Jump to content
Dogomania

hesia

Members
  • Posts

    855
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by hesia

  1. Rozmawialam telefonicznie z p. Kierownik. Pan dzwonil wczoraj w sprawie Lisiczki, ale bylo juz zbyt pozno na przyjazd. Moze jeszcze zadzwoni. Problem jest w tym, ze okazuje sie iz Lisiczka jest troche dzika. Ona musi miec cierpliwego opiekuna, ktory bedzie o nia dbal, bo ona nawet po pewnym czasie moze uciec. Moze to pana nie zrazi, a p. Kierownik po spotkaniu uzna, ze sunia bedzie miala dobrze... Trzymajmy kciuki.
  2. Ola, to cudownie! Jak chcial jechac, to moze sie nie rozmysli i bedzie wlasnie "tym" czlowiekiem dla Lisiczki. Trzymam kciuki!
  3. Mel znalazl dom, Leos, teraz kolej na ciebie.
  4. Zadzwonie do schroniska jutro, moze sie czegos dowiem. Caly czas mam nadzieje na dobra wiadomosc od burka1. On pisze prawie tylko takie ;). [B]Burek1[/B] czekamy!
  5. [B]Burek1,[/B] napisz cos wiecej, jaki to dom, gdzie? No to z calego rodzenstwa zostala tylko Dzaga.
  6. E.DEREK, nie wiedzialam, ze Ewa to Ty :oops:, myslalam, ze to potencjalna nowa opiekunka. Pewnie, ze Ty wiesz i bardzo dziekuje Ci za szukanie domkow. A co sie odwlecze, to nie uciecze...
  7. Ciekawe jak Cerowany przetrzymuje te mrozy. Taki maly, sliczny, samotny, a nikt o niego nie pyta.
  8. [B]Paros[/B], szkoda, ale mam nadzieje, ze Mel tak, czy inaczej z Twoja pomoca znajdzie wkrotce dom. Ewa pewnie nie wie, ze nastepny psiak troszke lagodzi bol po stracie poprzedniego. Wiele z nas to odczulo. [B]Ala[/B], jestem z powrotem. Kilka dni trzymal mnie jakis okropny norowirus, ale juz lepiej.
  9. Pewnie boi sie, ze nie bedzie mogla wrocic tam, gdzie czuje sie bezpieczna. Czy boi sie wychodzic sama, czy z Wami tez? Pewnie lepiej zeby ktos z nia byl, Ty, albo TZ, a takze dla dobrego przykladu inne pieski. No i moze jakies psie smakolyki dawane na dworze zacheca ja do wyjscia. Mam nadzieje, ze to kwestia czasu i jak uwierzy, ze nic jej nie grozi, to wszystko bedzie ok.
  10. Wiosna, jak Luna, jest juz mama? Rozmawials z wetem?
  11. Wiosna, trzymaj sie. Podaj mi, prosze, numer konta na PW.
  12. Alu, bedzie, tylko nie wiem kiedy. Jesli sie dowiesz, to daj znac, cioteczki z lubelska tv obejrza. Ja nie chcialam przedluzac rozmowy i przeszkadzac, bo Pani byla pilotem, wskazywala kierunek jazdy ekipie. Tam inaczej podobno trudno trafic.
  13. Ja tez mam nadzieje, ze po swietach cos ruszy. Teraz tyle ogloszen, artykul w gazecie, i nic, nikt nie pyta :shake:.
  14. Rozmawialam dzisiaj z p. Kierowniczka schroniska. Pani oglada zdjecia Leny, czyta to, co pisze Koala i ... czasem lza sie w oku zakreci. Bo chociaz teskni za "malutka", to bardzo sie cieszy, ze ona ma taki dobry dom. Pozostala dwojka rodzenstwa niestety dalej bez swojego domku, wciaz w schronisku.
  15. Rozmawialam dzisiaj z p. Kierowniczka. Niestey, nie bylo zadnego odzewu po artykule. Kiedy dzwonilam, Pani wlasnie jechala do schroniska z ekipa telewizyjna. Moze reportaz cos pomoze...
  16. Aniu, jak bedziesz w schronisku, to prosze zrob zdjecia szczeniaczkom. Moze by im zrobic wspolny watek Jest ich podobno masa :shake: .
  17. Rozmawialam dzisiaj z p. Kierowniczka schroniska. Niestety, nikt nie pytal ani o Filutka, ani o pozostalych bohaterow artykulu... Jak dzwonilam, to p. Kierowniczka wlasnie jechala do schroniska z ekipa telewizyjna. Moze to cos pomoze. Pani robi co moze, nawet wiecej, ale zobaczcie jakie sa mozliwosci ( [URL="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080827/NEWS01/604007454"]Lubelskie: Psiaki czekają na dobrych ludzi[/URL] ). Bardzo potrzebna jest Jej pomoc w szukaniu domow. [B]Prosze o ogloszenia![/B]
  18. Ala, masz wiecej informacji o Ani? Jest wysterylizowana, stosunek do kotow, itp. Teraz jest troche malo informacji do ogloszen.
  19. Jaaga, ja tez Cie podziwiam. W tej chwili nic innego nie jestem w stanie powiedziec.
  20. Jaaga, balam sie spytac wczoraj, ale dzisiaj prosze o [COLOR=black][B]dobre[/B][/COLOR] wiesci.
  21. [quote name='Gonia13'] Jak coś nie źle to niechcący - chciałam dobrze ale sie uczę dopiero:oops:[/quote] Gonia, dzieki :multi:. Uczysz sie szybko :lol:!
  22. Wyrzucic takie malenstwo :shake: ! Ciekawe czy byly jakies telefony.
  23. Danka, ja rowniez :calus::calus::calus: !
×
×
  • Create New...