hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Zgredek błaga o ratunek - czy pomożecie??? Zgredek za TM.
hesia replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oktawia, to moze uda sie ze Zgredziem. Kochane dziewczyny wylicytowly juz 180zl, ja moge troche dolozyc. Ale zobaczymy co powie koci-swiat. -
Zgredek błaga o ratunek - czy pomożecie??? Zgredek za TM.
hesia replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Koszty operacji, to rzeczywiscie bardzo duzo. Moze inny lekarz moglby zrobic taniej, a rownie dobrze. Poczekajmy, co koci-swiat o tym mysli. -
Zgredek błaga o ratunek - czy pomożecie??? Zgredek za TM.
hesia replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Koci-swiat, mozna to oczko leczyc? Na bazarku (http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8601406&posted=1#post8601406) jest 100zl. Reszte jakos dozbieramy. Kochane Cioteczki wspomagaja juz Zgredka suma 165zl! Cioteczki dziekuje!!!! -
Mała Pinia wyrzucona w Radomiu-zostaje u kochanej DIF
hesia replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
No to ulga, ze wszystko w porzadku. Choc nie pisalam, ale zagladalam na watek i tak jak (gdzies na poczatku) sie zobowiazalam, oplace sterylke. Poprosze o podanie numeru konta i sumy ktora mam wplacic. -
Głuchy, Niedowidzący, Staruńki Cywilek już za Tęczowym Mostem
hesia replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A dlaczego u weta? Widac, ze jest szczesliwy, wiec mam nadzieje, ze to tylko jakies szczepienia. -
Mała Pinia wyrzucona w Radomiu-zostaje u kochanej DIF
hesia replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
No to wspaniala akcja :loveu:! Teraz wszystko w rekach (lapkach) suni, oby dala sie zlapac. Szkoda mi tylko jej towarzysza, teraz zostanie sam:placz:. Tak jak pisalam wczesniej, pokryje koszt sterylki. Jesli uzbiera sie wiecej, to moze bedzie potrzebne na ta druga sunie. Poniedzialek-sroda moge nie miec dostepu do netu. Moglabym wplacic jutro, lub w czwartek. -
Mała Pinia wyrzucona w Radomiu-zostaje u kochanej DIF
hesia replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Aniu, to co piszesz o Radomiu jest straszne! Czuje sie tu bezradna, ale moglabym oplacic sterylke i 10 dni pobytu suni po zabiegu w jakims DT, albo w hoteliku. Tylko co potem? Moze gdyby kilka osob zadeklarowalo regularne miesieczne wplaty na czas szukania stalego domu, moznaby ja gdzies umiescic? Ona jest malutka i urocza, powinna znalezc dom raczej szybko. -
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
hesia replied to iwop's topic in Już w nowym domu
[quote name='iwop']Rodzice Maciusia ta skarpeta jest dla psów tylko "moich" więc nie ma obawy, że cos się zmarnuję... na Lole wysłałam juz fakturę na 63 zł ale nie została zrealizowana czyli na Lolę wpłynęło 130 zł.[/quote] Te 130 zl, to jest czesc z mojej wplaty, bo 20 ze 150 zostalo potracone na tzw. cel ogolny. Na stronie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23645&page=29[/URL] jest wpis: "2007-08-31 Ostroda Psy rodzice maciusia", a to oznacza, ze cala suma z wplaty Rodzicow Maciusia poszla na psy z Ostrody. Jesli Rodzice Maciusia chca przesunac te sume, powinni napisac wyjasnienie do GreenEvil i prosic o przesuniecie wplaty na psy Iwop, czy psy z Ostrowca Sw. -
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
hesia replied to iwop's topic in Już w nowym domu
A bedzie nowy filmik Loli? Iwop, przepraszam, ze Cie zmylilam. Na koncie AFNu jest tylko 193 zl., a nie 243, jak myslalam. Wydaje mi sie, ze zaszla pomylka i wplata [COLOR=black][B]Rodzicow_Maciusia[/B][/COLOR] poszla pomylkowo na Ostrode, zamiast na Ostrowiec na Lole. Dodatkowo z mojej wplaty, 20zl zostalo zabrane na ogolny. Nie wiedzialam, ze takie sa reguly :oops:. Moze jeszcze ktos pomoze Loli, prosze. -
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
hesia replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Iwop, ja ogladalam wczoraj i dzisiaj. Jakie Lola ma piekne, madre oczy! Patrzac na ten filmik pomyslalam, ze ona ma u Ciebie jak w raju. Pewnie zyczyc jej, aby znalazla rownie dobry dom na stale, to zbyt duzo marzen, ale cuda sie zdarzaja... -
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
hesia replied to iwop's topic in Już w nowym domu
No i nikt o Lole nie pyta? Toz to pies ideal, a do tego ile wiedzy juz posiadla ;) . Iwop, wyslij fakture na AFN z prosba o zwrot. Sumy jeszcze nie widac, ale na koncie "psy ostrowiec sw" powinno tam byc razem przynajmniej ok. 240zl. Starczy? -
Suczka wyrzucona na wysypisko . LOLA MIESZKA W DOMU JAK Z BAJKI!
