Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. Nikt nie pomoze? Wystarczyloby, zeby 7 osob oplacilo po jednym dniu suni w klinice. Ona tam sie meczy, bo nie dosyc, ze samotna, to jeszcze w czasie cieczki napastuja ja okoliczne psy! I nie byloby co pol roku nowych maluchow. Pomocy!
  2. Moze zmien tytul i dodaj, ze zbieracie na sterylke, albo, ze szukacie DT na 7 dni. Kazde 10-20 zl to juz cos. Jesli znajdzie sie DT, albo uzbiera na 7 dniowy pobyt w klinice, to ja oplace sterylke.
  3. No to trzymam kciuki, aby wszystko dobrze poszlo. Az dziw, ze nikt sie nie dobija o tak piekna sunie. Moze po sterylce szybciej znajdzie dom, bo ze znajdzie, nie watpie. Trzeba tylko bedzie uaktualnic ogloszenia. Nawet jesli DS bylby gdzies dalej, to transport jakos sie zalatwi.
  4. Anagela, co tu tak cicho? Jak sunia, kiedy sterylka?
  5. Jesli masz rzeczy na bazarek, to moze wystaw. Jak nie Larze, bo znajdzie wczesniej dom, to pomozesz innym pieskom. Na dogo potrzeb jest masa.
  6. Aganela, ustalilas termin sterylki?
  7. [quote name='aganela']heh wystarczy umówić sunię do weta,wtedy konkretnie znała bym bliższe info! [/quote] To jesli mozesz, umow sunie i podaj mi na pw numer konta.
  8. Aganela, a kiedy mozesz sunie wyterylizowac jesli oplace sterylke?
  9. Kropka, jestem pelna podziwu dla Ciebie i Twojej Mamy. Jestescie wspanaiale! [SIZE=1]Zglosze sie ponownie, jesli tylko sterylki beda mozliwe.[/SIZE]
  10. Alez one sliczne! Ale lepiej, zeby nie bylo ich wiecej. [B]Kropka[/B], moze po jednej by czasowo oddala. W tym czasie trzy pozostale pilnowalyby kur, a za to nie mialaby klopotow ze szczeniaczkami. Moze wytlumaczyc jej, ze szczenne nie pilnuja dobrze, bo mysla o szczeniakach ;). Na jej poziomie moze cos jej sie wcisnie. Tylko, gdzie je przetrzymac po sterylce?
  11. Edi, a jest mozliwosc wysterylizowania tych sun na lancuchach? Nie moge pomoc inaczej,ale moglabym oplacic 1-2 sterylki.
  12. [quote name='missieek']Nora szuka sponsora...... na sterylke i mini ruda suczka, jeszcze bez imienia[/quote] Na jedna wplata poszla
  13. Jolu, o ile dobrze doczytalam, to jedna koteczka wciaz czeka na sterylke. Prosze, podaj mi numer konta, oplace.
  14. Asiu, ja juz od dawna traktuje ten dom jako staly. To bylaby tragedia dla Cywilka gdyby teraz znow musial isc do innego domu. A jak on, zmienil zwyczaje, czy dalej ucieka na samotne spacery?
  15. Dziewczyny, ja tez mam zaufanie do Missieek, ale procz zaufania potrzebny tez numer konta, a tego niestey nie mam. Dlatego wplacalam na numer podany na pierwszej stronie watku.
  16. Wplacilam na sterylke 1 suni (u zaprzyjaznionego weta;)).
  17. Angelka jest sliczna. A pysio jamniczki rzeczywiscie rozczula. Dawno to bylo jak sie rejestrowalam na dogo, wiec nie pamietam, ale zdaje mi sie, ze po rejestracji dostaje sie emaila na ktory trzeba odpowiedziec (kliknac na podany w liscie watek), i wtedy dopiero konto jest aktywne. W ten sposob na wielu forach, a takze listach do podpisu uwierzytelnia sie nowego czlonka.
  18. missiek, ja mysle, ze decyzja nalezy do Ciebie, ale jesli moge radzic, to przeznaczylabym "nadwyzke" na kotki. na Mike i Sare uzbieramy, jak przyjdzie ich czas.
  19. Jak Psotka dzisiaj? Dochodzi do siebie? Wplacilam dzisiaj na sterylke nastepnej suni.
  20. [quote name='Zmysł']tak, to jest ok. 700 zł[/quote] Zmysl, przypomnij prosze, numer konta na ktore mozne wplacac na Bariego.
  21. Ulka, a ktora sterylka pilniejsza - Angeli, Sniezynki, czy Poziomki?
  22. wplacilam na sterylizacje 1 suni, tylko ze z pospiechu wyszlo mi "[FONT=Arial]zwierzaki pod opieka andeli", zamiast angeli :oops:. Ale to chyba nie problem.[/FONT]
  23. Gosiu, to tylko gdyby mial miec operacje oczka, bo ma zcme. Ale to moze zbyt ryzykowne. On tak jak jest, tez jest teraz szczesliwy.
  24. No tak, to rzeczywiscie problem. Zgredzio, trzymaj sie!
×
×
  • Create New...