze psy ze schroniska sa przekochane, to jedna z mozliwosci jest pokazanie im tego na przykladzie wlasnego pieska. Zycze powodzenia z Minimini.
-
Aniak, pieniadze na sterylizacje Minimini sa juz sa na koncie schroniska. Jesli chcesz sunie zaadoptowac, to popros mame zeby zadzwonila i dowiedziala sie o termin (telefon 017 - 583 15 32).