hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
hesia replied to aganela's topic in Już w nowym domu
No to trzymam kciuki, aby wszystko dobrze poszlo. Az dziw, ze nikt sie nie dobija o tak piekna sunie. Moze po sterylce szybciej znajdzie dom, bo ze znajdzie, nie watpie. Trzeba tylko bedzie uaktualnic ogloszenia. Nawet jesli DS bylby gdzies dalej, to transport jakos sie zalatwi. -
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
hesia replied to aganela's topic in Już w nowym domu
Anagela, co tu tak cicho? Jak sunia, kiedy sterylka? -
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
hesia replied to aganela's topic in Już w nowym domu
Jesli masz rzeczy na bazarek, to moze wystaw. Jak nie Larze, bo znajdzie wczesniej dom, to pomozesz innym pieskom. Na dogo potrzeb jest masa. -
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
hesia replied to aganela's topic in Już w nowym domu
Aganela, ustalilas termin sterylki? -
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
hesia replied to aganela's topic in Już w nowym domu
[quote name='aganela']heh wystarczy umówić sunię do weta,wtedy konkretnie znała bym bliższe info! [/quote] To jesli mozesz, umow sunie i podaj mi na pw numer konta. -
Onka PODKARPACIE!już szczęśliwa!!.. wśród lasów:))
hesia replied to aganela's topic in Już w nowym domu
Aganela, a kiedy mozesz sunie wyterylizowac jesli oplace sterylke? -
Alez one sliczne! Ale lepiej, zeby nie bylo ich wiecej. [B]Kropka[/B], moze po jednej by czasowo oddala. W tym czasie trzy pozostale pilnowalyby kur, a za to nie mialaby klopotow ze szczeniaczkami. Moze wytlumaczyc jej, ze szczenne nie pilnuja dobrze, bo mysla o szczeniakach ;). Na jej poziomie moze cos jej sie wcisnie. Tylko, gdzie je przetrzymac po sterylce?
-
[quote name='missieek']Nora szuka sponsora...... na sterylke i mini ruda suczka, jeszcze bez imienia[/quote] Na jedna wplata poszla
-
Głuchy, Niedowidzący, Staruńki Cywilek już za Tęczowym Mostem
hesia replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Asiu, ja juz od dawna traktuje ten dom jako staly. To bylaby tragedia dla Cywilka gdyby teraz znow musial isc do innego domu. A jak on, zmienil zwyczaje, czy dalej ucieka na samotne spacery? -
Dziewczyny, ja tez mam zaufanie do Missieek, ale procz zaufania potrzebny tez numer konta, a tego niestey nie mam. Dlatego wplacalam na numer podany na pierwszej stronie watku.
-
Wplacilam na sterylke 1 suni (u zaprzyjaznionego weta;)).
-
Angelka jest sliczna. A pysio jamniczki rzeczywiscie rozczula. Dawno to bylo jak sie rejestrowalam na dogo, wiec nie pamietam, ale zdaje mi sie, ze po rejestracji dostaje sie emaila na ktory trzeba odpowiedziec (kliknac na podany w liscie watek), i wtedy dopiero konto jest aktywne. W ten sposob na wielu forach, a takze listach do podpisu uwierzytelnia sie nowego czlonka.
-
missiek, ja mysle, ze decyzja nalezy do Ciebie, ale jesli moge radzic, to przeznaczylabym "nadwyzke" na kotki. na Mike i Sare uzbieramy, jak przyjdzie ich czas.
-
Jak Psotka dzisiaj? Dochodzi do siebie? Wplacilam dzisiaj na sterylke nastepnej suni.
-
[quote name='Zmysł']tak, to jest ok. 700 zł[/quote] Zmysl, przypomnij prosze, numer konta na ktore mozne wplacac na Bariego.
-
wplacilam na sterylizacje 1 suni, tylko ze z pospiechu wyszlo mi "[FONT=Arial]zwierzaki pod opieka andeli", zamiast angeli :oops:. Ale to chyba nie problem.[/FONT]
-
Zgredek błaga o ratunek - czy pomożecie??? Zgredek za TM.
hesia replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gosiu, to tylko gdyby mial miec operacje oczka, bo ma zcme. Ale to moze zbyt ryzykowne. On tak jak jest, tez jest teraz szczesliwy. -
Zgredek błaga o ratunek - czy pomożecie??? Zgredek za TM.
hesia replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No tak, to rzeczywiscie problem. Zgredzio, trzymaj sie!