hesia replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Iwop, nie umiem niestety pomoc inaczej :oops:. Wplacilam 150 zl. Trzymaj sie. -
6-tygodniowa Malinka odeszła [*] ŻEGNAJ KRUSZYNKO...
hesia replied to AśkaK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Berni, a nie mozna przynajmniej braciszka wziasc na tymczas do tego hoteliku po 10 zl za dobe? Rozumiem, ze to tylko ok. 10-14 dni i poszedlby do domu stalego, czy tak? -
Głuchy, Niedowidzący, Staruńki Cywilek już za Tęczowym Mostem
hesia replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak to cudownie, ze Cywilek ma tak dobrze! Futerko lsni, fotele do wyboru. Zasluzyl sobie na najlepsze latami poniewierki. Cioteczki, prosze, pomozmy Asi choc troszke oplacic jego domek, niech ma tak dobrze juz zawsze. -
[quote name='anielica']A jak tam Piegusiątko/Bajeczka??? Zdrowa i grzeczna???[/quote] Bajeczka jest zdrowa, grzeczna, kochana, lubi koty, czyli pies ideal. Jest sliczna, a wspanialy huzarski ogon podziwiaja wszyskie okoliczne psy, a takze ich wlasciciele ;). Takiego ogona to ja jeszcze nie widzialam, choc zyje na tym swiecie nie od wczoraj. Jedyny problem Bajci, to ten, ze potwornie boi sie burzy, ktorych ostatnio w Lodzi nie brakuje :placz:.
-
[quote name='Alpina']Bożeee...Nie było mnie trochę na wątku a tu aż głowa boli czytać... [B]Hesia[/B] na Miość Boską...Tak oba samce i oba kutne... [/quote] Alpina, zadalam spokojnie pytanie na ktore chcialabym znac odpowiedz i nie musisz byc wulgarna.
-
Romku, czy Myszka jest szczenna?
-
Mała Sunia z Elbląskiego schronu w nowym domku.
hesia replied to miśkowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='miśkowa']Dzisiaj Sunia pierwszy raz odkąd jest u nas czyli od stycznia zareagowała szczekaniem na dzwonek do drzwi...[/quote] Miskowa, upieklas dwie pieczenie przy jednym ogniu: sunia nie bedzie miala problemu z ropomaciczem, a Ty zyskalas broniacego Cie brytana ;). Dzielna sunia! -
Mała Sunia z Elbląskiego schronu w nowym domku.
hesia replied to miśkowa's topic in Już w nowym domu
To one oba byly takie biedne! Dobrze, ze trafily na Was. A zdjecie z jezyczkami zabojcze! -
Mała Sunia z Elbląskiego schronu w nowym domku.
hesia replied to miśkowa's topic in Już w nowym domu
Miskowa, sliczna ta Twoja mini-onka! A jak ona ma na imie? -
Romku, te malenstwa sa przesliczne, ale rzeczywiscie przypominaja bardziej kluseczki, a nawet pyzy, niz charciki. [quote name='Rybc!a']Ok, mam zdjęcia. Mogę tylko nieśmiało powiedzieć, że to trochę dzięki mnie Sunia jest już u Miśkowej ;) [/quote] Miskowa i Rybc!a, moze zalozcie malej watek na "juz w nowym domu" i przeniesiecie tam zdjecia, bo mam nadzieje, ze beda wiesci o suni rowniez po sterylce. Tylko prosze, zostawcie tutaj link do nowego tematu.
-
Głuchy, Niedowidzący, Staruńki Cywilek już za Tęczowym Mostem
hesia replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Asiu, bardzo sie ciesze, ze on ma tam tak dobrze po tylu latach poniewierki. I ma tylu kochajacych go ludzi. Pewnie nigdy nie jest sam i nie probuje juz uciekac, co bylo jego natura. Prosze, po kazdej wizycie napisz co u niego. -
Głuchy, Niedowidzący, Staruńki Cywilek już za Tęczowym Mostem
hesia replied to asiaf1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to czekamy na zdjecia i relacje. Asiu, prosze wysciskaj go mocno rowniez ode mnie. Mam nadzieje, ze mu tam dobrze i ze bedzie to jego domek juz na zawsze, bo pewnie pokochal nowych opiekunow. -
Wpadła pod samochód-Holy ma wspaniały dom!!!:):)
hesia replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
A moze z uwagi na okolicznosci najpierw wysterylizowac Holy, a dopiero za jakies 10 dni amstafke? Iskra73, tak jak obiecalam, wczoraj wplacilam na konto Ani 120zl, ale teraz to juz nie wiem kto tu najbardziej potrzebuje pomocy ;) .