hesia
Members-
Posts
855 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hesia
-
Lisiczka w typie sheltie bez szans na adopcję !! Krzesimów MA DOM!!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam telefonicznie z p. Kierownik. Pan dzwonil wczoraj w sprawie Lisiczki, ale bylo juz zbyt pozno na przyjazd. Moze jeszcze zadzwoni. Problem jest w tym, ze okazuje sie iz Lisiczka jest troche dzika. Ona musi miec cierpliwego opiekuna, ktory bedzie o nia dbal, bo ona nawet po pewnym czasie moze uciec. Moze to pana nie zrazi, a p. Kierownik po spotkaniu uzna, ze sunia bedzie miala dobrze... Trzymajmy kciuki. -
Lisiczka w typie sheltie bez szans na adopcję !! Krzesimów MA DOM!!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Ola, to cudownie! Jak chcial jechac, to moze sie nie rozmysli i bedzie wlasnie "tym" czlowiekiem dla Lisiczki. Trzymam kciuki! -
Mel znalazl dom, Leos, teraz kolej na ciebie.
-
Lisiczka w typie sheltie bez szans na adopcję !! Krzesimów MA DOM!!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Zadzwonie do schroniska jutro, moze sie czegos dowiem. Caly czas mam nadzieje na dobra wiadomosc od burka1. On pisze prawie tylko takie ;). [B]Burek1[/B] czekamy! -
Pan Cerowany- szczeniak rozdarty od kręgosłupa aż po pępek! MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak Cerowany przetrzymuje te mrozy. Taki maly, sliczny, samotny, a nikt o niego nie pyta. -
[B]Paros[/B], szkoda, ale mam nadzieje, ze Mel tak, czy inaczej z Twoja pomoca znajdzie wkrotce dom. Ewa pewnie nie wie, ze nastepny psiak troszke lagodzi bol po stracie poprzedniego. Wiele z nas to odczulo. [B]Ala[/B], jestem z powrotem. Kilka dni trzymal mnie jakis okropny norowirus, ale juz lepiej.
-
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Pewnie boi sie, ze nie bedzie mogla wrocic tam, gdzie czuje sie bezpieczna. Czy boi sie wychodzic sama, czy z Wami tez? Pewnie lepiej zeby ktos z nia byl, Ty, albo TZ, a takze dla dobrego przykladu inne pieski. No i moze jakies psie smakolyki dawane na dworze zacheca ja do wyjscia. Mam nadzieje, ze to kwestia czasu i jak uwierzy, ze nic jej nie grozi, to wszystko bedzie ok. -
Wiosna, jak Luna, jest juz mama? Rozmawials z wetem?
-
Wiosna, trzymaj sie. Podaj mi, prosze, numer konta na PW.
-
Wyjątkowo malutki Filutek tak długo czeka...- Krzesimów MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Alu, bedzie, tylko nie wiem kiedy. Jesli sie dowiesz, to daj znac, cioteczki z lubelska tv obejrza. Ja nie chcialam przedluzac rozmowy i przeszkadzac, bo Pani byla pilotem, wskazywala kierunek jazdy ekipie. Tam inaczej podobno trudno trafic. -
Pan Cerowany- szczeniak rozdarty od kręgosłupa aż po pępek! MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Ja tez mam nadzieje, ze po swietach cos ruszy. Teraz tyle ogloszen, artykul w gazecie, i nic, nikt nie pyta :shake:. -
Kat obciął mi nosek-Córunia zKrzesimowa.MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam dzisiaj z p. Kierowniczka schroniska. Pani oglada zdjecia Leny, czyta to, co pisze Koala i ... czasem lza sie w oku zakreci. Bo chociaz teskni za "malutka", to bardzo sie cieszy, ze ona ma taki dobry dom. Pozostala dwojka rodzenstwa niestety dalej bez swojego domku, wciaz w schronisku. -
Wyjątkowo malutki Filutek tak długo czeka...- Krzesimów MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Rozmawialam dzisiaj z p. Kierowniczka schroniska. Niestety, nikt nie pytal ani o Filutka, ani o pozostalych bohaterow artykulu... Jak dzwonilam, to p. Kierowniczka wlasnie jechala do schroniska z ekipa telewizyjna. Moze to cos pomoze. Pani robi co moze, nawet wiecej, ale zobaczcie jakie sa mozliwosci ( [URL="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080827/NEWS01/604007454"]Lubelskie: Psiaki czekają na dobrych ludzi[/URL] ). Bardzo potrzebna jest Jej pomoc w szukaniu domow. [B]Prosze o ogloszenia![/B] -
7 MIESIĘCY -WADA ANATOMICZNA PĘCHERZA,leje sie z niej woda.MA DOM
hesia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jaaga, ja tez Cie podziwiam. W tej chwili nic innego nie jestem w stanie powiedziec. -
Pan Cerowany- szczeniak rozdarty od kręgosłupa aż po pępek! MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Ola, zupelnie nikt nie pyta? -
7 MIESIĘCY -WADA ANATOMICZNA PĘCHERZA,leje sie z niej woda.MA DOM
hesia replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jaaga, balam sie spytac wczoraj, ale dzisiaj prosze o [COLOR=black][B]dobre[/B][/COLOR] wiesci. -
Lisiczka w typie sheltie bez szans na adopcję !! Krzesimów MA DOM!!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonia13'] Jak coś nie źle to niechcący - chciałam dobrze ale sie uczę dopiero:oops:[/quote] Gonia, dzieki :multi:. Uczysz sie szybko :lol:! -
Wyjątkowo malutki Filutek tak długo czeka...- Krzesimów MA DOM!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Wyrzucic takie malenstwo :shake: ! Ciekawe czy byly jakies telefony. -
Lisiczka w typie sheltie bez szans na adopcję !! Krzesimów MA DOM!!!!
hesia replied to Ala&Zetka's topic in Już w nowym domu
Danka, ja rowniez :calus::calus::calus: !